10 emléktárgyak, amelyek hozott portugaliiturmarshrut, turista útvonalak

Hogyan válasszuk ki a hangszóró ajándéktárgyak utazás közben? Nagyon egyszerűen - általában ajándékba, hogy mi tetszik magunkat. Kívánatos, hogy az ajándékokat nem nyomott tíz kiló, és nem veszi fel az összes rendelkezésre álló helyet hátizsák. Ma fogok beszélni, ami érdekes dolgokat lehet hozni Portugáliából.







Portugália - egy nagyon érdekes és ízletes ország, elkápráztatott, mit szeretne, hogy vigye haza magával, és enni és inni is. Értékelés mi ajándéktárgyak néz.

10 emléktárgyak, amelyek hozott portugaliiturmarshrut, turista útvonalak
A fotó portugál ajándékok: parafa lapok, szappan, cukorka, kávé, Madeira és a banán

1. bor vagy port. Mindkettő kiváló minőségű és tényleg érdemes egy fillért sem. Vinho verde (vihno verde), vagy zöld bor (fiatal) különösen szép a hőt, hanem bármely más időjárási megy is. Mivel nem voltam egy nagy port borbarátok vettünk Taylor - rubin és homokszínű. Mi ez -, akkor bővebb információt az interneten, attól tartok, hogy a dzsungelbe. Csak azt tudom mondani, hogy a port, amit adtak a pápa (húsz év), on-the-nagyon finom. A száraz port, még mindig nem nyitották - ápolja néhány ünnepélyes alkalomra.

2. Madera. Ez hozhat Madeira (üveg képen). Ez száraz és édes. Tetszett a száraz, de nem mindenki számára.

Egy érdekes történet, mint általában ott volt Madeira. Kereskedők Madeira boroshordó rakták hajók és vitte fel eladásra. És ha egyszer a hordók utazott a hajón több éve, és hazatért. Amikor nyitva vannak, és megízlelte a bort, kiderült, hogy nagyon finom - így hatással az öregedés hordó, az idő és a nap melegét.

3. Cork. Portugália úgy született a forgalmi dugók - ez nem csak itt dugót a palackból. Cork hogy pénztárcák, táskák, sőt ruházatot. Azt korlátozódott kártyák (a fenti képen balra), de a képzelet és elegendő mennyiségű készpénzt, hogy ne hagyja abba. Én alapvetően szeretem a kártyákat, és próbáld meg nem csak, hogy azokat a különböző országokban, hanem küldje el a barátok utaznak.

4. Coffee. Ez a termék is jó Portugáliában. Kávé hogy a fotó, a cég Delta, eladva bab vagy őrölt.

5. szappan. Jó szappanok itt Madeira - egy fotón a jobb felső sarokban. Az a tény, hogy készül egy kecske nem jelenti azt, hogy a szappan készül belőle. Gondolom, hogy az tartalmazza a kecsketej. Szükségtelen szappan kellemes, némi finom koptató szemcséket, jól használható a bozót.

6. Rooster. Egy élő kakas, persze, ne szedje. De itt meg fogja találni ezt a madarat mindenhol - mágnesek, kulcstartók, pólók és még sok más ajándéktárgyak (beleértve a képeslapokat, mint a képen), mert a kakas - jelképe Portugália. Ez magában foglalja egy régi legenda.

Once upon a time igazságtalanul halálra, sem az ártatlan vándor. A bíró eltelt mondat megértése nélkül, mert várta a vacsora - egy finom sült kakas.
Wanderer az ő védelmében csak annyit mondott, hogy ő ártatlan, és ajándékba kapott egy kakas varjú a bizonyíték erre.
Senki, természetesen nem hitt neki. De amikor a hóhér vetette a hurkot a nyakán a baleset, sült kakas a bírók asztal kezdődött, és kukorékolt hangosan. Wanderer megjelent, és a kakas segélynyújtó emlékmű épült. Most Portugália kakas - ez is egy szimbólum a tényt, hogy az igazság győzedelmeskedni fog.







7. pastu de Belen - portugál torta puding. Otesh elme - finomak. Főoldal vettünk őket aroportu vámmentes. Ízlés szerint majdnem azonos az autentikus lisszaboni Belém negyedében.

8. ruházat. Ez, persze, ez nem egy emlék, de akkor is. Madeira eladott kötött gyapjú kalapok, pulóverek és zokni a hagyományos stílus - nagyon meleg, még mindig hideg a hegyekben. Lisszabonban vettem néhány hihetetlenül kényelmes zokni - még örülnek. És mégis tettünk szert egy pár hangszóró azonos cipők Onitsuka Tiger - nagy cipő.

9. A csirimojának. Ez a gyümölcs úgynevezett számos országban különböző módon: Thaiföld - a cukor alma, Portugália - Anon, és általában van egy csomó nevet. Kifelé, úgy néz ki, mint egy nagy zöld dudor. Az íze emlékeztet a két krémet, banán, papaya, mangó és valami mást - néhány finom krém. Érett fenyőtoboz elsötétül és meglágyul - ez lehet vágni, és eszik el a húst egy kanállal, kiköpte a csontokat. Ez hozza haza a legfontosabb dolog -, hogy válasszon a gyümölcs keményebb. Több ilyen kúpok hoztam egy ajándékot, egy kicsit Olya Ahsahalyan, barátom lánya Ghali, nem csak kipróbáltam íze, hanem felvetette a csontok egy szép fa.

10 emléktárgyak, amelyek hozott portugaliiturmarshrut, turista útvonalak
Olya és emelt anon

10. banán. Ez az állat a tudomány által ismert - a jobb alsó sarokban a kép. A turisták körében elterjedt a legenda, hogy egy hibrid banán és ananász. Tény, hogy ez a gyümölcs a Monstera, amelynek mindannyian tudjuk, és amit gyakran játszik szerepet egy kis pálmafa otthon és irodákban. Portugáliában ez az úgynevezett „Filhos dentro” - „filyush Dentro” - „gyerekek belülről”, mert a gyümölcs belsejében van szétszórva, mint a kis sejteket. De az íze a gyümölcs monstera tényleg úgy néz ki, mint egy banán és ananász egyidejűleg. nem érik Oroszországban és Madeira - teljesen. A banán lehet megvenni a piacon. Ez nagyon kényelmes szállítására - válaszd ki azt, amelyik keményebb és környezetbarátabb és calmly're vihet haza. Egy hét múlva, vagy két gyümölcs kezd érlelni, abból ki fog esni a mérleg, ami azt jelenti, hogy a banán használatra kész. A banán a képen a jobb oldalon kezdett kibontakozni, a bal oldalon - még éretlen. Ez a legkényelmesebb, hogy vegye ki a részeket, mint a hatszög, egy villával. Azonban az íze banán elég szúrós (a furcsa érzés, úgy tűnik, valami prickliness csípőre belül), és egy csomó belőle, így nem eszik meg.

Tovább interesnenkogo?

  • 10 emléktárgyak, amelyek hozott portugaliiturmarshrut, turista útvonalak
    10 tény a mi portugál
  • 10 emléktárgyak, amelyek hozott portugaliiturmarshrut, turista útvonalak
    Madeira az örök tavasz szigete
  • 10 emléktárgyak, amelyek hozott portugaliiturmarshrut, turista útvonalak
    Portugália: Lisszabon, Sintra, Cabo da Roca
  • 10 emléktárgyak, amelyek hozott portugaliiturmarshrut, turista útvonalak
    Hogyan megy Portugáliába? A fő működési jellemzői az út
  • 10 emléktárgyak, amelyek hozott portugaliiturmarshrut, turista útvonalak
    Hogyan pihenni a dél-portugáliai? A fő működési jellemzői az út

A legjobb ajándék Portugália a termék a paratölgy. Ezek egyedi termékek. Táskák, pénztárcák, női természetesen ékszer nyaklánc, karkötő. Egy barátom azt mondta, hogy a dugó nem alkalmas Oroszország a hideg miatt. Ezután, a vacsorát egy baráti otthon, tettem darab ruhát a hűtőben, és egyikük csak a polcon, és a másik közvetlenül a fagyasztó.

A következő napon, ugyanabban az időben ugyanazon baráti, kaptam két darab. Ahhoz, hogy az általános meglepetést, mind a két ugyanúgy néz finom és nincs változás a hideggel nem történik velük.

Ez az egyedülálló kísérlet jelenlétében termelt barátok tanú bizonyítja kiváló minőségű anyagok, a paratölgy. Tehát úgy gondolom, ezt az ajándékot fogja szolgálni hosszú és hű szolgálatot.




Kapcsolódó cikkek