37. fejezet mutatja ikrek

Az őrök huhogott, és dühösen húzta rám mentén.

- Igen, én nem mondom!

- Tab te Gruszka nem mindig a barátja, - dühösen dobta a parancsnok a leválás, hajolva a fülemhez.







Láthatjuk a kislány, melyek veszem, és itt mondta.

Mit tehetünk valamit most?

Megpróbáltam pihenni az ajtónak, de ha én vékony karok versenyezni a nagy kéz az ősi jó (vagy rossz) fickók? És csak sikerült észrevenni gonosz néz Svetuntsa gazember. Elővettem, és a sípoló és hooting megfigyelők vonszolni a herceg teremu. Az ajtóban voltunk szembe egy új arc ebben tragikomédia. Ez egy szőke fiatalember, rusztikus, jó természetű arcát.

- Malinka. - kiáltotta, kancsalság. - És hol húzza meg?

Ha a látogatók a pub együtt látott bennem Grushko, ez elvitt egy másik.

- Segítség! - rohantam hozzá.

- Release Malinka! Ez az én menyasszony! Smith Vlas Slavia lánya!

Előbb Örültem újdonsült „vőlegény” megragadta Svetunets barátaival a kezét, és húzta vissza. Mielőtt még hangokat hallott:

- A ne feledd, Vernidub talán elment?

- Ez Gruszka, kurva lány, hadd üljön a gödörbe!

- Én nem, hogy van-betegség Szemmel történt? Látsz engem?

Tárgyalás nélkül, anélkül, hogy figyelmet, hogy a sír, „Megyek panaszkodni, hogy a herceg! Majd panaszkodnak, hogy a herceg! „Én csökkentette egy kötélen egy mély lyukba, és kihúzta a felső rácsot. Amennyiben Kashchei Delhi, nem látta.

Nem sikerült a küldetés. Hamarosan kiderült, hogy a valódi körte és Lázár járni szabadság és nincs tárgyaláson sem lélek nem tud a jelenlegi fejlemények a „régi cipész.”

Meddig, érdekes, itt adott a csalás? Mi van, ha tartjuk a varázslók? Érdekes, hogy nem gyakorolják égés a tét? Vagy részvétel boszorkány emberek itt ellenőrzésére gyanúsítottak belevetik magukat a vízbe: nem fulladt - boszorkány fulladt - így ártatlan volt? Én ásott egy kicsit az agyban, halászat tájékoztatás a kapcsolat a különböző történelmi időkben a megmagyarázhatatlan jelenségekkel. Ó, azt hiszem, meg kell vágni a csali, míg a villamosok futnak.

Gondosan megvizsgálta az „előzetes letartóztatás”, és nem találtak lehetőséget a menekülésre. Ő meghatározza a fejét a zsákból (megpróbálta elkobozzák, de amikor felkiáltott, hogy „női higiéniai”, balra) és vajon mennyire van Kashchei, akaratlanul elaludt.

- Malinka! Malinka, így éjjel-nappal, és én egyedül! Malinka!

Az álom, én vált egy sorokadevyatikilogrammovuyu lédús málna, amikor valaki megpróbált enni.

- Malinka! Pele tmutarakanskaya! Ébredj fel!

Rákattintottam az orra fájt egy követ, és beugrottam rémület. Ki? Mi az? Futni? Hol?

Huh, mi nem úgy tűnik, félálomban, nincs hova futni, és azt akartam nézni egy furcsa álom.

Végül felderengett bennem, hogy husky suttogás hallatszik fentről. Felnéztem. Nehéz rács átkerült az oldalon, és leesett a lyukba pirospozsgás arc jó alak, aki hívott a minap, a Malinke és menyasszonya.

Úgy tűnik, hogy a dolgok kezdenek mozogni le a földre! Ha ez a régi orosz sportoló úgy érzi, a vőlegényem, meg kell menteni a szűkület a nehézségeket szabadságvesztés.

Hogyan lehet az úgynevezett ott? Vernidub, itt! Pontosan!

Élénken terítette válltáska, megragadta a kötelet, és nyomja a lábát a falnak, felhúzza „Zhenishke” a felszínre.

Egészséges, mint a medve, Vernidub elkapott oblapyvaya lábat, ahol lehetséges (és ahol lehetetlen - is). Amint kinyitottam a számat, hogy „köszönöm” mondani, zárt nekem egy csókkal.

- Uh - én hiába próbálta megtörni teljesen - mm!

Egy nagyon jó valóban megcsókolja az ő Kitezh!

Amikor elengedte velem, öt perc múlva már nem is talált valamit mondani, és elhúzódott, akik körülöttem szenvedélyes tekintete.

- Igen, akkor lesz szebb, Malinka! Egy csók ... Várj, és aki azt így tanított? Amikor az idő? - A szeme elsötétült.

- Mi vagy te, Dubushka! Ez azért van, mert megmentett a börtönből, ébredt különleges bennem, persze ez történt. - Én félénken lenézett.

- Mellette a gödör mész, kedvesem. És hívnak szeretettel, korábban csak Dubinushka kattintással.

És Vernidub újra fogja csókolni:

- Várj, Dubushka! Ki kell jutnunk innen gyorsan, mielőtt az őrök megérkeztek, nem.

- Igen, az őrök állnak és Clematis már mélyen aludt.

Talán azért, mert az én két ember áztatott?!

- Tudod, mennyire húzta őket Mead? - vigyorgott „vőlegény”, és kúszott az én sundress.

Igen, valami olyasmi mintegy szigorú Kitezh lányok nem más ...

- Dubushka! Menjünk, nem igaz, így a többiek jönnek.

- Pontosan. Megakadályozni tetszett nekünk az Ön számára. És én nem szeretem. Így megy, csak travushki-muravushki kap, és ...

- Figyelj, Dubushka! Csak akkor először meg kell férfival, amely az őrök velem tartott, hogy kiadja.

- Valami. Lázárt. Szóval vele csókolózik vizsgálták. Svetunets mondta ...

- Igen, ő nem Lázárt. Őszintén! Ő a bátyám, mint mondják, „fél.

- Nem volt a testvére születés!

- Szóval csinálni csak tegnap tanult.

- Igen, honnan jött? És miért Lazarus annyira hasonlít?

- Ó, Dubushka, van egy ilyen bonyolult történet, és hosszú. Megmondom mindent, mindent. Nem most. Elmenthetem bátyám iránt kell, és a város visszavonja, amint Kitezh kiemelkedik a tóból.

- Nem tudom elhinni - megragadta a inggallérját Vernidub. - Fáj, mint azt Lázár.

- Nyugodj meg, drágám. És akkor megy le a Lazarus otthon igen ellenőrizni. Aludt, valós Lazarus, talán a hetedik alvás lát.







- Menj, Malinka. Nem azért, de a csekket is kellene csodálatos minden.

Vernidub elvitt néhány félreeső helyen az épületek között, és azt mondta neki, hogy várjon, nem tesz ki.

Szerencsére gyorsan visszatért, és mosolyogva pajkosan, odajött hozzám.

- Na és? - Én hirtelen attól: mi van, ha ő nem találja ezt?

- Igen, - bólintottam hős. - Nem igazán otthon, és nem egészen alszik, de van Lazarus. Most azt hiszem, hogy a testvéred, és kap segítséget. Csak az első csók veled.

- Egy. És ez nem fog megmenteni a testvérét.

Zsaroló. Egyet kell értenem.

Tíz perc múlva, amikor befejeztük csókolózás, majdnem elfelejtettem, ahol még mindig kell menni. Ja, és mentse Kashchei!

Vernidub elvitt a kezét, és vezette már az épületek a gödörbe, amely dobta a halhatatlan.

- Hé, testvér, te itt?

- Igen, itt van, pontosan láttam magam. Tartott őreként, néztem minden alkalommal, gondoltam, ahogy a Mielke kiadás.

- Köszönöm, Dubushka ... És amit nem válaszol?

- Talán, szunyókált, mint te. Hozok alig, már megvan, hogy a család? Vagy talán még nem kelnek életre. Azt hogy valami határozottan.

- Ó, ő is él?

- Jó fiú egy csapásra nem tönkretenni. Feküdj le, feküdj le, és oklemaetsya.

- És hogyan húzza ki?

- A gödör meg kell mászni, édes - Vernidub csettintett a nyelvével. - Van valami, amit nem tud megtartani. Később, a bátyja öntözik meg. - A fickó elővett egy liter övet, és átadta nekem.

tollam, a lábam, a Luli! Minden testem fáj ezekből gödrök. De akár tetszik, akár nem, és volt, hogy menjen le.

Kashchei nem mozdult, én is féltem, de a légzést. És mikor öntötte le a torkán balzsam helyi árvíz, köhögött, és káromkodott az utolsó szó azonban nem tarthat, lehet ez is megtalálható. De tudva, én zavaros, és még bocsánatot kért.

- Nos, Pilgrim, elnézést később kamatostul. És most meg kell kijutni, hogy hamarosan hajnalban.

- Igen, - bólintott Kashchei.

- Akkor felkelni magam? Ugyan én kötni egy kötelet, és mászni az emeletre.

- A kötél csatlakoztatva? - Immortal húzta túl végén.

- A barátja gazdaság egyik, uh ... barátom.

- Ó, szóval Nenevesta már sikerült barátok, amíg itt vagyok érzés nélkül ...

- És gondolod, hozok ki innen magam? És akkor is, ha ő nem ...

- mind-mind-mind, ne vegye rossz néven. Mint egy barát neve?

- Cool nevét. Arcbőr találkozik?

- Megfelel - toltam neki a hátsó ülésen térdét. - Climb jönni.

Kashchei vette a kötelet.

- Igen, én vagyok a testvére vezetett, hogy ne szóródjon a babot, de azt hiszem, Malinke.

- Hű, milyen finom! Berry?

- A név! - megütöttem öklével a bordák.

- Oo-oo-oo! - üvöltött halhatatlan. - Ez fáj!

Elütöttem a másik oldalon.

Kashchei gálánsan meghajolt, rámutatva, hogy a kötél:

Figushki. Ha kijutok, Dubushka csók azonnal megkezdi, majd a halhatatlan. Gondolom: Repin festménye „Hajózott”. Bár tény, hogy én kell szégyellni? Én senki neki, nem a menyasszony. Sóhajtottam, de makacsul ismétlődő:

Kashchei vállat vont, mondván, hogy nem értékelik az oktatás, kapaszkodott a kötelet, és mászni kezdett. Amint a lába a felületen, anélkül, hogy megvárná a javaslatokat, siettem az emeletre. És anélkül, hogy nekem ezek csak valami nem megosztott. Szinte felületén fogtam mindkét oldalán két erős kéz, és, mint egy toll, húzta a fény.

- Malinka! - ragyogott Vernidub. - A tej!

- Mi ez? - Azt lekerekített Kashchei szemét.

Ekkor elhatároztam, hogy jön le a teljes:

- A vőlegény az én jegyese. És te, testvér, csukja be a száját, jobban sietni a falra város, hajnal hamarosan indul.

Immortal engedelmesen becsukta a száját, és megpróbált járni, de megtántorodott, és leült - úgy tűnik, még nem teljesen át az ütközés után.

Vettem neki egy új részét balzsam és a Kascheyu könnyebbé vált. Vajon miféle bájital? Megszagoltam és visszahőkölt quart. Huh, holdvilág igazi!

Vernidub kikapta a fazék kezem:

- Maidens lehetetlen!

Azt hiszi, én megiszom ezt?

- Igen, én vagyok az ilyen lélek nem tud állni!

- Szóval, kitaláltad? Nézd, ne mondd el senkinek!

- És mi fog történni? - Kérdezte Kashchei.

- főzet egy új, tiltott, - magyarázta a jó ember. - Sbiten, mézbor inni, és ez, valamint a gödörbe upekut. És én vagyok anélkül, hogy a Milka a gödörbe nem akar.

Ő átkarolta a derekamat, és magához közel állnak hozzá.

- Gyerünk, Dubushka, segítsen testvérének a kerítésen át előre.

Vernidub dobott táskámat a válla fölött, megragadott egy kézzel; a másik - a halhatatlan, és mi felé mozdult el a városfalon. Ismét éreztem az ismerős rezgés Kitezh fel a mélyből. Az emberek még mindig alszik, de a város a parton, örökké égő fény megint upryachut a perselybe. Meg lehet venni most. Wanderer már régóta igyekezett szolgálni nekem a megjelölés „észrevehetetlen”, hogy a vőlegényem nem tudott ellenállni, és megkérdezte:

- Tej, bratelnik összezúzódott, vagy mi? Vagy áldott egyáltalán?

- idegsokkos! - Én magam csapott a homlokára a tenyerével. - Elfelejtettem a gyógyszert otthon. Megvan nekem ott, mögötte a cserjések csalán, várj, én repült azonnal.

Felvettem egy nyári ruhát, és húzta az oldalán a város központi terén, hallott mögött csak meglepett:

- Hol vagy, Malinka? Te nem az egyik élet!

Amikor elérte a központtól, nézek felderítő beolvasott terület a kényelmes árnyékban házak. Bárki. Úgy felragyogott a perc, és nem volt hová tegye le. Rohantam, hogy a pillér, amelyre ragyogott fényes kő útközben függetlenítése a csipke egy fekete táskát, beszél nyakam, előhúzott egy ajándék mimikri, megragadta örökké égő fény, amelyről kiderült, hogy elég hideg, hozott egy zsák helyett neki a kő, elidőzött egy pillanatig és megsimogatta:

- Köszönöm, kő több, mint egyszer megmentett, és most itt él - és siettem a várakozó emberek.

- Rendben, - bólintottam Kascheyu útközben. - A gyógyszer vettem tiéd. És most még a fedélzeten!

- Várj, - megfogta a karomat Vernidub.

Körülnéztem. A fal mellett állt egy jó minőségű létra.

- Ez okos, Dubushka, beszerzett valahol ...

Úgy éreztem, ráz.

- Kitezh lett a partra. Most itt az idő. - És a „vőlegénye” halhatatlan tolta le a lépcsőn.

- Mássz - súgtam a fülébe, - én az Ön számára.

Kashchei nem tart sokáig, koldulni, dobott egy válltáska értékes köpenyt, és felmászott. Hamarosan puffanás vallotta, hogy ő leszállt a másik oldalon.

Fogtam a létrát.

- Malinka! És hová mész?

- Crack testvére elfelejtett fizetni.

- Add fel a kerítés fölött.

- A fű eltévedni.

- Dubushka - én türelmetlenül toppantott, - Azt akarom, hogy elbúcsúzzon a bátyám!

- Igen, én várni nem lehet!

És Vernidub így nyomni, hogy neki, azonnal éreztem, hogy ő valóban tovább várni.

- Drágám, én! Öt perc - és én örökre a tiéd. Brother, mert szükséges, hogy távozzon. Soha nem lehet tudni, hogy elkapjanak újra!

A vőlegényem felnyögött, és összeszorította a fogát:

- Egy csók, és nem engedi, hogy.

Nos, egyet kellett értenem újra. Dubushka nyomni az arcomra, olyan szenvedélyesen, hogy most és a tizenöt perc nem fog. Letépte ajkaim gyengéden, de határozottan, óvatosan, de meleg, úgyhogy a szemem elsötétül, és a lábai engedett. Nem estem csak azért, mert én izom-összehúzódás, forró kezét. Miért nem Kashchei? Bent a meleg hullám söpört ...

És hirtelen, a főtér kiabál. Találtunk egy helyettesítő kő! Azt rántotta Vernidub engedj el, lihegve és szenvedélyesen felfalja a szemét.

- Tej én, én édes, gyorsan visszatér, várok rád! - és húzzák föl a lépcsőn, és a keze lecsúszott a lábam. Egy pillanattal később én voltam a tetején a kerítés. Lenézett az ő szerető, bízva a szemét ... én is sajnálom őt vált.

- Dubushka, akkor nagyon jó! Köszönjük!

Sír közeledtek, úgy tűnik, felébredt az egész várost. Szerezd meg a Vernidub amikor itt lesz elkapni a lépcsőn. Lázár a Malinke hosszú bizonyítani ártatlanságát minden történt.

- Dubushka! Nem Malinka, jöjjön vissza, és légy boldog! És minden, amit tettem -, hogy megmentse a világot!

Még mindig volt ideje, hogy a szemem elkerekedett, a „vőlegény”, és leugrott a falról.

  • 36. fejezet Yaga SLAVOZAROVNA és örökké égő lámpa
  • 38. fejezet Eye of the World



Kapcsolódó cikkek