Megnyitása BC egy további gomb Aveo T250

Kész a körülmetélés rendezett

A képen az már világos, hogy úgy döntöttek, hogy csökkentsék a fedél eltávolítása nélkül a nyíl, amit a kártya és alája a párnát, ami viszont vettünk, azt óvatosan ugratta szike (lemez ragasztva, de nem sokat, mozog is) Kártya helyez ne vágja a képernyő maga! Ahogy fentebb említettük, a felső határ az új ablak fölé megy a felső határ a régi 17mm. Ennek megfelelően, a felső határ a visszavonulás ugyanaz 17mm és egy kihegyezett ceruza telek az elrendezés, amikor a vágás lesz. A fénykép világosan, hogy én már tett egy fokkal egy vonal mentén egy éles szikével. Ezután óvatosan át a szikét kontúrjai mentén, amely csökkentené az áhított ablakban. FONTOS: gyakoroljon nyomást a szike nem, akkor törje össze a képernyőn. Jobb egy párszor, hogy vágás, mélyülő fokozatosan, így lesz sokkal biztonságosabb, de hosszabb ideig. Ennek eredményeképpen megkapjuk ezt:

Litsezreem teljes képernyőn! Ennek hiányában a gyakorlat forrasztás ilyen összetett, valamint a forrasztópáka éles tűvel, úgy döntöttek, hogy rendbe a rádió stúdiójában. Időközben már összegyűjtött minden ment vissza, és csodálom az előzetes eredményt, rendezett környezetben a jogos helye:

Miután ez a munka azt látjuk, hogy a képernyő felső részén kezdett mutatni a távolságot, hogy az autó kerül sor a maradék üzemanyag, mielőtt a következő tankolás. Ebben a szakaszban ez az egész, hogy képes megmutatni nekünk a képernyőn a nyílt BK. De tud többet ment!
A padló felrobbant elérte a boltban vette rendezett és megadta a férfi egy forrasztó huzalok további BK ellenőrzéseket. Mint kiderült, az, hogy hozna pozitív vezetéket kezelése az új gomb elég forrasztani csak egy kiküldetés ellenállások nélkül (abban az esetben, ellenállás és kapcsoló üzemű áramkört egy teljes munkaidős gomb, meg kell kapkodni ellenállást a két csap a fedélzeten), és a negatív wire „dobja” a gépkocsi tömegét. Az én esetemben, a mester talált egy „mínusz” a fedélzeten, és forrasztott második kiküldetés ott. Azt, hogy ezt:

Helyek forrasztás vezetékek hozzá. gomb

Egy vékony vezeték a „plusz” a mi extra. gombot, a vastagabb ez a „mínusz” (Ismét köszönöm smarTxdxT hogy megmutatta, hol kell forrasztani a pozitív vezetéket a táblán). Következő, mi származik a huzal keresztül a védőburkolat pattan minket a legelején:

Kimeneti vezetékek és rögzítő szalag

Nincs semmi bonyolult, lyukak, amelyeken keresztül a vezetékek lehetnek teljesen jelenik. Ismét, ha a negatív vezetéket a gombot, hogy dobja az autó súlya, a rendszer csak egy pozitív hozzászólásokat.
Helyezzük hozzá. gomb lett kiválasztva a falon a műszerfal. Ez egyszerű, fúrtam egy lyukat a szükséges átmérő, és tegye egy 2-contact gombra. Úgy ment, mint ez:
Add a album

Extrák. BK vezérlő gomb

A gomb maga megkapta a fiúk, akik telepítése további. berendezés és riasztó rendszerek 100R.
A végső szakaszban. Ő mindent vitt a gépbe, csatlakoztassa a vezetékeket a gombot, és összegyűjtötte az összes fordított sorrendben való eltávolítása.

Összeállított

Extrák. gomb véleményem néz szép, nem egyértelmű. Mi van? Alapítva gomb, valamint a korábbi válthat a képernyő alján: „Odometer”, „Run A”, „fut”. De az új hozzá. gomb segítségével kezelhetik a felső részén a képernyőn: „távolsága tankolás az üzemanyag egyensúly”, „átlagos sebesség”, „utazási idő”, „Külső hőmérséklet” (ha a vezetékek és az érzékelő is). Érzékelő persze nem, de a vezetékeket a csatlakozó alá került, hogy munkatársai a kapcsolódási hely az érzékelő a szervezetben. A hely található, nézve az utca mögött a rácsot. Azt adja meg, nézd meg a rácsot az utcáról, csak a fenti és jobbra a ikont a „Chevrolet” nyitott méhsejt légbevezető, világítson át őket, látni fogjuk, egy négyzet alakú lyukat a hátsó az autó. Ebben lyuk vschelkivaetsya érzékelő is. Tettem másrészt, felnyitotta a motorháztetőt, és teszi a kezét a felső széle a radiátor és a karosszéria. Kiderült, hogy az érzékelő test „néz ki” az utastérbe. érzékelő számát, az eredeti:

Rész környezeti hőmérséklet érzékelő száma Környezet

Van egy pont, egy kis írta: „vettem a monitort, és amikor lement, láttam, hogy a lyukak a csatlakozó kerek és lapos csapok a szenzor Mi nem alkalmas szenzor.?”
Igen, a csatlakozót a motorháztető alatt vannak a kerek lyukak, és az érzékelő lapos terminálok. De tényleg, ez rendben van, mert a szükséges nyílások felett a legtöbb ilyen kör alakú lyukak, és ők csak az azonos sík (ő eredetileg zavaros, azonnal sújtotta a kerek lyukak).
Nem tudom, hogy a többiek, de van egy ilyen lakás bejárati csomagolták zöld műanyag, valószínűleg mi lenne + kapcsolati érkezett nedvességet, és nem oxidálódik. Ásott ez a „dugó” a tűt, és az érzékelőt, minden világos! Továbbá, a szenzor a testhez kapcsolt, a fent leírtak szerint.
Az eredmény a csatlakoztatott érzékelő:

Munka környezeti hőmérséklet érzékelő

Voila! Most, kapcsolási ext. MODE gomb, azt is látni, és a hőmérsékletet a vízbe!
Ár kérdés:
100R. Extrák. gomb
100R. forrasztó huzalok
640P. környezeti hőmérséklet érzékelő.
Összesen: 840r.