11 szakaszai a fotós - Vjacseszlav blog Slobodchuk

11 szakaszai a fotós - Vjacseszlav blog Slobodchuk

11 szakaszai a fotós - Vjacseszlav blog Slobodchuk

Hogyan kell használni ezt a $ ^ * @ #% ...!?

Remélem az utat a fotó nem lesz olyan szélsőséges. De a leírás lépéseket viszi mind öröm és felgyorsítja a haladás a tanulmány a fényképezés.

Itt van a véleményem a tipikus fejlődés a fotózás, vagy

1. Automata üzemmód, és hogyan kell használni ezt a $ ^ * @ #%.

A fényképezőgép a kezében, mint egy tégla, és ez történik néhány hónap, kivéve, amikor átvált automatikus üzemmódban sfotat a macska vagy az első hó az udvaron. Azt, hogy 12 önarckép egy kalap egy nap, nézi magát a tükörben a fürdőszobában. Időbe fog telni, 12 éves, és még mindig használja ezeket szelfi.

A valóság az, hogy amit hallott 5000 fotográfiai értelemben, hogy meg kell tudni, hogy (így gondolja), és ez bosszantó. Még mindig nem tudom, hol kezdjem az első. Bár ezen a ponton már csak öt vagy hat dolog, hogy tényleg szükség van, hogy megtanulják, hogy indítsa el a képek, senki nem fog beszélni róla. Mi is érinteni ezeket a dolgokat.

2. Eszközök - mi minden

11 szakaszai a fotós - Vjacseszlav blog Slobodchuk

Nem látod, milyen élesen fordult az orrát. a

Ha belegondolsz, a kamera, a szíved felgyorsítja a futás, a nyomás ugrik, pálmák és nedves akkor dobták a bankot. A kamera úgy tűnik, egy ragyogó fúziós csúcstechnológia és az erőt. Tehát szánják. Ámen.

Alkalmanként távolítsa el a kamera, csak csodálni, miközben a felesége fogott meg. Akkor mászni az interneten, hogy gyengéden belevetik magukat a vita a dinamikatartomány. Bár a fényképezőgép vettél ki a házból, hogy ténylegesen fotózni, csak néhány alkalommal.

3. Ó, Istenem, úgy néz ki, fantasztikus!

11 szakaszai a fotós - Vjacseszlav blog Slobodchuk

Macro, táj, utca fotó, portré, utazás, vadon élő állatok, építészet, élő zene, sport, divat, orvosi képalkotás és fogászati ​​fotózás - mind ez így jó!

Csípés telítettsége 20 egység, bébi! Világ - a játék a kezedben. Festékek, naplementék, ajtók, útburkoló kövek, virágok, edények, kerékpárok - igen, pontosan, kerékpárok!

4. záridő, rekeszérték, ISO, expozíció kompenzáció, fehéregyensúly, és a fókusztávolság

Lásd, sőt valójában még nem fedezték fel az utasításokat a kamerát. Ez is ismert, mint egy igazi lépés száma egy. Hat dolog, hogy a fotós tudni kell a legelején (kivéve a fény, amely alább).

  1. szemelvény
  2. membrán,
  3. ISO,
  4. expozíció kompenzáció,
  5. fehéregyensúly
  6. a gyújtótávolság.

Most már elnyelt mindenféle tanulás és az olvasás, olvasás, olvasás. Szem előtt tartani, hogy a legjobb fotósok sohasem szűnik meg erre. Meg fogja találni, hogy a különböző fotósok kapnak egy teljesen más ajánlásokat, hogy mit kell csinálni ... és ez zavaró. De ez tényleg jó hír. Sok különböző módon, hogy az úticél egy kamera.

5. Én vagyok a legjobb fotós minden idők

11 szakaszai a fotós - Vjacseszlav blog Slobodchuk

„A tudás operatőr egyedülálló. Minden más szar. Saját nyak izmai erősek, mert a puszta tömege én nagyságát (fotó táskák és nyomorúságos mirigyek). Én art. Minden művészet. "

Ez egy csapda, amibe sok fotós jön. Mondanom sem kell, hogy egy bizonyos része beszorul ebben a szakaszban több mint kellene. De mint általában, a végén, mindenki megy a következő lépés az egy évvel korábbi vagy egy év múlva. A színpadon, amely az úgynevezett ...

6. Ó, Istenem, minden szar, szar, és én

11 szakaszai a fotós - Vjacseszlav blog Slobodchuk

„Utálom ezt az egészet. Én vagyok a legrosszabb fotós a világon. Megpróbáltam mindent, és nem tudom, hogy egy jó kép. Soha nem fogom megnézzük egy virág. Utálom naplementét. Utálom madarak. Utálom a gyerekek. Utálom a cookie-kat. Szomorú vagyok, depressziós fotós”.

Ez az a pont, ahol emlékszik az alapokat, és hogy milyen nehéz lehet egy képet. Ő - nem csak egy gyűjtemény a beállításokat. Hozzon létre egy érdekes kép nem könnyű.

7. Kezdje hogy a fény

11 szakaszai a fotós - Vjacseszlav blog Slobodchuk

Eureka! Photography - egyszerűen rajz fénnyel. Tudtad, hogy mindezt körül forog a világ? Meleg fény, hideg fény, színes fény, kemény és lágy fény, természetes és mesterséges fény.
Ez a szakasz rendkívül fontos. A tanulmány a fény egyszerűen hangzik, de a valóságban ez úgy legfeljebb egy nagyon hosszú idő, hogy megtanulják, hogy a fény. Csak egy sokk, hogy mennyi ideig tarthat néha azért, mert a fotósok inkább összpontosítani egy sor más dolog. És különösen, különösen a berendezés. Amikor tanítani használatát a kamera fény - az első számú változó az egyenletben. Ez az első dolog, amit meg kell tanulni, mielőtt úgy gondolja, a beállításokat a kamera.

8. nagyolás

„Felejtsd el ezeket a mirigyeket. Tudod, a képek is megszállottja a berendezés. Egy kamera, egy fix objektívvel, egy kis (nagy!) Bag és egy laptop, ami nem fogok írni - ez minden, amire szükségem van. Az élet szép! Érzem az élet és a szél a hajamba. "

Gyakran egy nem kötelező érvényű, fekete-fehér időszakban. És Fétis berendezések alakul fétis fotó táska. De valójában ez egy fontos lépés. A legtöbb fajta képek csak nem rendelkezik a berendezés. Egyszerűség lehet egy kicsit jobban, és ez gyakran így van, mint fordítva.

9. tanul más fényképészek

11 szakaszai a fotós - Vjacseszlav blog Slobodchuk

„Wow, olyan sok volt a kiváló fotós a történelem során, minden műfajban, a világ minden tájáról. És van sok jó fotósok, akik lőni őt, és nem sokkal jobb, mint én! "

Tölti az idejét a könyvesboltokban és az online kutatás. Ön nachinaetet gyűjteni fotoliteratury könyvtárban. Ez általában - fordulópont az oktatásban fotósoknak. Ez lehet inspiráló és provokatív alázat.

10. A hangsúly, az integritás és az élet téma

Mostanra fényképezett elegendő számú órát, és kezdett komolyan javítani. Annak ellenére, hogy ez annyira fontos, hogy órákat tölteni tanul a fotók és fotósok, semmi nem fog meghaladják az időt közvetlenül fényképezünk.

Te jobban intuitív kezeli a kamerát, arra a pontra, amikor elkezd elfelejteni, hogy valahol van. Témák nézet fotóit és jobban összhangba. Elkezdi keresi konkrét témák és helyen, hogy szeretne fényképezni a legjobban.

Akkor kezdődik, hogy hozzon létre egy portfólió, gyűjtése képek, amelyek keveredtek egymással. Most már nem az egyéni fotók, hanem válogatások és sorozat. Elkezdi észre, hogy így hozzon létre egy történetet, hogy eléri a több mint külön jeleníti meg a képeket.

11. Zen és a kis érzés elégtelensége

11 szakaszai a fotós - Vjacseszlav blog Slobodchuk

De van, és a saját érdekkörében és egy egyedülálló szempontból. A tudatosság e határozza meg, kivéve. Ez nem csak a tudás a fotózás, hanem annak megértését, a természet és a kilátások.

És itt lehet elérni igazi elégedettség fotók és arról, hogyan lehet csak egy kis része. Ez egy világméretű közösség iránt érdeklődő emberek ugyanazt a dolgot, mint te, de azt egy kicsit másképp. Ez ad erőt és inspirációt.

Köszönöm szépen. Én is csoda. Én a színpadon ... 8-9 fénykép mindent és mindenkit. Megkínzott rokonok. fényképezett öröm. de kért nem fog állni. Csak összegyűjti az ő album)). Szeretek fotózni a természet, különösen. hogy néma. de szeszélyes ... fény és árnyék kezd mester ösztönösen)) néha kapunk. Egyező lépéssel 10))

Azt hiszem, az 5. szakaszban a magas önbecsülés nem megfenyegetni, mint a szerelvény néhány múltbeli színpad elkerülhetetlen. De a színpadon több mint 10-11, mint egyfajta tevékenység, sőt az élet értelme maga érdemes figyelembe venni. Köszönöm, Vjacseszlav a cikket!