5. jogaimat gazdaságok vegyészet

Én nagyon óvatos pénzt. Próbálok nem költeni felesleges dolgokat, és körültekintéssel kell megválasztani, hogy a minőség nem szenved, és az ára elfogadható volt.


Egyetértenek abban, hogy mosópor, lágyító és az egyéb eszközök hagyva egy jelentős része a költségvetési. Ma szeretném megosztani veletek, kedves olvasók, a maga módján, hogy mentse a háztartási termékek.

1. Vásároljon nagy kiszerelésben.

Azt vettem észre, hogy ha veszel alapok nagy kiszerelésben lehet megfelelően menteni. Például, azt vásárolni mosószer csomagolásban 6 kg. Ebben a csomagban olcsóbb 20% -kal, mint az az összeg, a kis csomagokat.

2. ampullákat adagolót.

Egy másik módja, hogy mentse a likvid eszközök - a palackok adagolót. Alapok jellemzően értékesítésre ezek a csomagok sokkal drágább, mint azoknál, akik nem az adagolót. De ez egy kis trükk. Elég, ha egyszer megvenni tisztító termékek adagolók, és aztán csak öntse ki a rendes ilyen palackokba. Tettem. Fordított források sokkal lassabban, és ezért sokkal gazdaságosabb!

3. A szivacsok és törölközőt - a legmagasabb minőséget.

Vásárlás egy szivacs mosogatás vagy törlőruhákra, én figyelni a minőségre. Feszes ajkak szolgálni nekem sokáig, és tisztító kendők én választják ki azokat, amelyek nem hagyják lint.

Szeretem mikroszálas kendővel, és úgy érezte. Veszek őket nagykereskedelmi alapon csomagolásban 50 db. Egy ilyen eljárás lehetővé teszi számomra, hogy a vásárlás nem több, mint egyszer egy évben.

5. jogaimat gazdaságok vegyészet


4. Saját ablakok, ecet.

Észrevettem, hogy a ablaktisztítószert kezdett többe és drágább. És eszembe jutott, hogy a nagymamám szappan dobozban, ha még nem alakított ki, hogyan húzza pénzt a vásárlók a háztartási vegyszerek.

Mosom az ablakot ecetes vízzel. De ahhoz, hogy a tükör csillogott, adjunk hozzá néhány csepp ammónia. Ez egy nagyon költséghatékony! És süt, azt törölje le őket összegyűrt újságot. Egy kiváló eredmény és egy szilárd megtakarítás!

5. szükségeszközök helyett káros vegyi anyagok.

Azt is használja szódabikarbóna, citromsav és szappannal tisztítása közben. Például, hogy tisztítsa meg a kannát a skálán, azt tedd felforraljuk, és feltett egy teáskanál citromsav. Majd adok neki egy kis postayanno és egyszerűen engedje le a vizet. És vele együtt, és a söpredék lemerült! Olcsó és praktikus!

És keverők, daruk tisztítani szappannal. Elsajátítják kezdeti megjelenése másodpercek kérdése!

Amit menteni háztartási vegyszerek?

Kapcsolódó cikkek