8. példa Repair konyha fotó nm

Itt van végre az álmom valóra vált, és vettem egy hálószobás lakás. Bár a 40 négyzetméter. 8 m egy majdnem négyzet konyha. m., de az övé. A lakás volt, hogy mondjuk a legkevésbé volt igen rossz állapotban, javítás nem történt valószínűleg 30 éves, régi vízvezeték, elektromos vezetékeket is. Meg kellett tennem mindent a semmiből. Felújítása persze én nem húzza a pénzt már, de frissíteni az összes megéri, és elkezdem a konyhában.







Szóval, van egy konyha területe közel 8 négyzetméter Úgy tűnik, nem sok és nem túl kevés, de a helyek súlyosan még nem elég. Javításokat tenni a saját, és kapcsolja be a szakemberek. Az első dolog, amit meg kellett obbit összes festéket a falról, annak érdekében, hogy előkészítse a falak és a mennyezet tiszta. Ezt tettem magam. Ezt követően, szükséges volt, hogy megszabaduljon az ablak, amely összeköti a konyha és fürdőszoba.

8. példa Repair konyha fotó nm

És az imént meghatározott a tégla és vakolt. Namuchalis természetesen ezekkel az előkészítő munkálatok, de menteni egy csomó pénzt. Miután a falakat tisztítani, úgy döntött, hogy megváltoztatja a vezetékeket az egész lakásban.

8. példa Repair konyha fotó nm

Aztán a fal volt szükség, hogy vakolat és align. Ez az, amit mi is csinálni a saját.

Ezt követően, akkor folytassa a mennyezeti kivitelben. Nos, hogy nem vagyunk szakértők, ezért kellett felvenni szakemberek, akik nekünk ezt gyorsan és hatékonyan. mert Voltam egy szókimondó ellenfele a gipszkarton, úgy gondolom, hogy ez nem elég, hogy csökkenti a magassága a mennyezet, ez még nem ad a falakat lélegezni. És ebben a tekintetben, úgy döntöttek, hogy egyszerűen gipsz mennyezet és festeni a hó. Kiderült, nagyon jó. A barátai jött meglátogatni, majd meglepődtek, és gondoltam, gipszkarton.

8. példa Repair konyha fotó nm

A mennyezet és a falak elkészültek, most már kezd a befejezéshez. Úgy döntöttek, hogy Tapétaragasztók, bár a pápa és ragaszkodott festés a falakon. De a boltban láttam egy fényes német tapéta és nem tudott ellenállni, vettem őket. Beillesztve tapéta is mester. Munkaterület csempézett.







8. példa Repair konyha fotó nm

8. példa Repair konyha fotó nm

Ezután közelgő választások padló. Hosszú gondolkodás, érvelt. Valaki javasolta, hogy a cserép, rögtön visszautasította. Nem csak van egy hideg padlóra, majd egy másik, és a csempe hideg lesz. Plusz mindent lehet csúszós és veszélyes. És akkor a gyerek is csúszik, vagy kiesik a székből, és a fejét a csempe. Nem, ez a kilátás nem tetszett nekem. Ami a laminált, a lehetőséget elvetették is, mert még a nedvességgel szemben ellenálló laminált a konyha nincs lehetőség. Nos, ez az én személyes véleményem. Ezért az optimális dolog számomra az volt a választás a linóleum. Igen, és a tojásrakás nem probléma.

8. példa Repair konyha fotó nm

Linóleum rakták magukat, személyre szabhatja, metszeni, de a végén minden kiderült, finom. Linóleum vett normál, anélkül, hogy ragasztót elemek a belsejében.

Nos, a javítási kész, már csak azt kell rendelni bútorok, és meg is kezdheti a mindenféle vkusnyashek.

mert konyha nem egy szabványos, úgy döntöttünk, hogy lefoglalja a konyhába rendelni. Kiderült az egyik legjobb vállalat a termelés a bútorok, az úgynevezett designer otthon tervezett konyha kialakítása, és válassza ki a kívánt színt a homlokzat. Őszintén szólva, az ügy nem volt könnyű. Esett a választás homlokzatok láp-zöld színű, fényes bevonat és a fém keret a csengő. Homlokzatok MDF. A konyha nagyon egyszerű, sallangoktól mentes, de minden kéznél van.

8. példa Repair konyha fotó nm

8. példa Repair konyha fotó nm

8. példa Repair konyha fotó nm

Az egyik falon található egy sorban hűtőszekrények, mosógépek, munkaterület, egy lemez, egy curbstone, egy felnyíló szekrények (szárítás csészébe és a szekrény). Egy új lemez, én még nem szereztem, ezért elhagyta a régit. Igaz, ő nem igazán illeszkednek a belső, de nem szörnyű, nem egyszerre.

A második fal razvizhnoy hogy egy asztal és székek. Tehát úgy döntött, hogy lesz nagyobb és tágasabb. A terveket még nem készítette el a kabinet a második fal a sarokban, de ez még mindig csak tervek.

8. példa Repair konyha fotó nm

Általában, azt hiszem, a konyhában egyre kényelmesebb nekem. Van egy hely a ruhák szárítása beállítva. A tér használt optimalizált, boldog vagyok.

Most persze a konyhában már állandó és etetőszék, és a számítógép és a laptop. Konyhai vált irodámba.




Kapcsolódó cikkek