Ajánlatok az élő NBA

Verte a bukmékerek a mérkőzés előtt, a hiba a vonalak, lehetetlenné vált. Bármely rendszer elindul, hogy komoly jövedelmet hamarosan megszűnik működni a szokásos hatékonysági szintet. Fogadóirodák - nem bolondok. Áll rendelkezésükre, hogy a legjobb számítástechnikai rendszer képes hihetetlen pontossággal megbecsülni a valószínűsége összes lehetséges kimenetelét sportesemények jó előre. Nézzük meg talán az egyetlen módja annak, hogy a versenyt a bukmékerek a licit a legjobb kosárlabda liga a világon, és megkért bennünket, hogy a trendek és a sebességgel Laiwu amely különített Chad Ford, ESPN rovatvezetője a helyszínen, és a bennfentes világ az amerikai kosárlabda.

Fogadóirodák - nem bolondok

A mérkőzés az NBA kosárlabda-bajnokság tart 48 percig. Támadni minden csapatnak rendelkeznie kell nem költenek többet, mint 24 másodperc. Rolls a gyűrű körül a mérkőzés lehet 120-220 (attól függően, hogy a lépést a csapatok). Minden csapat úgy dönt száma hárompontos kísérlet minden ülésen. Mint tudja, a terjedését „Total” értékek elérheti a 100 pont. Az elmúlt 10 évben már játszott több mint 24 millió játékot a rendszeres NBA-bajnok. A „teljes” a játékok között mozgott 168 245. Az ideális mutatója hatékonyságának bukméker hiánya egyenlőtlenség irányába „fel / le”. Ie minél közelebb az igényelt „Total”, hogy befejezze a játékot, annál jobb az irodában. Tehát, ha tesz ebben az időben csak a „kisebb”, helyes volt a 49,8% -ában, és ha több - 49,7%. A fennmaradó 0,5% - „összesen” játszottak „pont-pont” (szerinti SportsInsights.com szolgáltatás). Ez azt sugallja, hogy éves megfigyelések és több tízezer a mérkőzés tette a bukmékerek, hogy a szint a előrejelzések a közel tökéletes készítésére millió dollárt feltételeket.

Semmi sem nehezebb, mint próbál verni a bukméker hosszú kezdete előtt a mérkőzés (beszélünk folytonos és teljes hír az észak-amerikai sportvilág, hogy van, NBA, NHL és MLB). Elhelyezése a pénzt közvetlenül a nyitó tétel, azt kockáztatja, hogy a hírek, mint „a legjobb játékos a csapatban kap egy nap szabadságot ma”, illetve „a játék akkor működik a legjobban, ha sikertelen bíró az eredeti adatokat.” Ez túl gyakran történik. Kezdődik az igazi munka 3-4 óra kezdete előtt a játékot, amikor fenyegető lineups által kijelölt, a bíró és a tábori parancsot kapott hírt az állam a játékosok után a tegnapi (és korábbi) terhelés. De még ezek a funkciók nem mindig lehet megtalálni a helyes megközelítés, hogy működjön együtt az NBA. Ez nem csak az éppen megtekintett magassugárzókkal bennfentesek és a hírek.

„Még ha az imént tanúja volt, amint egy feltételes LeBron James után egy hosszú és baráti találkozó Dwyane Wade nem találtunk a kocsijába, és elhajtott az idegenekkel egy ismeretlen irányba, ne lepődj meg, ha talál egy módosított fogadóirodák vonalat a következő mérkőzés,” Cleveland " - ironikusan Chad Ford.

Nem csoda. Minél több pénzt fektetett egy adott szegmensben a ráta, annál jobban kapcsolódik hozzá az irodába. Például az NCAA kosárlabda tanuló meg tud felelni az őszi összhangban van a „14” és „6” nélkül híreket sérülések vagy változások a készítményekben. De mivel mi érdekli a legjobb bajnokság a világ, nem igaz? Ezért az egyik legérdekesebb lehetőségek dolgozó sport ma fogadások a mérkőzés során.

Mindig kérjen legmagasabb

Mindig meg kell keresni a legmagasabb, különösen az élő

„Ma biztosan, mint a” Golden State „otthon ellen, a” San Antonio „de a hátrány” -7 „kedvét minden vágya, hogy bekerüljön a mérkőzés”

Nagy mínusz handicap (gyakoribb az otthoni csoportok) gyakran csökkenthető elfogadható szintre az első negyedévben a mérkőzés. Nagyon ritkán találkoznak játék, ahol a kedvenc megy a nagy különbség az első percben. Gyakran előfordul, hogy a csapatok játszanak egyenrangú, és az első és a második negyedévben, és néha megy, és kiöntött a negyedik. Ne becsüljük alá az NBA-csapat, és nem kell félni a várakozási stratégia, mert minél többet néz, és tanulmányozzák a piacon javaslatot, annál van egy esélyt, hogy felfedezzék, és a hiba a külön által hozott bukméker.

Apropó hibákat. A fő szabály - „Mindig keressük a legmagasabb”, amely minden játékos köteles a fogadási bármilyen, különösen aktív kell használni az „élő” fogadás, ahol egy sor értékek jóval magasabb.

Kelet és Nyugat

helyszíni tényező túlbecsléséhez vezet a keleti csapatok otthonában

Ez a leginkább termékeny talajt munka NBA fogadások. És mi különösen szép, kényelmes esetek meglehetősen gyakoriak. Több mint 5 éve az egyensúly közötti hatalmi konferencia az NBA-ben súlyosan bukméker migrén. Egyrészt, az irodában gyakran túlbecsülik az erős vagy gyenge keleti csapat játszik otthon is bízva a hazai pálya tényező. Másrészt, ugyanezen keleti csapat jelentősen alábecsülték, amikor harcolni a becsület egy partin. Ez lehet és kell használni.

Az alábbiakban néhány rendszerek, amelyek tudja emelni a hangulatot.

East csapat látogat a Nyugat és játszik 4-18 pont az első félidő után: szükség van, hogy az a tény, hogy ez tart egy sokkal erősebb második 24 perc alatt ezen a találkozón. Nem, ne tegye nyerő ez a szegény kelet csapat az egész mérkőzésen. Csak a második félévben, ő nem veszít több mint 2 pont. Annak a valószínűsége, győztes - mintegy 58%, a hozam mintegy 15% a rendszer.

Példa: "Milwaukee" látogató "Houston". „Rockets” a „12” az első félidő után. Ahhoz, hogy megnyerje a „hibákat” a második együttható 1,85. „Bucks” győzelem a második felében a pontszám 55-49.

„Valaki más rámutat arra, hogy a keleti, mindössze 6 csapat van> 50% győzelem. míg a nyugati, „New Orleans” mindössze 10. helyen, 55% győzelem? "

Ez az arány a győzelem a második félévben a West parancs faktorral 6-11: kívülálló váratlanul erősen tartja első felében, így nem hiszem, bukmékerek a mérkőzés folytatására ugyanolyan módon, ami mutatnak túl nagy arányt ő nyerni a második félidőben. Egy ilyen forgatókönyv a mérkőzés rendkívül ritka, de ad egy jó eredményt. Győzelem körülbelül minden negyedik üteme, ám a nagy arány adja kitermelése körülbelül 75%.

Példa: „Boston” Az első félidő után elveszti „Golden State”, 49-56. Bookmakers miatt nagy kezdeti esélyeket a „Golden State” hozam faktor 6 nyerő „Boston” a második 24 perc. „Boston” nyerte a második felében 62-58, elveszíti a mérkőzést, és elvezet minket a pénz.

Példa: „Boston” elveszíti 7 pont az első félidő után egy fél a „Milwaukee”. A nyerési esélyek „Boston” a második a „1.5”, és hogy megnyerje az egész mérkőzés együttható - 3,05. „Celtics” veszi 47-43 második fél, hogy elveszti a meccset, de ismét találjuk magunkat a győzelem.

Megjegyzés: Abban az esetben, rendszerek „/ elleni konferencián” kell, hogy gondosan figyelemmel kíséri a hó gyufa és egy ideje, hogy „elengedni a gázpedált”, vagy „még gyorsabban.” Miért? Mert ...