2 Din rádióban daewoo NEXIA

Minden jó! Kiváló idő ma, és én úgy döntöttünk, hogy egy új rádiót. Megvettem a JVC KW-R710. Esett a választás ez a modell, mert az alacsony költségű, érdekes világítás, nos, ő és a megjelenés azonosítani. Vannak 2 pár vonal kimenet, akkor tegye az erősítő a jövőben.






A eltávolítása személyzet semmi bonyolult nincs rádió, tudomásul kárpitburkolatot sarkokat rádió Távolítsuk el a 4 csavart, és elővett egy magnót. A fém keret, amelybe be van helyezve egy pár kazettát Csavarja ki a csavarokat és kazettás kiadja. További ebben a keretben van behelyezve egy új rádió (keret, amely egy komplett rádió nem használható). Tegyen be egy új rádió a keret, csavarozott, próbál, úgy érzi, jó, tegye a dobozt a panel - nagy különbség ... És valahol megtalálható az interneten info, hogy JVC válik hézagmentesen ... rádiós magnóval kell, hogy álljon egy kicsit előre, és engedje le, nem ad rendszeres furatok a keretben, így a mérési módszer meghatározott mit helye legyen az új nyílásokat. A lyukakat egy kicsit, így „játszani” a beállítás pontosságát. A kiválasztás után az optimális helyzetbe, hogy csatlakoztassa az összes vezetéket, keret ismét meghúzni a csavarokat a sarkokban, és tegye a bélés a helyén.






Ugyanakkor ez megváltozott, és a hátsó hangszórók. Végül a tulajdonos mögött állt a komponensek, magassugárzókkal voltak csavarozva a polcon, megnyit egy szemet bántó, úgy döntött, hogy telepíteni alkatrészek Morel Maximo 6. A csomagtér csavarja 3 dió minden hangszóró és azokat kihúzta az utastérbe, távolítsa el a rácsot, három csavart és hangszórók készek kitermelése . A helyükre rakjuk új. A telepítés előtt a rack, ráerősített magassugárzók és mégis hagyja, hogy a drót alatt a fő hangszóró. Azt hogy a dinamika a helyén, és az ügy továbbra is kicsi, hogy csatlakoztassa az összes gondosan és ellenőrizze a munkát.
A hang megváltozott, sokkal jobb lesz, erősebb és tisztább. Teljesítmény rádió, persze, nem elég, hogy rázza a hangszórók teljesen, de még mindig elég lesz, a hideg nem túl szép, hogy mászni ...
Radio fogások jobban fogott az állomások, amelyek még nem is láttam a saját.
Most élvezem a zenét, letölthető a botot, és ne aggódj, ő olvasta a rádió, vagy sem.

Az ár a kérdés: 8000 ₽ Futott: 32586 km

Csak a regisztrált felhasználók vehetnek részt a vitában is.




Kapcsolódó cikkek