18. lecke, hogyan kell csinálni vintage hatást Photoshop - tanulságok Lightroom és a Photoshop

Jó napot, kedves olvasók. Ma megnézzük egy nagyon érdekes hatást a Photoshop - Vintage. Mi ez a dal? A tény az, hogy növeli a kép bizonyos melegség, érzések a nosztalgia. Általában a tudás, hogy megkapja az óra után, akkor biztosan hasznos lehet a kezelés képek.

Ahogy minden észrevették, kedves olvasók, a leckéket kapok, hogy írjon a hétvégén csak. És, hogy nem voltam boldog, hogy őszinte legyek. Itt az idő úgy tűnik, hogy van. De nincs vágy, hogy írjon, mert a fáradtság. Nehéz össze mindent egyszerre. És anélkül, hogy szeretnének, tudja, mi lesz a cikket.

És mégis, észrevettem, hogy tévedt egy kicsit a cél: hogy a leckéket egy sorban, az enyhétől a súlyosig. Azt majd később zárkózik fel.

Oké, elég a takony

. Lásd még: Hogyan tónusú képek a Photoshop

Keresünk egy képet a leckét, megcsináltam, és Ön csak le kell tölteni azt a blogomban.

18. lecke, hogyan kell csinálni vintage hatást Photoshop - tanulságok Lightroom és a Photoshop

Nyissa meg a Photoshop és elkezd dolgozni.

1. lépés: start'll munka rétegekkel. Készítsen egy korrekciós réteget.

18. lecke, hogyan kell csinálni vintage hatást Photoshop - tanulságok Lightroom és a Photoshop

Most áttérünk a fekete csúszkát jobbra, így csökkentjük a kontrasztját.

18. lecke, hogyan kell csinálni vintage hatást Photoshop - tanulságok Lightroom és a Photoshop

Így kell, mint (megpróbálom hogy ez egy szokás adni az eredmények minden lépés után, hogy te, és ebben az esetben nem volt szükség, majd, hogy újra mindent).

18. lecke, hogyan kell csinálni vintage hatást Photoshop - tanulságok Lightroom és a Photoshop

2. lépés Most hozzon létre egy fekete-fehér korrekciós réteget. A beállítások azonban nem változtat semmin, csak megváltoztatni a százalékos fényelnyelés ez a réteg. Azt hogy mintegy 40%.

18. lecke, hogyan kell csinálni vintage hatást Photoshop - tanulságok Lightroom és a Photoshop

3. lépés: Most szerint ugyanez az elv, hogy létrehozza a színegyensúly beállítása réteg (súlyok ikon).

Van itt két paraméter (Árnyék és fény).

Kezdjük az árnyékból.

18. lecke, hogyan kell csinálni vintage hatást Photoshop - tanulságok Lightroom és a Photoshop

Haladunk itt az első és a harmadik csúszkát. Az első körülbelül 20 piros. a harmadik, hogy -30 és sárga.

18. lecke, hogyan kell csinálni vintage hatást Photoshop - tanulságok Lightroom és a Photoshop

És könnyű munka csak a harmadik csúszkát, szerkessze az értéket a sárga árnyalat: ki körülbelül -30. Ez növeli a „meleg” a fotóinkat.

És ez a korrekciós réteg alkalmazza a „könnyebb”

18. lecke, hogyan kell csinálni vintage hatást Photoshop - tanulságok Lightroom és a Photoshop

Kiderült, mi tetszik:

18. lecke, hogyan kell csinálni vintage hatást Photoshop - tanulságok Lightroom és a Photoshop

4. lépés: Azt hiszem, jó lenne, hogy adjunk néhány arany árnyalatokban fotóinkat. Létrehozása korrekciós réteg „gradiens térkép”.

És felfedi a paramétereket, mint én a képen:

18. lecke, hogyan kell csinálni vintage hatást Photoshop - tanulságok Lightroom és a Photoshop

Most ki a százalékos fedettség a 25% és a paraméter korrekciós réteg set „erős fény”.

18. lecke, hogyan kell csinálni vintage hatást Photoshop - tanulságok Lightroom és a Photoshop

Ennek eredményeként már a következő eredmény:

18. lecke, hogyan kell csinálni vintage hatást Photoshop - tanulságok Lightroom és a Photoshop

Azt is hozzá textúrát karcolásoktól és a portól. fényképeket ad még jobb eredményeket. Azonban e kép nem illik ez a módszer.

Remélhetőleg, az óra után megtanulta, hogyan kell csinálni vintage hatást a Photoshop.

Ui Minden az én előfizetők, küldtem ki egy felmérés, amely segít javítani a blog, most kérem, hogy adja át neki. Mindössze pár másodpercig, de én nagyon hálás!
A kérdőív kitöltése

Szavazz, örömmel vennénk vélemény:

18. lecke, hogyan kell csinálni vintage hatást Photoshop - tanulságok Lightroom és a Photoshop

Szintén a forgalmazás olyan további „bónusz”: „87 előre beállított Adobe Camera Raw”; "Munka plugins Nik Collection"; „Titkok a bőr retusálás Imagenomic Portraiture”; Panel "Fekete-fehér film" v 3.0.0 "