5 ok, hogy látogassa az Egyesült Királyságban, esély utazó

5 ok, hogy látogassa az Egyesült Királyságban, esély utazó

A házban, ahol élek, van egy hátsó terasz. Időről időre munka után vagy hétvégén voltam ott írásban olajat és figyelje a világ körülöttünk:

5 ok, hogy látogassa az Egyesült Királyságban, esély utazó

Egyesült Királyság - meglepően zöld országban. Az esőzések itt, természetesen, a jelenség meglehetősen gyakori, és a háttérben a meleg, napos időben ők aktívan dominálnak. De esik az eső, az ország köszönheti jellegű. Az év során a zöldek csak megváltoztatja a telítettség, de továbbra is növekszik, és kellemes a szemnek.

Ha gyakran használja a „szép”, mint, sőt, bármely más, annak szépségét és erejét érzékelés egy kicsit unalmas. Ennek ellenére ez a meghatározás első jöhetnek szóba, ha meglátogatja, mondjuk, Skóciában. Szín, alak, skála - minden úgy tűnt, egy kicsit túlzó. Ez csak akkor szükséges, hogy élő.

Nyári napok Angliában meglepően hosszú. Besötétedik nagyon későn, és ez a nap „úgy tűnik,” több órán keresztül jó cselekedetekre. Amikor a jó cselekedetek, én mindig megy vissza a „olaj”.

5 ok, hogy látogassa az Egyesült Királyságban, esély utazó

Ha érdekel, időnként furcsa, de ez minden bizonnyal van egy érzékkel Shakespeare - meglátogatni nemcsak a híres londoni színházi „Globe”, ahol a darabokat került színre, hanem a Stratford, ahol született. Ott - is van egy színházi nevezték el. By the way, az egész város a „szervezett” körül géniuszát.

Voltam Stratford esélye, de ha azonnal szállítják Shakespeare korában. Erősíti ezt a benyomást járják az utcákat a város, „William”, amely az egyik megtalálható, persze, ha szerencséd van, mint én.

5 ok, hogy látogassa az Egyesült Királyságban, esély utazó

Stonehenge lehet elég ok egy angliai látogatása. Bár meg kell, hogy legyen óvatos, mert azt mondják, hogy nem fog csalódni a karakter, nem kell találkozni vele. Az ítélet alkalmazható lehet ebben az összefüggésben, mert miután mnochislennye pletykák és történetek, elvárások fennáll a veszélye, hogy túllépjük a lényege és értéke helyen.

5 ok, hogy látogassa az Egyesült Királyságban, esély utazó

Egy csodálatos jelenség, hogy nekem, mint egy ember az utcán a város: az angol városban sok róka. Ezek - akárcsak mi utcai macskák - fut végig a járdán. Közel állnak hozzá, akkor biztosan nem megengedett, így azt általában nem nagyon akart. De egyébként is - meglehetősen szokatlan látni őket, néha egy tucat egész nap.

Kapcsolódó cikkek