10 zeneszámokat, hogy nem lehet hallgatni a kerék

Csak a regisztrált felhasználók vehetnek részt a vitában is.

Mi van. Kedveském. Ha ez az értékelés ... Azt kell aludni, de nem vtopila))

Ez nem konkrét zeneszámokat. felvétel a gondolat, hogy az emberek lennének figyelmes, hogy a tény, hogy provokálni az agresszív viselkedés a volán mögé.
Ami engem illet, én a zenét a volán mögé igyekezett nem hallgatni. Van valami gondolni. És mindig. És ennek megfelelően nincs értelme a kalapács feje „fehér zaj”. Plusz, szeretem hallgatni a hangokat a gép. Szóval jobban befolyásolhatja annak műszaki állapotát.
Egy csipetnyi, hallgatom a rádiót, vagy a jazz, vagy ha az étel fiával (és néha nem) a gyermekek rádiót.

Cool. Tracklist Aria mindig is egykor Rammstein és a számozott pályák 10, 6, 4, 2, 1)

Egy ilyen helyzetben, és még hallgatni Vysotsky ellenjavallt. Lélek könnyek szavak érszorítót a szíve. A szívfrekvencia felgyorsul és a továbbiakban. )

Ami nekem jó zene))

És nem azt mondom, hogy ez rossz) Kiváló számokat. A kormány mögött egyszerűen jobb valami békésebb.

Micsoda képtelenség ez van írva, hogy ilyen számokat a volán mögé, és hallgatni Tették semmi hatása egyáltalán

És vannak pályák tudja változtatni a viselkedését a kormány mögött?

de nincs ilyen kétség

Hát igen 0))))
egyenes Muzyaka az autók utrechka =)

a hátadon a téma a „incendiary”:

10 zeneszámokat, hogy nem lehet hallgatni a kerék

Köszönjük Wan. Comp ne felejtsük el, hogy a garázsban!))

Nagy zene az autóban
köszönöm
A jelenlegi három nem volt
Az utolsó klip nem tetszik)))

Aztán kijavítja ez a két lehetőség más, mint „nem ajánlott” track

10 zeneszámokat, hogy nem lehet hallgatni a kerék

és
10 zeneszámokat, hogy nem lehet hallgatni a kerék

Nem, nem. Azt fogják mondani, hogy van egy rossz íze van. És különben is, én amorális típus, pártot vagy kampányt egy új számlát) Oroszországban élek, és tudom, hogyan működik))))

Törődnek mások véleményét?))))
Igen, nuuuuu
Nem kérem mindenki)
De elégedetlen a három nyomorékok))
Nos,

Azt hiszem, jobb lenne azt mondani, nem érdekel, és érdekli) a szavakat a szovjet korszak poszter a NEP, „a könyv - ez a formája a nyilvános beszéd.” A post a helyszínen, ennek megfelelően, az alak a könyvet. Írok nem írok maguknak. Így felhívják a figyelmet magukra. Ambition, a nyilvánosság, itt van, amit valójában a kulcs e és még sok más oldalakon. Ezért a szalagot előre, és az autó a nap, és még sok más blogokat és oszlopok. Nem azt mondom, hogy ez rossz. Ezek azok az eszközök. És én is örülök, hogy használja őket. Néha. Csak azért írok egy rekord mindig az emberek, az olvasók. És ez fontos, akkor jön bizonyos következtetéseket elolvasása után. Nem vagyok egy blogger, ezért fontos számomra, hogy az emberek véleményét. Ezért mondom, hogy mindenki számára. Még ha ő határozza meg, hogy agresszíven)

teljes verzió

Kapcsolódó cikkek