6. Mi lenne veled nem számít, mit dönt -, hogy elfogadja vagy kudarc

Az életben, fontos, hogy ne csak az kap jó kártya, hanem képes játszani a rossz.

A tanulás felelősséget életüket, akciók és kudarcok, akkor lesz jobban felkészült, hogy megnyerje, leküzdve kudarcok. De mi a teendő, ha komoly problémákkal, ha nem teszik, és ezen kívül a szabályozás?







Az emberek gyakran feladják az arcát nem azokban a pillanatokban, amikor a külső körülmények a legkedvezőbbek hátrányosan. De minden esetben - akár szembesülnek külső nehézségek, vagy problémát okoztak - csak akkor eldöntheti, hogy elfogadja hiba vagy legyőzni. Hadd illusztráljam ezt a pontot példával.

A férfi, aki túlélte 1

Átültetést St. Louis egy járat Lexington, rájött, hogy a járat késik a rossz időjárás miatt Kentuckyban. Ezután az összes járatot törölték, és Greg kénytelen tölteni az éjszakát St. Louis. Ez a körülmény nem túl ideges Greg - tapasztalt utazó, megszokta, hogy a különböző meglepetés. Másnap repült az első járat a Lexington.

Csak a leszállás után Greg megvalósult a teljes mértékben az okozta pusztítás az elemeket. Úton a Sint-NIJ jegyezte hatásainak felhőszakadások, ami miatt a járat késik. Amikor megtudta, hogy a Viking River átfolyik szintánok, tört a bankok, félt a boltját, és egyenesen odament hozzá, szeretnének meggyőződni arról, hogy minden rendben van.







Kirándulás harminc mérföld úgy tűnt, szokatlanul hosszú.

Amikor Greg végre eljött szintánok, látta, hogy az egész területet elöntött. Tartózkodó kétszáz méterre a bolt, látta, csak a tető és a jel - a többi épület ment a víz alatt. Falling szellemében megpróbált az épület, de nem tudott felhajtani rá.

Három nappal Greg élt nővérével Lexington, várva a recesszió víz és gondolkodni, hogy mit kell csinálni. Nevezte biztosítási ügynök, aki azt mondta neki a rossz hírt - a biztosítás kiterjed minden olyan esetben, természeti katasztrófák, amellett, hogy az árvíz. Greg rájött, hogy nem kapnak kártérítést.

Greg úgy dönt,

Csak öt nap múlva a víz már visszahúzódott, és Greg tudta bejutni a boltba. Kinyitotta az ajtót, és láttam egy képet a teljes pusztulástól. Áruk és eszközök érdemes fél millió dollárt már reménytelenül sérült. Elektronikus pénztárgépek és hűtőszekrény cselekvőképtelen szennyezett víz. Greg figyelte nyugtalanító képet a pusztítás okoz a személy, hogy bezárja az ajtót, és hagyjuk ezt a helyet örökre.

„Volt egy választás, - mondja Greg. - Nem tudtam feladni a harcot, és csődöt. De én nem akarom. Aztán eszembe jutott, az alapelveket, amelyek Találkoztam néhány nappal ezelőtt egy workshop vezetés. Döntő kérdés nem mi történt velem, de a reakció, hogy mi történt. Mark úgy dönt, nem a probléma nagysága, és a képesség, hogy foglalkozzon vele. Úgy döntöttem, hogy leküzdeni rossz EVENT stva”.

Greg értékelte a kárt, és megállapította, hogy az üzlet épület fő nem volt sérült, de a belseje teljesen megsemmisült. Kézzel kellett letölteni a bolt felszerelések és cikkek sérült. Emellett szükséges volt cserélni a pénztárgépek és padló. Greg és munkatársai éjjel-nappal dolgozott. Több millió dollárt fektetett be javításokat és felújításokat, Greg tudta, hogy újra megnyitja a bolt - minden tizenhat nap kezdetétől helyreállítási munkát. Összességében, a bolt zárva volt csak huszonegy nap.