5 Tények Vladimir Solovyov, amit nem tudom, nyílt város

5 Tények Vladimir Solovyov, amit nem tudom, nyílt város

1. támogatja a George HW Bush, amikor élt az Egyesült Államokban.

5 Tények Vladimir Solovyov, amit nem tudom, nyílt város

Az öreg ad Bush pyatyunyu!

De a legérdekesebb dolog az, hogy ő aktívan részt vett a támogatást a republikánusok: gyűjt pénzt, és aláírásokat amerikai elnök, George W. Bush. És azt is, a saját szavaival, beszélt az egyházak, és a Rotary ülések, és néha a rádióban és a televízióban. Patriot, ő mindig és mindenhol nagy hazafi!

2. Nem sikerült karate.

5 Tények Vladimir Solovyov, amit nem tudom, nyílt város

Korábban Solovyov többször dicsekedett, hogy ő a tulajdonosa egy fekete öves karate. Azonban, mikor vett egy esélyt, hogy bizonyítani tudásukat, a helyszínen Karateworld a következőket írta:

Számos média interjúkat Soloviev kimondja, hogy egy fekete öves karate, hanem arról, hogy mi az irányt karate csinál, aki elnyerte a DAN és milyen mértékben (1., 5., 9.) inkább nem terjed ki.
Az egyik TV-műsorok láttunk egy kimonó Soloviev az edzőteremben M.Krysina, fej Koshiki Karate Szövetség.

Vladimir Solovyov bizonyította karate technika hagyott fájdalmas benyomást. Valószínűleg, a népszerű televíziós műsorvezető maga megértette, hogy minden esetben, semmi ilyesmi több nézőt a végrehajtás során nem láttam.

5 Tények Vladimir Solovyov, amit nem tudom, nyílt város

Annak ellenére, hogy a hős ezt a cikket idején aktívan mosott Kirill pátriárka a botrány eltűnik az óra. Soloviev magát gyakorló okkult inda judaizmus - kabbalizm.

Majd nevetni, de Jézus Krisztus és az apostolok ugyanaz volt a probléma - ők voltak az azonos állampolgárságú, és ők nagyon komolyan foglalkozik a Kabbala. Az idő nem volt elvi demarkációs, annyi Kabbalisták hinni Krisztusban, aki tartozott a szekta Yevseyev, a kabbalista.

Amazing rugalmasságot, amely általában az jellemzi, gerinctelen. És kromlovskim újságíróknak.

4. Elég gyakran nem megfelelő körülmények között.

5 Tények Vladimir Solovyov, amit nem tudom, nyílt város

Például gyakran nevezi magát egy zseni:
Én mindig nagyon világosan érti, mit csinálok. Mélyen meg vagyok győződve arról, hogy I - zseni.

Vagy itt kezd visítás és csúnya távolság amikor arról beszél, Navalny:

Ennek eredményeképpen születtem zenei remekmű.

De ha van Ksenia Sobchak, akkor minden elkezd viselkedik androgün.

5. Mint minden orosz hazafi megy pihenni csak a Nyugat.

5 Tények Vladimir Solovyov, amit nem tudom, nyílt város

Villa Olaszországban a Comói-tó a város Pianello del Lario, a via Grotti, 3 szintes, 16 szoba, melléképületekkel és saját kikötővel jachtok. Soloviev gyakran mondja barátainak az olasz ház nem rejti annak költségét - 450

euro, rendszeresen repül vissza pihenni a hétvégén, megosztja benyomásait róla a blogok és rádiós műsorokban. Miután vásárolt egy házat Olaszországban Soloviev tanítani kezdett az olasz nyelvet. Ebben berendezett villa az offshore Honor nemzetközi LLC.

Azt akarom mondani, hogy a Comói-tó egyik elit hely a földön, ahol a villa saját számos híresség és politikus. Például, ugyanaz a George Clooney.

És még a közepén egy szent háború ellen, a Nyugat. Szolovjov használ minden lehetőséget a kikapcsolódásra a piszkos Pindos.

5 Tények Vladimir Solovyov, amit nem tudom, nyílt város

De amikor megkérdezték, hogy közvetlenül, válaszul a hallható csak elégtelen sértéseket.

5 Tények Vladimir Solovyov, amit nem tudom, nyílt város

Nem fogunk beszélni arról, hogy ez a karakter egy igazi média bohóc, aki cinikusan érdekeit szolgálja a Kreml. Mind már tudja. Sokkal fontosabb az a tény, hogy az érkezés napján Solovyov, bátor fehéroroszok fognak adni neki egy meleg fogadtatást. Az első alkalommal, mindig világos.

És az öregasszony - a nyugdíjasnak, aki nem érti, mi a nit szívó putlera, továbbítása a teljesítményeinek - hasonlók. Ezek a régi nők és szavazz putlera hallgat ódákat származó csalogány!

Chabad tisztátalan és a súlya a Kreml elit.

Igen ez még mindig elrejteni. Ez okozza csak otvraschenie.Tupoy sonka a megbízást.

Páratlan pihenésre apartmanok, lista autók néma maradt - fordult szerény (normál) Patriot-Egyesült Oroszország. Ugyanakkor megértem, hogy ez csak öt tényeket.

Zsidó, még Afrikában - zsidó. És van egy ilyen szakma -, hogy hű kutya a Kreml és időben hozza papucs a szájában.

Régóta ismert, hogy a Vlagyimir Szolovjov - Putyin. Polisi. Van egy másik uralkodó - ő és a többi nehéz lesz nyalni.

Csak a kapitalizmus véres és mérgező területén generál ilyen lények. Szolovjov hivatkozás egy példányát az ilyen hüllők, ő pergő beszéd mentális rendellenesség szinten, de vett egy tehetségkutató. Azonban a legnagyobb mizantróp Hitler ismert volt elég észrevehető, hogy az a festő. Paradoxonok - bizonyíték szabályokat a kivételek. Szolovjov is ki kell zárni a Homo sapiens, legalább azért, mert a paradox - aljas pszichológia.

Solovyov egyik legjellegzetesebb példája a zsidó lélek - vágott szoftver .Obrezannogo az emberi szellem. Ez a metszés csak okozza az összes leírt tulajdonságokkal a cikk „személyiség” biosuschestva. Ez gyógyíthatatlan. Ez nem az elme - az operációs rendszer, az a lényeg - bios a multi rendszer „férfi”. Haszontalan, bizonyítani valamit, hogy bemutassuk, programozni ezeket biosuschestvah .Ezek egyszerűen nem tudja elfogadni az ember lelke, valamint kompatibilis nem kompatibilis win98 és WinXP.

Söpredék, mint a gazdája.

Azt hiszem, R. gyakran túlbecsüli sebya.Osobenno a rádióban „Vesti FM”.

Cionista pro-Putyin média kurva, aki képzeli magát a király.

Csak Kreml kakast varjak ki, hogy az összes zóna az orosz őrült róla, és várt.

Kapcsolódó cikkek