19 Ötletek smink barnák

Egyszer régen voltam szőke. Aztán visszatért a természetes színű, hamu szőke. Bár úgy tűnt, hogy sok vonzó, magam nézett szürke egér. Minden nap meg kellett tennie fényes smink az arc nem egyesült a haj, és fordítva.







Girlfriend-fodrász már régóta tanácsolta, hogy legyek barna. Biztos volt benne, hogy egy sötét színű, én meg több látványos és kifejező. Őszintén szólva, én szeretnek kísérletezni, de félt, hogy gyökeresen megváltoztassa a képet.

De a szomjúság új estek áldozatul. Elmentem barátja a szalon változtatni a frizura és a haj színe. Így a haj alatt vállak vált egy négyzet egy vastag béren kívüli. Azonban egy barna, nem tettem. Nem mertem változtatni olyan drámaian. Lettem barna hajú nő.

Kiderült, hogy barátnője van. A sötétebb hajszín nézek világosabb. Képzeld, csak átfestették, észrevettem, hogy a szeme nem szürke, zöld! Az eredmény nagyon boldog vagyok.

De miután egy pár hónap, itt az ideje, hogy újra festeni, és azt hiszem, hogy a festék néhány árnyalattal sötétebb. Szeretném, hogy még fényesebb és kifejező. Miközben töprengtem ezt a lépést, de kizárólag teherszállító változatai smink, amelyek alkalmasak a barnák.

És ezek közül melyik lehetőséget tetszett?

19 Ötletek smink barnák
19 Ötletek smink barnák
19 Ötletek smink barnák
19 Ötletek smink barnák






19 Ötletek smink barnák
19 Ötletek smink barnák
19 Ötletek smink barnák
19 Ötletek smink barnák
19 Ötletek smink barnák
19 Ötletek smink barnák
19 Ötletek smink barnák
19 Ötletek smink barnák
19 Ötletek smink barnák
19 Ötletek smink barnák
19 Ötletek smink barnák
19 Ötletek smink barnák
19 Ötletek smink barnák
19 Ötletek smink barnák




Kapcsolódó cikkek