100 módjai a női

Kedves emberek! Ha felkérik, hogy egy szórakoztató bemutatása társkereső lányok, nők, sőt nagyanyáink

Gyakorlatilag az összes tippeket ellenőrzik a gyakorlatban, vannak 99% -a lányok és a nők minden korosztály számára.







Az előadás készül a stílus ala Zhvanetskiy amely különösen szép rajongóinak Michal Mihajlovics. Így lesz egy pick up artist!

- Girl, és találd ki, mi a neved?

- Girl, Guess, Glazunov - egy művész, zeneszerző vagy rendező? Ez így van. Akarod látni az új film?

- Lány, láttad a feleségem?

- Nagyi! Ön a játék néhány évben? Alkalmazott tolakodó és tépőzáras.

- Lány, akkor nem tudom, hogyan lehet a legjobban eltölteni a fizetésemet (bónuszok, ösztöndíjak, rejtjük)?

- Girl! Bor az istálló szeretne ebben az időben a nap?

Ha azt szeretnénk, hogy megismerjék a lány a közlekedés, győződjön meg arról, hogy véletlenül tolni, és akkor lehet kérni:
- Lány, hát, hogyan kell hívni akkor?

Vagy itt van egy másik lehetőség a szállítás: - Girl, akkor nem lehetett megütött - Igen. - És én YES. (. Opció - NO, akkor: én - igen.)

- Girl, nézzük Fogadok, 100 $, hogy hívlak most tölteni az éjszakát, és te nem? A lehetőség, hogy pénzt

- Girl. A németek vannak ott. Egy orosz?

Menjünk hozzám, Draw függönyök vetkőzni, feküdjön le bed're jön ki egy takarót és posmorim mi történik.

- Lány, sajnálom, ne mondd idő? Mivel időre van szükségünk, hogy megismerjék és felcsillan a várakozási idő a következő jármű? By the way, a nevem.

A szavak egy barátja: -Girl! Feleségül. majd. Meggondolom magam.

Vagy a boltban: „Girl, akkor valószínűleg tudja, vettem tésztát, és mit kell tenni velük -, nem nagyon jelen van.” (Ha magyarázatot követte, folytassa tovább: „Lehetséges, én mindig konzultálni veled?

Például közel került ahhoz, hogy a kijelölt objektumra, akkor állni egy-két percig, és a levegő a gondolkodás valami mást, majd megdöbbent szegény ártatlan kérdést: „Ez semmi, hogy nem mondok semmit?”

A következő kifejezés mindent magában foglal: mélység, rejtély, és egy kérés bocsánatot: Lányok, és még nem szűnt, hogy megfeleljen az esti órákban? Amíg a lányok csalt, mit mondjak, a Nem vagy Igen otshit akkor - és ez nem könnyű, tagadás tekinthető többé - megy egy ravasz View (rázva ujj): Ó, látom a szemén, hogy nem hagyja abba!







Bemész csak az utcán, hirtelen látni érdekes lány, azonnal odamegy hozzá: „Tudod, miután hosszú keresés, végül találtam egy kávézó, ahol te és én egy csodálatos időben.”

És a legjobb megközelítés keres valamit a földön, és nézd grusno hangon: „Lányok, van cső Motorola nem látott.”. Miután negatív fejüket még grusno hozzáteszi: „Ez szerencsétlen, tegnap a kocsikulcsot, Motorola ma.”

Match, felzárkózni, utolérni, és azt mondják: „Kislány, akkor a legszebb hely mocskos!” És a legfontosabb dolog a reakció a lány nem hagyja. Mi tartja a legszebb.

- Girl, tudod, hogy ez a szerelem első látásra, vagy kéne megint?

Néha szükség van, hogy távolítsa el a Virgin egy éjszakára, és ezt a sablont csak egy ilyen alkalomra. Vesz egy csomag óvszert, azt hiszem, jobb, néhány ragasztott egyfajta harmonika (fog kinézni látványos), és a megközelítés azt a súlyosabb és béna ember. Telepíti a harmonika

és azt mondják: - Girl, tudja, hogyan kell használni? Ő (go opciók):
1. Természetesen.
2. Nem (meghajtók

)
3. Ember, Che túlhevített (megfagyott, tölgyfa lezuhant, magozott.)?

Te, ha a válasz 1: De hadd tanítsa meg, és használjuk őket más célokra.
Ha a válasz 2: De hadd tanítani. la la la.
Ha a válasz 3: Azt hiszem, hogy szükséges, hogy ki (vagy ha van lehetőség)

- Lány, szeretem annyira, meg akarom mutatni egy trükköt?
- Mi az?
- Jössz a házamba, iszunk pezsgőt, én megerőszakolni és eltűnnek.

Akkor mindig azt mondják, hogy ezt az anekdotát. Ez csak akkor működik, egy kiválasztott lányok száma.

„Mit gondolsz, azt kell mondanom, interestny fiatalember csinos lány, amikor találkozott az utcán, hogy ne kap felmentést?”. Úgy működik, nagyon gyakran.

Pickup mashine.Znakomaya raskazala neki pick-up:

A helyzet: Két lány a járdán, két férfi Mercia. „Lányok, olyan magas, jóképű, és mi kicsik és vastag. Menjünk már fagylaltot velünk.” És nagyon jó természetű kifejezést.

- Girl, repülök kigombolt, gombos segít plz!

- Lány, akkor nagyon szép, és gyönyörű lányok kell szaporítani. (Persze lehet, és arcát kézitáska, de kiderült, hogy a második legnagyobb

Hallottam a tévében: - Girl, te ki egy mese.

Felhajtja a görgők a bolt bejáratánál, ahol van egy nagy lépcső, amelyen nehéz görgő fel / le. Várakozás egy gyönyörű lány (vagy egy csoport lány). Amikor közelebb, felhajtani őket, és azt mondják: „Lányok, kérem, vásárolni nekem egy ásványvizet, és hogy ezeket a lépéseket meg lehet ölni”, és szúrásra is kezébe pénzt. ha ez () megy, akkor továbbra is megismerkedett már nem nehéz. Megpróbáltam háromszor az üzlet előtt, a pincében elhelyezett. Hatékonyság - 100%.

- Lány, akkor nem találja a húrok? 90% -a lány megkérdezte: „Miért van szükség?”
A válasz - Az itt lekötni a barátságunk!

Remélem, hogy lesz képes megtalálni a módját, amely megfelel a helyzetet. Végső megoldásként, próbálja meg ezt: hogy, ha lehetséges a bejegyzést, de akkor írj kézzel

Az összes fenti módszerek, megközelítések az objektum az imádat, és felajánlotta, hogy válasszon, hogy melyik tetszik, jól, majd azt hiszem, egyértelmű.
Ha van egy módja annak, hogy társkereső, Örülnék, ha megosztja azt.
Sok szerencsét!




Kapcsolódó cikkek