7 agglegényének HC „Salavat Yulaev” - a hivatalos oldalon a rajongók

Niklas Svedberg

26 éves kapus jégkorong klub „Salavat Yulaev” Niklas Svedberg második évében őrült rajongók baskír hoki. Szép arca a játékok során mögé bújik egy sisakot ufimok megnyerte az első játékot. Természetesen az ilyen obayashka Svédországból és képes megbocsátani egy pár gólt is elismerte, ha csak a jégen ki.







Szerint „Komsomolskaya Pravda”, a Svedberg már társ. Azonban a pár hivatalosan nem festett.

- Élünk Ufa én lány svéd egy bérelt lakásban. Előkészíti nekem - a steak. püré - bevallotta, hogy "Komsomolskaya Pravda" Niklas. - És az utolsó alkalom, hogy beleszerettem orosz borscs.

Lány CHAMPION

Sami Lepistö

Tovább külföldi soraiban agglegények „Salavat” - finn védő Sami Lepistö - idén feleségül barátja és csapattársa Hartikainen téma. És itt a légiós az anyakönyvvezető siet. Bár gyakran a nyilvánosság előtt egy csinos szőke.

- Lehet, hogy ez a víz Ufa? Ittam, és gyakran pontozás - mint egy interjúban elismerte Lepistö.

Titok nevű Max

Maxim Goncharov

27 éves védő „yulaevtsev” Maxim Goncharov - hokis a temperamentum. Egy játékos hajlandó mászni a kapun, és kollégái a boltban nem fáj. Emiatt gyakran kerül horzsolásokat jég és elküldte a tizenhatoson. Egy szó - a védő.







Női szív, úgy tűnik, nem Goncharov. Azonban egy-két alkalommal egy oldalon Maxim társadalmi hálózatok villant vékony barna. De hivatalosan a kapcsolatot jégkorong sosem utalt, és a házassági anyakönyvi még. Tehát Ufimka, előre!

By the way, Goncsarov közeli barátok énekes Pelageya. „Yulaevets” többször hívta játékok az ő részvételével. Ezt követően az újságírók már sikerült elvenni egy pár. De miután a következő ülésen a „Ufa-Arena” Maxim tagadta a pletykákat.

- Mi csak jó barátok - mondta a agglegény.

Zahar Arzamastsev

Kirill Hangulatok

Mikhail Vorobyov családjával

Mike szereti a családját, aki él Salavat. Annak ellenére, hogy kétségbeesett idő, jön vele a nagy ünnepek. Ezért a következtetés: ahhoz, hogy megnyerje a szíve egy fiatal ígéretes „yulaevtsev”, meg kell értékelni a családi hagyomány.

Stepan Hripunov

21 éves Stepan Hripunov alapján „Salavat Yulaev” játszik nem is olyan régen, de beleszeretett a gyönyörű fele „zöld serdetsm”. A játékos még nem gondol a család - akar építeni egy ragyogó karrier, mint egy jégkorongozó: Khripunov csak az év elején sikerült gólt az első cél a KHL.

- Még nem értem, hogyan történt - ismerte után sikeres mérkőzés Stepan. - De megpróbálom több gólt, hogy megvessék a lábukat a bázison.

És a fiatal hokis szeret utazni és felfedezni új helyeket. Lányok, akik, hogy meghódítsa a szívét egy csatár, meg kell figyelni, hogy ezt a tényt. Végtére is, a szeretett egy kell ugyanazon a hullámhosszon.