4 vélemény mintegy Mercury misztikus a tulajdonosok az előnye és hátránya a higany misztika

Wheelbarrow tüzet! Moshny, töltött elektronika, áramlás, mint a Lada, a kényelem a legmagasabb szinten! és ezek a nagy, elegáns készülékek! Szuper! megvették ezt, bár a törött automata váltó, de nem zheleyu vásárolt ezt a pénzt lehetne egy új kilenc vásárolni, nos, ahogy néztem kilenc, és mint egy talicska 2, 5 literes mozgó 175 ló és ozhannym kabin, amely hűti Conder! Ne vegyél nekem többet kap!)))







Glamour, ragyog, teljesítmény, megbízhatóság.

Drága testrészek, csak Amerikában, ezért szükséges, hogy vezessen óvatosan.

kényelmes, optekaemy, vitorlázás egy kis, kényelmes utazást, különösen nagy távolság az autópályán a motor gazdaságos 2n 8.5 / 100 l / km, sőt szépség (tervezés))))), eszik és 80. 92. és 95., ha szükséges! !))) általában van egy autó 1,5-2 év, és a higany esetében 3 év. )))







3 évig minden gond nélkül. Csak a benzin lesz drágább. ((((

És én nagyon szeretem. Szeretem az autómat))))) (bocs javítás szakemberek már egyáltalán) férje javítási magát, és alkatrészek. fél fokozza a Ford Mondeo. így ha van egy fej és kezek (és pénzt természetesen) Remélem, hogy a légy Mercury lesz sokáig)))))

elég tisztességes autó

nagyon drága alkatrészek

Ön is érdekelt:

Mercury News

4 vélemény mintegy Mercury misztikus a tulajdonosok az előnye és hátránya a higany misztika
Lásd 3. Mercury News →

Auto javaslatokat AUTO.RIA

b / egy autó AUTO.RIA

új autók AUTO.RIA

Nézze meg az új design

Mi lesz boldog, hogy megtudja, az Ön kívánságait. Ez segít nekünk, hogy ez az oldal jobb.

Köszönjük a visszajelzést!

Vélemények a Mercury modellek

Vélemények a Mercury Mystique év

egyéb szolgáltatások

Vélemények a közlekedési mód

Vélemények a bélyegek

Mi mást látni:




Kapcsolódó cikkek