Job Description igazgatója az ág légiközlekedési vállalatok a 2019 HR-portál

Job Description igazgatója az ága a repülés vállalkozás utal, hogy a „minősítés jellemzőit a vezetők és szakértők légi közlekedés szervezetekkel.”

A munkaköri leírás igazgatója az ága repülés vállalkozások a következő pontokat meg kell jelennie:

Hivatalos feladatait igazgatója ág Aviation Enterprise

1) feladatokat. Szervezi a termelési és üzleti tevékenysége a fióktelep a repülés vállalkozások, amelyek célja annak biztosítása nappal elérhetőek a légi járművek és légi személyzet elvégzésére a légi közlekedés és a különleges műveletek katasztrófaenyhítést vészhelyzetekben az Orosz Föderáció és külföldön. Szervezi a felújítása és korszerűsítése a repülőgép flotta az ág repülés cégek. Irányítja a képzés és javítják a szakmai szintű repülési személyzet tagjai, technikusok és a személyzet a repülés repülés cég, amely a termelés és a biztonságot. Felügyeli a munkát kiválasztása és elhelyezése a személyzet a szervezeti egységek és szolgáltatások ága a repülés vállalkozás. Szervezi az együttműködés a részlegek és szolgáltatások ága a repülés vállalkozás. Ez biztosítja a végrehajtását szerződési feltételek között az ügyfelek és az előadóművészek, az alapító és a munkaerő ága a repülés vállalkozás. Azt állítja, a kormány, erők és eszközök a mentőszolgálat (egységek) állandó készenlétben előrelépés a területen a vészhelyzetek és a munka, a vészhelyzetek kezelésére.

Igazgatója az ág repülés vállalkozások tudni kell

2) A rendező egyik ága légiközlekedési vállalat teljesítményét hivatalos feladatai tisztában kell lenniük: törvények és más normatív jogi aktusok, az Orosz Föderáció, meghatározó fejlődési irány a polgári légi közlekedés; szabályozási és módszertani szabályozó dokumentumok nyári munka és a termelés és az üzleti tevékenység Aviation Enterprise; munkájának szervezésében repülési és műszaki repülőgépek üzemeltetése és a légiforgalmi irányítás; technológia és a szervezet a légi közlekedés és a speciális alkalmazások; eljárás kidolgozása és jóváhagyása tervek termelési és üzleti tevékenység Aviation Enterprise; szervezési, tervezési és módszertani pilótatanfolyamra és kísérleti képzés; Útmutató a keresési és mentési; utasítások szervezésére vonatkozó kutatási és mentési foglalása; alapjai munkaügyi jogszabályok; rendeletek a munka- és tűzvédelmi.

Képesítési követelmények a rendező a fióktelep a repülés vállalkozások

3) a képesítési követelményeket. Magasabb szakmai (vagy járat) az oktatás és a szakmai tapasztalat vezető pozíciókat az irányt a szakmai tevékenység legalább 5 év.