Jobs a fogászati ​​klinika - Masterdent

követelmények:

  1. Nagy aktivitás és hatékonysága;
  2. A vágy, hogy pénzt keres, ugyanakkor segíti az embereket, hogy boldogok;
  3. a stresszel szembeni ellenállást;
  4. Egészséges humora van;
  5. Az illetékes beszédet.

feladatai:

A PC, az ügyfelek telefonon történő dolgozik dokumentumokat, pénztáros, felügyeleti támogatást a közös témákat.

Making of TC csere menetrend. fizetés + bónusz. barátságos személyzet.

PÁLYÁZATI Dental terapeuta

Fogorvosi Masterdent „keres egy terapeuta fogorvos. Az állami és magánklinikák van üresedés terapeuta fogorvos. És mi sem kivétel. Ezzel orvos kezelt emberek, amikor aggódnak a fogak fájdalom vagy más kellemetlenséget. A fogászati ​​betegeket pontosan beállítva, hogy a fogorvos, orvos, és csak a diagnózis után küldik a szakemberek: a sebész, higiénikus vagy ortopéd. Ezért különös jelentőséget tulajdonítanak a jelöltek kiválasztásával a pozícióra.

Fogorvos terapeuta szakosodott szinte minden orális betegségek

száját. A fő páciense lesz ember következő panaszok:

  • fogszuvasodás kialakulását;
  • hiba, például repedések vagy foltok;
  • fájdalom ingerek;
  • duzzanat a szájnyálkahártyán;
  • kiütés a nyálkahártya;
  • változtatni a színét a zománc;
  • fogínyvérzés.

A klinika kampányol betegek hathavonta kell alkalmazni a fogorvoshoz. Annak ellenére, hogy szinte minden intézmény elegendő számú megüresedett a fogászati ​​terapeuták, akkor az orvosok nem maradnak munka nélkül. Rendszeres rutinvizsgálat, ami az összes rendszeres betegek, lehetővé teszi, hogy azonosítsa a betegség korai szakaszában, ha nincs panasz még nem mutatták be, de a kóros folyamat már elkezdődött. Ez lehet menni bármikor, annál is inkább, ezekben a városi szolgáltatásokat nyújt, mint ingyenes szolgáltatás.

a felelősség

Ahhoz, hogy a klinikán a betegek elégedettek voltak a szolgáltatások színvonala a megüresedett a klinikán, meghívjuk a magasan képzett munkaerőre vonatkozik. Ez lehetővé teszi számára, hogy pontosan fel diagnózist, és a kezelés.

Amikor kapcsolatba klinikáknak betegek elsődlegesen az általános orvos. Klinikánkon, fogorvos és az orvos megvizsgálja, értékeli a feltétele a fogak és a nyálkahártya. Jelentőséget tulajdonít a felmérés és a gyűjtemény a panaszok. Ebben a szakaszban meg kell figyelni, hogy a jelenléte allergiás reakciók, betegség, és az eredményeket a korábban elvégzett kezelés.

A diagnosztizált úgy dönt, a teendők. Ha a probléma betegségek, amelyek szüntetni terápiás eljárások, a kezelés megkezdése a saját. Ebben az esetben a feladat, hogy megszüntesse a fogszuvasodás folyamata helyi érzéstelenítésben és további töltelékkel. Mi is van egy terapeuta fogorvos végzi a kezelést és gyökértömés, helyreállítása a fogak, a higiénia, fogfehérítés, és megelőző eljárások. Ha a vizsgálat során a beteg kiderült, egy másik patológiai, a beteg említett periodontist, egy fogorvos vagy egy sebész-ortopéd.

munkakörülmények

Mi viszont, garancia

A világos szobák modern gépek és a legújabb anyagokat.

Kapcsolódó cikkek