2018-2019 orosz medve hivatalos honlapján közzétett eredmények - a legjobb történetek

2016-2017 orosz medve hivatalos honlapján közzétett eredmények - a legjobb történetek

Ha látni az eredményt, akkor szükség van az internet-hozzáférést és információt válaszait a feladatokat a verseny.

Ehhez menj az oldalra a verseny. válassza ki a régiót, város és az iskola. Akkor kell kattintani a választás „Show results” továbbra is jár az utasítások szerint.







- Ha ezek után kiválasztotta a területen nem lehet olyan iskolát választani, próbálja kiválasztani néhány más területen, akkor menj vissza, és válassza ki a saját. Ha meg az iskola kódját a cellában válassza a kerület és az iskola nem kell - mondja a szervezők a verseny.







Jó napot! És van egy ilyen VOPROS_ válaszok minden GYERMEKEM ELŐTT egyik jobbra, és az eredmény 110 120, amellyel csatlakoztatható? Milyen szempontok szerint értékeli a munkát?

Jó napot, Angela! Sajnos, nem vagyunk a szervezők a verseny, különben nem tette volna lehetővé ezt. Be kell, hogy lépjen kapcsolatba a verseny szervezői. A hivatalos honlapján tájékozódhatnak a kommunikáció. Mint általában azok gyorsan reagálni. A hiba akkor fordulhat elő, hogy mindenki számára. Kár, hogy a gyerek ideges.

Üdvözöljük a város Kiszlovodszkba a Lyceum 8. számú tartott Diákolimpia az orosz nyelv, gyermekem Hachunts Olesya 2B osztály írta, őt választ megnéztem a gyermek dapustim 3 hibákat, és elküldte, hogy ő lőtt 0 pont, lány sírt intézkedéseket tegyenek kérem mivel ez a te hibád!

Üdvözlünk! Én vagyok az anyja Angelica Dzyuba elemi nyelvtana Arkalyk város. Azt mondták, hogy ma kizárják, és megnéztem a választ, hogy a gyermek a saját választ a kitett oldalon, és a gyerek 100%. Magyarázza el, hogyan kell ezt érteni? Megkérdeztem, hogyan felel meg a gyerekeket, és a tanár és a gyermek azt mondták, hogy reagált a különböző hallgatóság, mert az iskolában párhuzamos kétnyelvű - én gyermek tanulási orosz osztályban, és akikkel már kizárásra megtanulja a kazah osztályban, a priori nem lehet leírni mert nem értik meg egymást. Kérjük, tekintse át, és tegyen lépéseket.




Kapcsolódó cikkek