A verseny szabályai röplabda - studopediya

* Minden fele helyén 3 m-re a tengely középvonala és párhuzamos a sorban a támadás végezzük. Rész pad zárt vonalai között a támadás, középső és oldalsó, az úgynevezett támadás területen. A vonalak szélessége nem több, mint 5 cm, és egy síkban vannak a platform.

* Rács és a labda. Across a platform középvonala fölötti húzókötéllel mesh szélessége 1 m és 9,5 m hosszú. A rács sejtek négyzetek mérete 10 x10 cm. Fortify mesh kötéllel, hogy 5 mm vastag, vagy kötelet két függőleges elhelyezett 0,5-1 5 m a pálya szélén.

A versenyzők. A játék során két csapat. A csapat a tartalék játékosok nem lehet több, mint tizenkét embert. Az egyik fő hat ember jöhet számításba elején a párt. A játék során a csapat helyettesítheti bármelyik játékos fő tartalék. Igazíthatja a játékosok nem megengedett, amíg a végén a párt. Bírói és játékszabályok.

Minden ülésen kijelöl egy bíró. Rögzítése a hibákat, akkor meg kell magyarázni az is, hogy előfordulhat, hogy a játékosok és a nézők kétségbe.

A költségek és az eredmény a játék. A játék három vagy öt játékot. Elveszett a játék a csapatnak, hogy az első pontszámok 25 pont egy margin legalább 2 pont. Rajz az egyes szállítási ponton hozza meg a csapat nyer egy ballgame. A harmadik vagy ötödik (döntő) játsszák a 15 fiók mozgásteret a két pontot. Ha a csapat nyer két (három) a három (öt) felek úgy vélik, a győztes az ülésen. Ha a csapat feszített a dobás dönt a megfelelő takarmány, az ellenfél a jogot, hogy válassza ki az oldal oldalon. Miután vége az első tétel a csapatok átáll, és az első pályán az új párt végez más csapat. A harmadik részlet, miután az egyik csapat szerzi 8 pontot, az ellenfél átáll az oldalon megszakítás nélkül.

* Átmeneti feed. A játékost az áramlás továbbra is alkalmazni kell mindaddig, amíg ő vagy csapat nem hibázik. Ezt követően, a benyújtásának joga a labda az ellenfél.

* Játssz két röplabda játékos. Egyidejűleg érintse két játékos ugyanazon csapat a labdát tekinthető két sztrájk. Egyik ezek a játékosok nem jogosult harmadik strike (kivéve karter).

* A játék a rács. Bármilyen labdát ütő a net, marad a játékban. Touch-venie játékos a háló a játék során is hibát.

* Ki a labdajáték. A labda repült át az oldalsó vonal a helyén, úgy vélik, ki a játék, kivéve, ha megérintette a padlót, rack vagy más tárgy. A csapat, amely tulajdonosa az utolsó labdát tekinthető ebben az esetben elveszíti a pontot.

Veszteség a labda. A labdát kell tekinteni a vesztes csapat, és a kiszolgáló csapat elveszíti pályán az alábbi esetekben: