1. kérdés pap

Napot, uram! Kérem, segítsen nekem megérteni a helyzetet! 7 év, megpróbáltam antidepresszánsok jelenléte miatt a depresszió és rögeszmés gondolatok. Idén májusban megtudta, hogy terhes volt, és kellett, hogy hagyja abba a gyógyszert. De amikor abbahagytam a gyógyszer szedését, én vált igazi vadállat! Lettem agresszív anya, nagymama, férje. Mert kívánnám őket a gonosz, a halál, hit, vezette a szörnyű életet. Nem akar menni, nem volt szörnyű rögeszmés gondolatok egy gyermek. Általában, ha az összes dolog, amit tettem - ez csak egy rémálom, és horror! Azt akartam inni tabletta, ugrani az ablakon, jött hozzám szörnyű istenkáromló gondolatok, részt vesz a maszturbáció züllött fantáziák, sikoltozva, legyőzve tálban verte az anyja, nagyanyja, férje. Ennek eredményeként kaptam egy elmegyógyintézet, ahol elkezdtem csinálni injekciók és megnyugodtam. Most én vagyok a kórházból, és látni a horror, amit tettem! Nem akarom ezt a babát, nem akarok élni! Megpróbáltam imádkozni - menjen arra gondolt, hogy Isten nem fogja megbocsátani.







Kedves Margarita. Isten nem fogja megbocsátani, ha csak nem fogunk bocsánatot kérni. Csak nem lesz ilyen lehetőség. Nincs bűn megbocsáthatatlan bűnt kivéve a meg nem bánt. Kövesse az orvos. És az én kívánságom -, hogy szigorúan a vasárnapi, amennyire csak lehetséges, gyakran részesednek. Isten segítsen.

Priest Alexander Beloslyudov

Üdvözlünk! Mit tudsz mondani ezeket a statisztikákat: a rák, „egy nő” gyakran beteg nők, akik nem rendelkeznek hosszú szexuális életet, így az egyensúly megbomlik hormonok hosszú önmegtartóztatás (ez az egyik oka ennek a betegségnek) ... Hogyan lehet az egyedülálló nők? Végtére is, annak érdekében, hogy ne vétkezzem, és élni egy normális, egészséges életet ebben a tekintetben meg kell házasodni, de a házasság nem elvenni az első sarkon, nagyon nehéz megtalálni a jó férj. Néha meg kell várni évekig barátja, de ez történik, és nem vár. A félelem az egészsége kínokat sok nő. Egy fej - különbségeket. És még egy kérdés: tényleg a házastársi kapcsolat nem minden megengedett (azaz az elégedettség a házastárs (w) fogamzásgátlás (és melyik) - bűn, ha a tabletta nem tud inni az egészségre, mivel, hogy érjen egy csomó nő ???? ezek a témák és szinte az összes hullám tiltások kéz - akkor hogyan kell élni?







Archpriest Andrey Spiridonov

Ha megvalljuk ezt a bűnt, akkor természetesen, bocsáss meg - és nem olyan elnéző. De ahhoz, hogy ne csüggedj - ez az utolsó dolog, hogy ez sokáig nyugtalanító. Tehát fel a fejjel, ha leesett, majd gyorsan felállni, rázzuk le és kész. Istennel.

Deacon Illés Kokin

Kedves Natalia! Ha tényleg mindent megtettünk, hogy tudták, ha az összes meggyőzés nem befolyásolja, ha azt akarja, hogy továbbra is csak a paráznaság (Megértelek, hogy a bűn jön tőle valaki, bár a együttélés házasságon kívül is paráznaság) és dob ki a házból, akkor lehetne valami jó ez a személy? Fia, ő sérül ebben az életben. Ennek alapján a leírás, nem látom a jövőt a szakszervezet és az unió a valami, sőt, nem. Ezért, ha ez eleinte nem állt paráznaságot megtagadhatja az a kapcsolat, és változtatni az életed, itt van egy súlyos, de meghatározó választás. Meg kell haladéktalanul elkészíti a keresztségre -és te, és fia, és közvetlen minden erőfeszítést a inchurching magát és a fiát, megtalálta a templomot és papot, ami megy a gyónás és megáldozzanak szükséges. A gyermek apja továbbra is meg kell imádkozni, hogy meggondolta magát, és balra, bűnös életet, talán tényleg jön az érzékek, és gyere vissza, de az Unió legalizálását, mielőtt az állam és az Isten. Ehhez érdemes távol maradni tőle, talán ez hatással lesz rá. Ha nem, akkor irányítsa az életét az oktatási fia, imádkozzatok, hogy nem volt nehéz egy, az Úr küldött egy nagyon tisztességes istenfélő hívő férj és a gyermek apja a jövőben, ha semmi nem változik, és a gyermek apja nem jött az érzékek. Az Isten, akkor meg kell találni „pihenni a lélek” (Matt.11: 28-30).

Priest Alexander Starodubtsev

Priest Sergei Osipov




Kapcsolódó cikkek