Lokomotiv kimaradt a győzelem a meccset Kuban

Célok: Pavlyuchenko, 61-0: 1. Pitstselli, 74-1: 1.

"Kuban": Belenov, Lolo, Zela, Kozlov, Armas, Kulik (Urena, 64) Tlisov, Pitstselli (Fiedler, 83), ionok (Zoran, 71) Bukur, Traore.

Fel nem használt cserék: Karyukin, Bugaev, Anton Rogochiy, Secret.

Fel nem használt cserék: Filz, Da Costa, Loskov, Grigorjev.

Figyelmeztetés: Zela, 44, Pavlyuchenko, 44, Lolo, 65, Bucur, 90.

Bíró: Sztanyiszlav Valerjevics Szuhina.

Összehasonlítva az elvesztett mérkőzés ellen „Zenit” a portugál edző, „Lokomtiva” készült csak egy változás. Place lágyék védő nyerte Andrej Olegovics Jescsenko helyett Renata Yanbaeva. A támadó trió Aubigny-Caicedo Pavljucsenko maradt ugyanolyan összetételű. „Vasút” kezdte, hogy megfeleljen számos aktív Krasnodar, figyelembe véve a labdát a saját ellenőrzési. Kezdve a támadás „Mozdony” csak egy kísérlet, hogy a hosszú távú átviteli során egy három előre a csapat, de a legtöbb esetben a labda volt a kezében Belenova. „Kuban” képes volt elvégezni az első támadás csak a tizedik percben Bucur jelölt sztrájk húsz méterre a bal sarokban a saját. A labda alig több mint a bárban, és ez rendben fűrész Guilherme, nézte a shell az első sorban.

Az első lövések a „Kuban” kapu történt a tizenötödik percben Pavljucsenko fogadott egy adást az Ozdoev lehetne alkalmazni hatalmas akciót, hanem úgy döntött, hogy a gyakorlatban a római Belenova gyenge ütést csak a kezében. Öt perccel később, egy igazi esélyt, hogy az Excel nem használhatja Felipe Caicedo. Ecuadori csatár megkapta a labdát, minden ugyanolyan Ozdoev könnyen eltávolítható védő „Kuban” és a látó a lövés a cél. Ezúttal Belenova kellett nagyon keményen dolgoznak, hogy megbirkózzanak a „Mozdony” előre menetben. És a huszonötödik percben a gyám a kapuk Krasnodar csapat lett a hős az epizód. Caicedo beugrott az egyik egy után ragyogó transzfer Denis Glushakov, de teljes munkaidős párbajt kapus, „Kuban” erősebb volt, mint a dél-amerikai csatár „Mozdony”.

A harmincegyedik percben a hegemóniáját a moszkvai csapat tört Pitstselli, amelynek célja, hogy elérje a sarokban a kapus után a labda kedvezmények, Traore, de intett már a shell játék. Válaszul a támadás Roman Pavljucsenko újra megpróbálták áttörni a cél, de a lövése a büntetés esett át a mezőnybe. Azonban ezeket a pontokat csak a „virágok”, „bogyók” kezdődött a végén az első félidőben. Először Lacina Traore beugrott az egyik az egyik Guilherme, úgy tűnt, hogy a labda már nem hova menni, de repülni a kapu „mozdony”, de a lövés Légiós „Kuban” tévesztett. Szinte azonnal Traore van még egy dolog, hogy különbséget, ezúttal az elefántcsontparti a kapufáról. Az utolsó akkord az első felében a találkozó volt egy pillanat Obinna. Victor verte két védők Krasnodar csapat megfigyeltek, és elérje a túlsó sarokban, a labda gellert a lábát Zela maradt a fronton.

A második félidő „Kuban” kezdődött aktív ellenfél, ne habozzon, hogy megpróbálja megtörni Guilherme rúgással a büntetőterületen kívül. Az ötvenegyedik perces Ionov tett, átadta a labdát Bukuru, rögtön ütött, de kiderült, csak a kezében a kapus „Mozdony”. És miután hét perc, Guilherme kellett igazán kisegíteni a csapatot. Pitstselli kapta a labdát Traore már feküdt a hét méterre a vendég tartományban. Blow Légiós „Kuban” ragyogóan hárította a brazil kapus „Loco”. Nem sikerült megvalósítani néhány jó pillanatot, „Kuban” fizetett hiányzott a cél a 64. percben. Védelem Krasnodar csapat játszott nem a magabiztos módon, amely lehetővé teszi Roman Pavlyuchenko Arsham első ütemet, majd nyomja Belenova kapuk tíz méter!

Igaz örvendezett „vasúti” csak tíz perc. Pizzelli ütött egy remek szabadrúgásból húsz méterre pontosan a sarokba kapu „mozdony”. Guilherme elérje a labdát nem sikerült. Sőt, a nyolcvankettedik percben „Kuban” volna gólt a második cél, de a lövése Traore tizenöt méterre volt hárította a kapus „vasúti”. „Mozdony” is értékelik, ha Glushakov hiányzott a cél öt méter percenként vége előtt a rendes játékidő.

Egyenes szöveges közvetítés a mérkőzés zajlott a helyszínen LiveResult.Ru

Uram, ha ma helyett Kuban volt semmilyen Getafe, Lokomotiv volna ki 10-0. Cél-személyes érdemei Páva. A pálya közepén nem létezik. Légiósok (kivéve Guilherme) nem ér egy harmada a pénzt, hogy kap pénzt. Itt az idő.
És kettő. Mint kiderült, hogy Yanbayev és Torba vált játékos állomány? Vagy nem láttuk őket akcióban? Ők még nem nyugdíjas. Véleményem a bomlás a tehetséges játékos - az eredmény a hozzá nem értés, a tréner (ek), illetve annak a jele, a hazaiak intervenciós csapat munkáját.