Shakhtar Donetsk - Schalke felülvizsgálata és mérkőzés eredményére Európa Liga 2018

Victor Kovalenko harcol a labdát San EPA / UPG

Shakhtar és a Schalke nem töltenek időt a felfedezés, és a kezdő sípszó elkezdtünk játszani támadó foci. A csapat játszott egy ütközés során, és létrehozta a veszélyes pillanatokban egy időben.

Így 14 perc Belanda áttört klub előtt Németországban, de azután, hogy megüt a labda szinte a gólvonalon visszaverte Darijo Srna. Shakhtar akut roham Schalke mondta Kovalenko rúgni a 29. percben az ütközés után, amely a labda alig több mint a bárban.

A szünet előtt a csapat, hogy lépést tartani a lépést, de az első 45 percben senki, hogy az Excel nem sikerült.

A második félidőben, rajz a játék nem változott. Mindkét csapat határoztuk gólt, a második felében a találkozón a támadásokat.

A mérkőzés 61. percében, Younes Belanda kihagyott egy lehetőséget, hogy megünnepeljék a cél. Ex-játékos Dinamo Kijev, míg a halálos helyzetben, nem sikerült erőteljesen behatolnak a kapu Pyatov. Néhány perccel később Neustädter tudott gólt. Schalke középpályása után elvégzett szabadrúgás lövés a 11 méter pont Shakhtar cél, hanem Pyatov tudott reagálni a csapást.

És itt a Donyeck csapat leginkább reális esélye, hogy megszerezze a vezetést, 80 percében. Aztán egy ütés után Olexandr Gladkiy szabadrúgást végez sikerült Schalke kapusa Ralph Firman.

A mérkőzés 86. percében, Olexandr Kucher fúj a középpályán szerzett második sárga lapját, ami átalakult a piros. Hátralevő idő Shakhtar játszott tíz emberrel és sikerült hozni a mérkőzés lefújása anélkül, hogy feladja a cél. Az állás 0: 0 és a csapat Lucescu van elérésének esélyeit 1/8 döntőben az Európa Liga.

Shakhtar Donetsk - Schalke 0: 0

Miner: Pjatov - Srna Kutcher, Rakytskyy Ismail - gyerek (Kryvtsov, 90), Stepanenko - Marlos (Wellington, 71), Kovalenko, Tyson (Eduardo, 80) - Sima

Figyelmeztetések: Srna, Kucher, Smooth - Szanaa