Ural - Zenit

Bukméker vonal egyezik Ural - Zenit

A bukméker Fonbet tehet egy fogadás eredménye a mérkőzés (a relatív nyertes Ural 11,50, 5,00 és 1,30 a sorsoláson nyerési Zenith) a kettős eredmény nyerni Ural handicap 1,5 (együttható 1,82) vagy a nyerő Zenith handicap -1,5 (1,98). Lehetőség van arra is, hogy az összesen több mint 2,5 fejek (2.00), illetve összesen kevesebb, mint 2,5 fejek (1,80).

Ural készül ez a meccs, hiszen a döntetlen vendég Krasnodar 1: 1. És Jekatyerinburg klub vezető 1-0, de lehetővé tette ellenfelét, hogy vegye ki a kompenzált negyedik percben, hogy feladja a döntő gól tizenegyesből. Mindazonáltal az Ural még nem veszett el az új szezonban - egy győzelem és három döntetlen eredmény. Érdemes megjegyezni, hogy mind a négy bajnoki mérkőzést lőtt pontosan egy gól. A Zenith vasárnap legyőzte az ő területén Spartak az eredmény 5: 1. Ez volt a negyedik győzelmét a szezonban. A múltbeli labdarúgó év győzelemsorozat pétervári hét mérkőzést.

Kedvező árak a mérkőzés Ural - Zenit

A szakértők úgy vélik, hogy Fonbet bukméker Zenit találkozik kedvenc státuszt, de elvárni tőle ugyanolyan magas teljesítmény a közelgő játékot, mint a meccset Spartak, ez nem szükséges. Lehetséges, hogy a végösszeget a találkozó lesz alacsony. By the way, sem a legutóbbi öt mérkőzést a bajnokság Oroszország az Urál nem szerzett több mint két gólt. Tehát fogadni a győzelem a Zenit a Handicap (-1.5) ebben az esetben úgy néz ki, túl kockázatos - az eredmény 1: 0 javára most úgy néz ki majdnem a legvalószínűbb. Ebben az esetben a kedvező áron lehet előre vetítve kevesebb, mint 2.5 gól odds 1.80, és a tény, hogy legalább az egyik csapat nem szerez idézet 1.45.

Előrejelzés mérkőzés Ural - Zenith Fonbet TC: összesen kevesebb, mint 2,5 fejek (együttható 1,80); legalább egy csapat pontszám (faktor 1,45).