15 kórház, Oroszország, Szentpétervár, avantgárd utca 4 - vélemények, értékelések,

Egy alacsony íj. mély megbecsülés és hála minden a legnagyobb orvosok, ápolók, kísérők 4. XO Kórház №15.
Ezek az orvosok Istentől vannak szakemberek jó és megértő szív! Amíg megvan a kórházba, nem hittem, hogy van egy igazi orvos. Most úgy gondoljuk! És mi Oroszország élni fog, köszönhetően az emberek!






Különleges csodálat és a hála, hogy Vladimir Markovich - a mi méltó sebész, az altatóorvos - Oleg Vlagyimirovics, orvosunk - NAYDENOVA Alexander, ápolók - Yulechka, Ira, Valentina Sergeevna és a többi lány.
Köszönöm szépen! Isten áldjon meg minden, Istenem!

Tiszta, javítás, kényelem

Szörnyű emlékek of Cardiology 8. otdelenie.Privezli este hipertóniás válságok és pánikrohamok, hogy az intenzív osztályon, fojtogató egész éjjel, a nyomást egy éjszakán át.
Pánik is tudom, volt egy nyugtató mondta net.K reggel végre csepegtetővel volt polegche.Nochyu felébresztett, és kirúgták a Pit, ezen alapon, elkezdtem újra a pánikroham, de nem volt semmilyen segítséget. gyógynövény ital, általában laikus 10 nap bestolku, kijött beteg, sérült, és a pánik puls140 ataki.pPrishlos kezdeni psihoterapevtv kezelt te akaratod.

Tiszta, javítás, kényelem

LTE lehet vonni. Utolsó kvalifikáció-, aki irányítja. kezd el vele. Isten meg fogja ítélni, az orvos és Lassina tetszik az irodában!

Tiszta, javítás, kényelem

Köszönet a középső, hogy úgy mondjam, a kórház alkalmazottai. Normális emberek nem veszítették az emberi együttérzés között horror.

Semmit orvosok Szakképző rosszat mondani nem tudok, nem tudom megítélni, de udvariatlanság rezanulo.

Ki tanítsa őket (orvosok) nem csak a nehéz gyógyszert, hanem az a tény, hogy a jelentés a hirtelen halál egy szeretett kell legalább relegating férfi az oldalán (de jobb, hogy meghívja az irodában), nem az ajtó, a közepén a folyosó, az emberek között, és a zaj. Nem bűn, és együttérzését ebben mondani, nem csak agresszív veszi magukat az esetleges gyanús. "

Isten veletek van, mindannyian emberek túlnyomó többsége az állításokat az orvosok ki a kérdés (legalábbis addig, amíg valami különleges oka, tények). Éppen ellenkezőleg - néha szinte istenek figyelnek.

De legalább mondd (mondd), amit megtett minden lehetséges - nem része az orvos munkáját? Nem orvos kiejtette ezeket a szavakat.

És ez már feltűnő és elfogadhatatlan

Mintegy udvariatlanság nagyobb, hogy úgy mondjam, medsostava. Nachmeda jelent. Isten meg fogja ítélni őt. És ez elég magas rangú tárgyalja az élet és a halál az ajtóban irodájában, félig elfordult, nem hívták ülni a folyosón, és a nyilvánosság előtt.
Ez lehetővé teszi magát, hogy egyoldalúan emelni a hangját kérésére csak (nem a díjak). (Csak ne ragaszkodjon a boncolást az elhunyt, hogy ne sértse az én idős anya-serdechnitsu). Nem „alacsonyabb” még mielőtt türelmesen elmagyarázza a pozícióját, és határozottan bizonyítja a foglalkoztatás és erőszakos. ezek-a-in-law. (Csak nem lehet kezelni, de a törvények az ismert típusú, joga van bármit belátásuk). És így tovább.

Uram, miért egy orvos vagy egy lelketlen ez hivatalos nem tartja szükségesnek, sőt kifejezetten formális részvétét? Csak azért, mert ő nem de-hibás, és nem ellentétes a törvény?

Mindannyian tudjuk, hogy a többi orvos és egyéb körülmények ugyanazon beteg legalább az esetek felében megtakarítást. Függetlenül attól, hogy a beteg jól ismert személy - vagy akár az orvos, hogy egy tapasztaltabb - vagy nő a kórházban a legjobb főnökök.

Az orvosok Uram, te magad könnyebb lenne dolgozni, ha megtanultad mutatni az emberiség és ahhoz, hogy minden szellemi normák, nem csak az a tudás (hogy csak nincs értelme beszélni) és a törvényeket.







A mesterek tisztifőorvosok (főorvos Fedor tűnik Viktorovich) - rájönnek, hogy mielőtt olyan élesen és gyorsan kinyilvánítják jogot, hogy betartják az alaki (és megvédeni a teljes impotencia az emberek előtt van), nem lenne rossz üzlet jobban a fő felelősséget. Visszaállítása érdekében.

Ahhoz, hogy a történelem, például kellő időben a megfelelő helyre, és nem vész el, és zaklatott az elhunytak hozzátartozói nem őket futni a kórház területén.

És mégis - csak elképzelni, ha tudod, hogy miután beszélt az orvossal egy személy kell egy kicsit könnyebb. Kár, hogy még nem tanultam. Isten megítélni téged. Tanuljon a beosztottak - egyszerű tetenek, sanitarochek medsestrichek és még a lány titkára közel irodájában (ha ez egy titkár.

Tiszta, javítás, kényelem

Köszönöm szépen 5MU SEC irodában - minden orvos az irodában, KÜLÖNÖSEN Lanovenko OV És Yurov NV Műveltség, kiváló szakember! SESTRENSKOE-barátságos hozzáállást! És rovására javítások és a POWER KÓRHÁZ --- nem egy szálloda, a fő kezelés! És azt is, persze ionok ZA, anyám ott fekszik egy párszor, és minden rendben van! LET barátságos gyógyszert, és nem vezethet a mások véleményét. A napa fekszik és az epekövesség. Bejövő ANYA OTT sem enni, sem látni a lakásukat, és kap megfelelő kezelést. (Abban az időben, amikor az egészségügyi központ ezt nem eléréséhez)

Tiszta, javítás, kényelem

2. rekesz Neurológiai
BEOSZTÁSA orvoslás az ilyen szégyen az orosz!
Dirt, drogok célja kártya nem esnek egybe azokkal, amelyek nem, az orvosok a betegek megfigyelése nem vezet, kitérők az időben. Az orvosok rendeztek hospice öregek arány, rokonok fizetni az öreg ott halt meg! EZT szégyen! Azt nagyon szeretném látni, ezek a hivatalok nem volt egyszerű. lelkiismeret az orvosok, nem!

Tiszta, javítás, kényelem

scheniya hogy ott! Az arrogancia és durvaság az orvosok és nővérek! Ma a nagymamám „küldte el” vele az asztma és a rossz lábát, és elrendelte, hogy álljon! Érezte, hogy egy erős harag és a stressz, és úgy döntött, hogy hagyja otthon, hogy ezektől a szadista! Ezekben 10 nap, ő is megállt (emelkedő) rossz lábát. Alig tudott járni, hogy a házat! Lépett egy ilyen állam, hogy nagyon hideg van kint, hazamegy. Egyik a rokonok nem tudják, hogy ő megy haza, mert nem tudta megmondani, milyen rossz volt abban a pillanatban! Segítség! Mit csináljunk? Végre megtalálta, melegszik a ház, de mralno ugalsla és nagyon beteg szellemileg és fizikailag is érzi! Szerdán, ő volt a terve, hogy távolítsa el a varratok, mint, hogyan tudjuk elérni a megértés és a bocsánatkérés nevében a személyzet és a kórházban? Hogyan hozzuk a kötszer nővére otthon? Hogyan eredményekhez röntgen és egy magyarázatot, hogy mi történt a mobilitás a sérült láb? Az egész család sír annyira kapzsi magatartás és szadista aktus a kórházi személyzet! Súgó. Nagyanyám - a legtöbb kedves nekem ember! Nem fogom hagyni, hogy így szórakoztató. KÖSZÖNJÜK!

Tiszta, javítás, kényelem

Szeretném kifejezni blogodarnosmt szétválasztása gravitációs vért műtét, egy speciális köszönöm Ionovoj Zoe Anatolevne, nagyon barátságos és hozzáértő szakértő, köszönhetően az összes az ápolószemélyzet munkáját harmonikusan, tiszta, még fájdalommentes, ezért sok magánklinikák, de csak itt ingyen volt helyes megközelítés, ami a vér UFO és plazmaferezis, kiváló kezelések az egészségem, de anélkül, hogy a gondozás és a részvétel ezeknek az embereknek nem lett volna el ilyen jó eredményt járóbeteg-, köszönöm, hogy itt vagy!))

Tiszta, javítás, kényelem

Mi alapján a fogadó tanszék, személyek állapotban alkoholos intoxikáció hipotermia
(Diagnózis SMP) és semmi jelét nem agresszió és öngyilkosság letartóztatták - „sejtek”. ha lehet nevezni:
immured pomeschenie- szélessége hűtőszekrényben (csak javítás jön az egyik a „börtön. amely befalazták a hűtőszekrény szélesség), ahol nincs hozzáférése az oxigént. A főosztályvezető nem mozdítja tart konferenciákat diszpécserszolgáltatás? Ez barbárság, ami történt véletlenül az emberek látni.

Tiszta, javítás, kényelem

Branch Gemmokorektsiya krovi.Vrach Zoya A. Ionov. Egy orvos Istentől. A személyi állomány minden az ő vezetésével, csak szuper. Örülök, hogy menjen a terápiára. És én segítettem. Hála ezeknek az embereknek, hogy ők kezelik a felhasználók számára. Egyik sem igaz, hogy pénzt vagy megaláznak. ordibál az emberek. És még ezeket az irodákat. És a szakértők. Köszönjük, és megalázkodik !!

Tiszta, javítás, kényelem

Nőgyógyászati ​​orvos Vasilyeva MV
diagnózis fogadott abortusz 9 hét.
Undorító. Egészségügyi személyzet goromba. Az orvos nem fog várni. Mit gyógyít nem tudom még a nővére ügyeletes. Uzi nem fog csinálni, amíg a jelen. Lain négy nap, látott már elegendő ahhoz, hogy a haj vége. Kedves leendő anyukák. Run Run, ha Isten ments, a sors úgy küldeni
megőrizni. A fenébe is, rémálom, és a horror. Isten adja egészséget és a gyerekeket távol az intézmény.

Tiszta, javítás, kényelem

az időszakban, amikor védence azonosították betegek akut bronchitis. Ennek eredményeként estünk magunkat, és bement a kórházba magas lázzal. Amikor az orvos észrevette, hogy a hibát a kezelés apám, már nem volt képes megmenteni. Isten ments eljut a 15. városi kórházban St. Petersburg a 9. kórteremben.

Tiszta, javítás, kényelem

Tiszta, javítás, kényelem

Én még soha nem úgy tűnik, hogy vécék a folyosón, és sok nem tud járni, wash-probléma, a kórház, a 21. században. És ez az egyetlen kórház Krasnoselsky területen. Horror. Nem tudok válaszolni a kompetencia, az orvosok, mert nem találja a gyógyszert az én anyós, mi lehet egy súlyos eset, de a fegyelem, tisztaság a kórházban hiányzik.




Kapcsolódó cikkek