7. A legrövidebb házasságok hazai csillagok - oldal

Anna Khil'kevich Anastasia Zavorotnyuk Elena Korikova más színésznő, aki már házas kevesebb mint egy év.

Elena és Dimitrij Korikova Lipskerov

7. A legrövidebb házasságok hazai csillagok - oldal
Elena és Dmitrij Korikova Lipskerov Fotó: a személyes archívumát Dmitrij Lipskerova







Első férje az orosz színésznő Elena Korikovoy író volt és drámaíró Dmitry Lipskerov. A házasság a pár csak addig tartott, 11 hónap és szakítottunk, mert a féltékenység művész. „Az év zárult Lena én szörnyű fáradtság. Ennek oka az elválasztás volt banális: Lena tűnt, hogy volt ott valaki. Éjjel és nappal nagged róla. Bár én mondtam neki százszor, mint a lélek, hogy azt mondják, hogy ez nem így van - mondja Dmitrij a házasságról. - Mi is az a boszorkány néhány elment, így ő varázsolt nekünk békét és boldogságot. Nem megidézni. Elváltak. "

Másnap Zbruev, Lipskerov és Korikova találkozott közel a metró „Red Gate”. Elena jött a találkozó egy kisgyerek. „Én már azon, hogy egy ilyen törékeny teremtés felszabadítással ne ejtse le a gyermeket, és megkérdezte, hogy a baba egy bizonyos kapcsolatban Zbrueva - osztja emlékek az író. - Alexander azt mondta: „Alig ismerjük egymást. Tudom, hogy Lena tanul VGIK. De fogalmam sem volt, hogy van egy fia „(Elena szült Arseny tanítványa éve, és még mielőtt a fiú születése szakított apja - .. Megjegyzés 7days.ru.).







Séta után Lena meghívott Dmitri meglátogatni, de ő visszautasította. „Én egy ilyen nők meghatározása mindig kínos. És ha a hölgy alig ismerte, és ő volt útközben felhív egy látogatást, menj vonakodva. Érdektelen és idegesen. Nem mentem”- ismerte Lipskerov. Egy idő után, a bimbózó színésznő kérte a drámaíró, hogy segítsen neki folytatni dolgokat új bérelt lakásban. „Korikova állt a székletben - kicsi, vékony - és rendezgette a polcok ételek, az ablakon ragyogott a napfényben, s egész alakja áthatja ... Ekkor vettem észre, hogy valami nekem még mindig szükség van” - osztotta író.

Dmitry Lipskerov: „Mi Korikovoy vágni a gyors”

Az ülés után kezdtem egy ügy, ami hamar vált a formális házasság. Szerint Lipskerova első családi élet Korikovoy jól megy. „Amikor összeházasodtunk, Lena azonnal reinkarnálódott a tökéletes feleség - az író mondja. - főzés, mosás, teljesült az én szeszélyeit. " De az idő múlásával, a helyességét felesége lett bosszantó. „Len, valami annyira jó ...” - és úgy tűnik, az utolsó szó mondta, túl hangsúlyosan, - mondta Dmitrij. - „Nem tetszik?” - vonta meg a vállát a felesége. És másnap felébredtem egy első osztályú kurva. Mert minden mosodai térülnek érdeklődéssel!”. Ezután a pár kapcsolata romlani kezdett napról-napra. A pár összeveszett, majd szétesnek, majd beleegyezett.

Miután élt házasságban körülbelül egy év, Dmitry és Elena elváltak. „Korikova szeret. Csak egy üzletember ő értékes nekem, mint az író. Ez minden „- foglalta össze a 11 hónapos házasság egy fiatal színésznő jól ismert író.

Filmek a csillagok:

Még nem tag? bejegyzés




Kapcsolódó cikkek