2 időpont, azt mondta, hogy én is

Az első időpont volt az étteremben, és elrendelte, hogy minden on.Byli gyümölcs, bor, torta, valami mást

Én az első randin azt mondta, hogy iszom vodkát és Kusa csirkeszárnyak))))) Nos, citrom és zöldség) hogyan ült KAPCSOLAT) csak egy üveg felszabadító több is közre NEM VOLT)))) a második időpont Kushán fésűkagyló és ivott VODOVKU)) nem azonnal elrejteni, hogy inkább rövidital, nem épít ki magad, ami nem)))







Bár alig ismerik az ember, én is rendelési minimum - kávé vagy tea, nézd meg a reakciót. Ha egy normális srác, kérdezni magában: „miért nem eszik semmit”, és azt teszi egyértelművé, hogy mi lehet és kell rendelni tovább.
Ha a fickó nem ezt - nekem ez nagyon sokat jelent túl, én csak vele nem megy máshol.







All I Want TERMÉSZETESEN

Kezdetben félénk, később elfogadott rbratnuyu taktika, de az arca nem telt el

po polnoi zakazivau.

Azt is, hogy miért a félénk elején a kapcsolatot. Ezen kívül sok ember úgy gondolja, hogy ha már töltött több mint egy lány opredelnie összegeket kellene most. és ennek megfelelően viselkednek ..

kisa18. 13/11/12 03:27 (válasz: vitalis_f1)

vitalis_f1 írta (a): Meg kell szervezni brigád moshenikov hogy hívja, de nem fizet a lány.


ez előnyös az intézménynek. tanácsot tud adni annak érdekében, hogy vonzza a látogatókat.

kisa18. 13/11/12 03:25 (válasz: vitalis_f1)

vitalis_f1 írta (a): Ez a költségvetés a sötétség úgy tudat menteni.


megtakarítások, de csúnya fajta szerte mondta, még az elveszett étvágyat.

Kohab. 13/11/12 01:34 (válasz: Kohab)

Kohab írta (a): I megtérül 1 időpontban


Nevnimateolnost. 2 is próbál fizetni is, de ha a srác ragaszkodik hozzá, ő fizet, nem pedig ellene.




Kapcsolódó cikkek