5 legjobb eszközök létrehozására reagáló web design

Az elején azt akarom mondani, hogy én már nem szerepel itt «point-and-click» Instruments. Az ok nagyon egyszerű - úgy vélem, hogy azok mindenkinek rossz: a tervezők, az ügyfelek, a fejlesztők szenvednek ... mindent. Ez nem a kódot, és hogy a munka egy „túl könnyű”. Az a tény, hogy ezek a programok mindig korlátozzák a felhasználók, nem számít, mennyire jó vannak.







Most az eszközöket. Kezdjük azzal a nyilvánvaló:

1. Az Ön böngészője

Ügyfeleink ideje elválasztott gyerek a mega-részletezett modellek, amelyekhez hozzá vannak szokva. Meg kell haladni a fejlesztés interaktív és „fluid” webes technológiákat.

Telepítse legalább egy böngésző jó rendering, valamint néhány kiterjesztés a fejlesztők számára. Szokni, hogy nézd meg a forráskódot, mivel az megítélése szerint a böngésző.

2. Tervezés a Google Drive

Inkább a Google Drive tervező több okból is:

Mindazonáltal én nem korlátozza az útmutatót és találja GDDA (Google Drive Drawing App) kiváló alternatíva elrendezések alkalmazások, amelyek megpróbálják korlátozni a hálózat határait.

Ja, és ez ingyenes. Need többet mondani?

5 legjobb eszközök létrehozására reagáló web design

3. Stílus Prototípusok







Emellett úgy vélem, hogy a stílus Prototípusok segíti ügyfeleinket, hogy mentálisan szét a koncepció UX és az esztétika. Általában bármi, ami segít az ügyfeleknek közelebb megérteni a web tervezési folyamat csak akkor lehet egy jó dolog.

5 legjobb eszközök létrehozására reagáló web design

4. Responsinator

Responsinator - egy egyszerű eszköz, amely megmutatja a helyszínen, különböző méretekben. Ez azt mutatja, az oldal a különböző eszközökön és képernyőkön. De van néhány árnyalatokat.

Ismét van egy hatalmas számú helyek, mint például Responsinatoru, de én választottam, valószínűleg azért, mert ez biztosítja eszközök sziluettek, egyiket a másik után, az egyszerű olvasó.

5 legjobb eszközök létrehozására reagáló web design

5. Az Adobe Edge-Ellenőrizzük

Most az eszköz az Ön számára. Ha van egy mobil laboratórium (és minél hamarabb meg tudod csinálni, annál jobb) Él Ellenőrizzük fog szinkronizálni minden eszköz, amely látni ugyanazon az oldalon. Frissítse oldal egy eszközön, és frissíti az összes.

Ellentétben másokkal a listán, Él Vizsgálja nem szabad. Azonban, ha megengedheti magának elegendő számú mobileszközök kell vizsgálni, hogy megéri a pénzt.

5 legjobb eszközök létrehozására reagáló web design

következtetés

Mint mindig, a fő eszköze - az agy. Mindezek az eszközök, valamint mások a hasonlóság ezen csak segít az utat az igazság. Azért választottam őket, mert segíteni a fejlesztés magas színvonalú weboldalak, és nem korlátozzák, hogy funkciókat.




Kapcsolódó cikkek