9 szabályokat az élet, ami kell tanulni Natalia Vodianova

9 szabályokat az élet, ami kell tanulni Natalia Vodianova

A születésnapját Natalia Vodianova „Letidor” Úgy döntöttünk, hogy felold a szabályokat az élet az orosz szépség, szupermodellek és anyja öt gyermek. By the way, sokan közülük célszerûbbnek.

Közös kiejtése ő vezetéknevét - becenevet. Korrekt - a hangsúly a harmadik szótagon van. nem számít, hogy mennyi a bulvárlapok írt róla, nem számít, hogy mennyit is kiterjedhet tűnt, Natalia Vodianova mindig mások bizonyos értelemben, rejtély. Hogy történt? A megérdemelt?

Tiszteletére a 35. évfordulója a jól megérdemelt „Hamupipőke” mi nem keres választ ezekre a kérdésekre. Megpróbáljuk megfogalmazni szabályok Natalia él. Miért? Persze, hogy kap őket elfogadni! Elfogadom, egy példa a több mint méltó!

Keresés a teljes jelentését

9 szabályokat az élet, ami kell tanulni Natalia Vodianova

Együtt Pauline Kitsenko (tulajdonos Podium Market - a szerk.). Natalia Vodianova végrehajtotta az ötlet fut értelmét. A nők létre egy egyedülálló jótékonysági futáson, hála akinek sikerül összegyűjteni 50 millió rubel. Átutalt pénzt a Save the Children Fund "Naked Heart", a feje, ami Natalia. A verseny járó olimpiai és paralimpiai bajnok, a csillagok a színház és mozi, üzletemberek és újságírók. A modell maga is részt vesz a versenyen, de nem egyedül, hanem a legidősebb fia Lucas.

Vegyünk egy önálló standon

9 szabályokat az élet, ami kell tanulni Natalia Vodianova

Csak meg kell, hogy tartsa tiszteletben a tested, néha vacsorázni ízletes ételeket az ő nagyszülei. És reggel felébredek, és úgy érzem, mint a szar. Ebben az állapotban nem tudom tiszteletben tartani magam. Mivel vékony sokkal kényelmesebb, mint a vastag,

Provokatív nyilatkozat okozott széles rezonancia a sajtó Nagy-Britanniában. A modell azonban nem is hiszem, hogy adják fel a szavakat, figyelmen kívül hagyva a fenyegető botrány. Később a posztjáról a Facebook-on Natalia azt írta, hogy ha ő járt ebben a témában a beszédet, akkor válassza ki a szavakat alaposabban.

Mindig szoros emberek

9 szabályokat az élet, ami kell tanulni Natalia Vodianova

Sok éven át, Natalia és családja él Franciaországban. Azonban egy látogatás a hazát által látogatott gyakran. Anya és nagymama maradt Nyizsnyij Novgorod, a modell támogatja az összes üzleti törekvések. Natalia közelmúltban felkérte a fővárosi elit nagyanyja Nyizsnyij Novgorod, hogy megmutassa, milyen ihletett tervezők világszerte. Egy jól ismert brit márka a cipő kiadott egy kapszula gyűjteménye alapján ő hímzés. Nagyi lehet erről, és nem tudja, de valószínűleg kellemesen meglepődtem, amikor láttam a lábán Yana Rudkovsky a cipő a „személyes print”.

Anyám még fiatal, hála Istennek, egészséges nő, és örülök, hogy ő végre van esélye, hogy normális életet. Anyu nagyon fontos, hogy úgy érzi, népszerű, mint minden élet, hogy szükséges az első, amire szükségünk van, és Oksana és a mai napig, és most, biztos vagyok benne, ő az ügyfelek szükség, mert anyám egy kiváló szakács. Ez nagyon kiábrándító, ha a megnövekedett médiafigyelem volna, hogy elhagyják ezt a kis örömet.