38 éves Jasmine szült harmadik gyermeke, kozmopolita magazin

38 éves énekes Jasmine harmadik alkalommal lett egy anya! Ma, a csillag szült egy fiút. amely adta a nevét Myron - tiszteletére az apa a férje Ilan Shor. Anya és a baba jól vannak.







Jasmine szült az egyik fővárosi kórházban. Baba született súlyú 3350 gramm és 54 centiméter növekedés.

„Ez történt. mit vártál egy hosszú kilenc hónap! Ma született egy csodálatos nevű kölyök Myron! Az ilyen öröm. tartani őt a karjaimban, és csodálja a kicsi. de egy ilyen nagy boldogság! Előttünk vár annyi felfedezéseket. sok új és érdekes! Köszönöm mindenkinek. aki támogatott ebben az időben! Jól vagyunk. csodálatos és tökéletes! „- Jázmin mondta a kiadvány” StarHit”.







Emlékezzünk. Jasmine és a férje Ilan Shor emelése három éves kislánya Margarita. az énekes is van egy fia az első házasságából származó és Vjacseszlav Semendueva. 18 éves Michael. A harmadik terhesség színésznő sokkal súlyosabb. Jasmine fejfájástól szenvedett és gyengeség. Az énekes azt is elismerte. ez gyakran nem a szellem, és lett nagyon ingerlékeny.

Mindegyik részt benne: a művész létrehoz portréi csillagok. Ennek nyalás

  • Vallási szerepet. amely majdnem hozta a színészek őrült (néhány még mindig csökken)

    „Mielőtt. hallgatja a történetet a fiatal anyák szól. voltak a gyermekei. Biztos voltam benne. ők. hogy enyhén szólva. túloz. Volt két gyerek. és nem volt semmilyen „nem emberi” szeszélyeit! De most megtanultam. milyen egy igazi terhesség. Meglepetések a harmadik baba, kaptam egy csomó”- korábban azt mondta egy interjúban Jasmine.

    Gratulálunk a boldog szülők a megszületett a baba!




    Kapcsolódó cikkek