45 tipp, hogyan astana sous Arnasy Astana g abaya Avenue 223

Szükséges, hogy lezárjuk a számlálók után csœjavítási. Hívjon neked lehetetlen!

Nem értem, miért a jelenléte a call center a cég honlapján, amelyen keresztül folyamatosan (3 év) továbbítja mért fogyasztás a szolgáltatás számomra mégis minden hónapban jön vezérlők? És én többet nyújt be, a tényleges számok a 24-25, 10-15 és nem számokat a felügyelők menni. Mint megtartani, így sokan, akik nem könnyű, hogy a kiválasztás az elmúlt hónapban, ami azt mutatja, a fogyasztók, akik látták az eltérés az átlagtól szabványok és tesztelni (valószínűleg 10-15% -a fogyasztók)? Miért ne. további ›







A probléma a mérő a meleg víz. Ki kell cserélni, és el kell távolítani a tömítést. Egész nap, nem tudok átjutni! Str. Beibitshilik 23, q. 69. Kérlek szükséges lépéseket.

Azt sem tudom, hogyan kell leírni a harag. Meg kell pecsét kézhezvétele után jön, hogy a mérőeszköz nem lezárt. Írja szörnyű. Ha telefonál, egy rúgás, majd még egyet. Nincs válasz egyértelműen nem tud semmit, nem csinál semmit, és mindent, a többi osztályok. A hívás a velük nem lehet könnyebb elérni a Akorda, hanem a hegyekben. Vodokanal. Ugyanez volt a helyzet a tavasszal. Tudtom nélkül eltávolított tömítések, igazolások kapcsolódnak az ajtót, és távozott. Hazajövök, látom az ajtók a cselekmény eltávolítja a tömítéseket. Volt. további ›







Nem helyesen írni a számlálók, még egy kontroller maholnap nem. Ponabrali akik ott dolgoznak, fogalmam sincs, hogy van, a bíróság kell benyújtani őket.

Nem értem, miért a jelenléte a call center a cég honlapján, amelyen keresztül folyamatosan (3 év) továbbítja mért fogyasztás a szolgáltatás számomra mégis minden hónapban jön vezérlők? És én többet nyújt be, a tényleges számok a 24-25, 10-15 és nem számokat a felügyelők menni. Mint megtartani, így sokan, akik nem könnyű, hogy a kiválasztás az elmúlt hónapban, ami azt mutatja, a fogyasztók, akik látták az eltérés az átlagtól szabványok és tesztelni (valószínűleg 10-15% -a fogyasztók)? Miért ne. további ›

A probléma a mérő a meleg víz. Ki kell cserélni, és el kell távolítani a tömítést. Egész nap, nem tudok átjutni! Str. Beibitshilik 23, q. 69. Kérlek szükséges lépéseket.




Kapcsolódó cikkek