7 jelei, hogy egy nő úgy néz ki, rendetlen

Egy nő sokkal fontosabb, hogy jól ápolt, mint hogy képes előírni a szakmai smink. Egyszerű kép lehet egyedi miatt észrevehetetlen részletek, hanem képesek teljesen tönkretenni. Vannak arra utaló jelek, amelyek jelzik, hogy a nő úgy néz ki neuhozheno, akkor azok megszüntetésére.

Jelek, hogy a nő úgy néz ki neuhozheno

Visszanőtt hajhagymák. A fő jele a jól ápolt nő feje az, hogy újból kinőtt gyökerek, nem számít, hogy milyen színűek világos vagy sötét. Ha úgy dönt, hogy átfestés a hajszín, amely jelentősen eltér a természetes színét, akkor készen kell állniuk arra, hogy folyamatosan figyelemmel kíséri a frissítését festett haj. Ha nem tervezi, hogy nem, akkor jobb, ha marad a természetes színét;

7 jelei, hogy egy nő úgy néz ki, rendetlen

Meglátogatta a végén a haj. Ha próbál több évre nő a haj, hosszú haj, akkor őket szigorúan ellenőrizni kell és a gondozás. Mivel gyakran hosszú haját a tippeket. És úgy néz ki, neuhozheno, ha egy nő nem látogatott el a fodrász évekig;

7 jelei, hogy egy nő úgy néz ki, rendetlen

Stripped festék. Jobb lenne, ha a köröm lesz a természetes megjelenés lakkozás nélkül, mint rongyos körmök. Különösen csúnya úgy néz ki, ha a köröm élénk színű, minden luxus kép fog tönkre, ha a köröm lesz peeling bordó vagy vörös lakk. Ezért, a körmök kell kezelni óvatosan és az állott lakkot azonnal el kell távolítani a körmök acetonnal;

7 jelei, hogy egy nő úgy néz ki, rendetlen

Elhatárolt kutikula és sorja. Leggyakrabban, a nő így ápolt kéz. Jelenlétében a körmök pelyhes lakk, akkor gyorsan el minden pár percen belül. De aztán, hogy távolítsa el benőtt cuticles és sorja több időt igényel. Még az is látszik, hogy senki sem figyel, és ez nem olyan fontos, de ez a vélemény téves. Végtére is, a kis dolgok teszik ki a teljes képet, és ez rontja a legapróbb részletre is, beleértve a kezeletlen hártya.

7 jelei, hogy egy nő úgy néz ki, rendetlen

Probléma bőrt. Természetesen a jelenléte fekete foltok és kiütések az arc nem a jele, hogy a nő nem figyel a megjelenésüket. De ez nagyon nehéz megszabadulni ezeket a problémákat. De ez a probléma nem tud lovagolni a bőr nő mindig legyen tiszta. Még a legtöbb szakmai smink nem olyan jó, mint a tiszta bőrre. Ezért meg kell figyelni, hogy a diéta, megfelelő ellátást a test és az arc, valamint okait akne, és azok megszüntetésére;

7 jelei, hogy egy nő úgy néz ki, rendetlen

Dehidratált és száraz bőrre. Az emberi bőr állandóan szükség van a nedvesség, és meg kell tenni nem csak azért, mert a száraz bőr sokkal jellemzi a tendencia, hogy a ráncok. De szárazság és hámlás néz ki, elég kellemetlen és csúnya. Ügyelni kell arra, nem csak az arcbőr, de a keze, amikor repedezett, úgy néz ki, nagyon csúnya. És így, meg kell, hogy hidratálja a bőrt naponta egy nőt nézni vonzó;

7 jelei, hogy egy nő úgy néz ki, rendetlen

Lényeges, hogy az ajkak mindig nedves és puha. Meg kell használni a balzsamot vagy olaj és elhalt sejteket.

Több egymást követő hónapban vagyok gondatlanság a megjelenésüket. Nem mondhatjuk, hogy elég dobott vigyázni magukra, de hogy igyekezetem, hogy a minimum. Saját reggel kezdődik zuhanyzás, hajmosás. Haj, száraz, így véletlenszerűen lógni, nem is egy szóló a kérdésre. By the way, a hajhagymák a sürgős festmény - a groteszk megjelenését fekete haját. Gyors mozgása kéz nanoshu egy könnyű hidratáló krémet az arcodra, egy kis pirosító és a rúzs, és természetesen, a legfontosabb fegyvere - szempillaspirál. Itt elvileg minden. Este, ha nem esem le, azt törli az arc kozmetikumok. Ja, és néha a hétvégén csinál valami maszkot. Addig én elsüllyedt. Miért, mi sajnáljuk, az idő öngondoskodás, ez percben. Tudod, az interneten, én mindig csendben ülni, és nem egy öt perces masszázs, hogy megszabaduljon a narancsbőr - lustaság. Én még egy különleges masszírozó szerzett. Csak valahogy én használtam csak egyszer.

A kezem nagyon érzékenyek a különféle ingerekre, igényel napi hidratáló. A legtöbb esetben én általában felejtsd el. Gondatlan magatartása a megjelenésüket észrevétlenül marad. Száraz kezek, a megjelenése akne az arc, haj gyengült. Visszaélés édes és keményítőtartalmú élelmiszerek - teszi a bőröm szürkés és élettelen. Minden nap ígérem magam, hogy kevesebb cukrot a kávé, és szinte mindig találni mentséget, mint például: „A glükóz fokozza a hangulatot, csak szükség energiabomba”, és aztán csodálkoznak, akne. Az a tény, hogy a testmozgás javítja az arcszínt, hallottam, hanem az, hogy a fizikai aktivitás rám, és nem fordul elő. Elég, hogy én vagyok a lakásban minden hétvégén tölteni tavaszi nagytakarítás. Menj ki és sétáljon? Mit jelent! Láttad, milyen az időjárás ma? Itt én jön mindenféle kifogásokat. És ki, sőt, az még rosszabb?

Miért nem képesek leküzdeni a lustaság és a magam egy istennő. Különösen azért, mert nem igényel herkulesi erőfeszítéseket. Tudod, amikor én vagyok annyira elszennyeződött ülés tévénézés egy tányér tele különböző finomságokat, úgy érzem semmibe magát. A probléma az, hogy ez nem mindig lelkifurdalás vezet akció, gyakran még mélyebbre süllyed a lyukba. Te ülj és úgy érzi, a saját lustaság és ápolatlan, ígérem magamnak, hogy holnap minden más lesz - akkor új életet kezdeni!

Hogy megőrizzék a fiatalok és a vonzerő, hogy magának több ápolt és egészséges - nem nehéz. Akkor miért van állandóan sajnálom az időt, hogy saját szépségét. Őszintén csodálom azokat a nőket, akiknek sikerült legyőzni a lustaság, és maga egy igazi cukorka.

Mit lehet hozzáadni?

Kapcsolódó cikkek