16 év veled! A legerősebb boszorkány Ukrajna fortuneteller №1

Magic vagy a szélhámosság? És nem megy a szerencse ...

Valóban, sok ember a pillanatok a kétségbeesés, hogy menjen Vorozhko tisztázni a sorsa, hogy betegségeket gyógyítani, vagy térjen vissza egy szeretett. Sőt, gyakran „fejlett” üzletemberek és magas rangú hivatalnokok vonakodik aláírni a szerződést, hogy a döntést folytatott konzultáció nélkül egy médium. Amennyire az ésszerű és megfizethető igénybevétele mágikus Nikolaev, úgy döntöttünk, hogy megtudja.







Sem a technológiai fejlődés, sem az oktatás színvonala a lakosság nem érintik az emberi megingathatatlan hit a miszticizmus. Tehát, bűvészek, jövendőmondók és más médiumok mindig ára van. A tisztesség, el kell ismernem, nem vagyok annyira szkeptikus hozzáállás, hogy az ezoterikus, bizonyos mértékben hiszek a létezését emberi energia, és néha, mint mondják, hogy támaszkodnak a „megérzés”. De egy másik dolog, ha az olyan gyógyítók, látnokok, médiumok, gyógyítók, jövendőmondók (a választás nem a kicsi!) Válik egy üzlet, és igen sikeres: mást tenni - szétnyitható térképek, ügyfél kávé poi, ígért neki a boldogság és a pénzt .

- Meg lehet. Gyere vissza holnap 13.00-kor. Csak ne keverd össze a mi üzenetünk a többi nyugat!

Az utolsó mondat arra késztetett, hogy a mentális és verbális kábulat ... Ember a dróton egyértelműen észre, és udvariasan azt mondta:

- Csak a Nikolaev sok „! Hamis hírek” Gátlástalan lzhegadalki népszerű Vesta és a „lopni” ő híres nevét.

- Nos, a Vesta - igazi?

- A mi - az igazi!

- Akkor én megyek holnap ...

„Minden tisztességes, csalás nélkül a varázsló Szulejmán”

Kezdeni, hogy egy „diagnózist a probléma”, szükséges volt, hogy jöjjön fel a probléma maga. Nagy nehézséget nem okozott - problémákra, hogy úgy mondjam, mindannyian elég. Felfedezni a legenda hogyan elfáradtam gyász után búcsúzott szeretett, azt bátran ment az ülésen.

Pontosan 13.00-kor mentem a Nyugat. Kabinet általa képviselt kis szobában, anélkül, hogy kíséret - a csupasz falak, néhány szék a szoba sarkában - táblázat. Mellette ült egy nő 40-45 éves, vékony, fekete palást és csomózott zsebkendőt a fején. Mozdulattal mutatott nekem egy széket vele szemben.

- Mi a neved? - Megkérdeztem a gyógyító.

- Julia - hazudtam, mert félt: hirtelen Vorozhko igazán „harmadik szem”, lásd a legelső hazugság?

De a szorongás volt hiábavaló, látó folytatta:

- Mi hozta hozzám, Julia?







- Problémák a személyes életét. A férfi dobta. Talán még valaki ide? Azt akarom tudni ...

A jósnő kaptam egy pár bókokat a ruhákat, kérte, hogy ne keresztbe tesszük a lábunkat (és zárja be a biofield), és folytassuk a beszélgetést (.):

- Te találgatás a fedélzeten, amely után fizetik, vagy az egyik, hogy szabad?

Ez a választás meglepett egy kicsit ...

- Nézzük, amíg a szabad, - feleltem.

West kifejtette, hogy „szabad” akkor láthatja, ha a kár a számomra, hogy vártam az én lovasság, és ha ő bármit megtehet, hogy segítsen nekem. Megoldható ez. Fortuneteller kezd feküdt ki a térképet.

A „szabad” taro megmutatta, „magány személyes életében”, „általános kárt a női vonal”, „pletykák és irigység körül” és a „hajlam a szív- és érrendszeri betegség.” Így jósnő került „diagnózis”:

- Van egy karmikus megsértése!

Ezt követte a magyarázatot látnok:

- Ez azt jelenti, hogy a hozzávaló egy jó életet, de nem tudja végrehajtani őket teljes erővel ...

Ültem némán figyelte minden megy tovább. A jósnő azt mondta sokat, gyorsan és pontosan. Intett, megérintette a kezem időnként bekukkantott a vonalak a tenyéren. És akkor remélhetőleg a gyógyító azt mondta:

- De van, csak az első fázisa megsértése! Tudok segíteni ezt az utat: elolvastam az első ima, hogy távolítsa el a magány, a második - az egészségre, a harmadik ima - a jó szerencsét, a cél elérése érdekében. Én azért adok, hogy a szertartás!

- És mennyit kell a szertartás?

- Teljes értékű rite 2600 hrivnya.

Egy ilyen alak Bevallom én csak meglepett! Úgy tűnik, az arckifejezés elárulta a „fizetésképtelenség” és a Nyugat javasolt alternatívát:

- Vannak olcsóbb rítus - 1900 hrivnya, de ez magában csak a legszükségesebb.

Ígéretes, hogy konzultáljanak a család és mentse fel a pénzt, siettem elhagyni a hivatal varázslat. Persze, gyere vissza, és én nem fogok.

Addig, amíg a törvény nem engedélyezett, előrejelzők felkérjük, hogy regisztrálják az adó üzleti és végezzen üzleti jogi. És bármilyen üzleti legyen jövedelmező - és ez azt jelenti, csak egy dolog: minden boszorkány vagy jövendőmondó az első helyen, látja az ő ügyfele a jövedelmük forrása, úgyhogy csak meg kell találni neki egy csomó probléma „egy törött aura”, „koronája cölibátus” vagy „családi átok.”

Miért van az, minden évben nem csökken a kereslet a különböző előrejelzések, asztrológiai jóslatok? Továbbá, hogy használja a szolgáltatást a varázslók és jövendőmondók még divatba. A pszichológusok azt mondják, hogy a lényeg az, hogy az emberek keresnek valakit, hogy elmozdulás a megoldást a problémákra, a felelősséget a saját jövőjét. Úgy látszik, ez az emberi természet. A rejtély az ismeretlen jövő elkápráztatja és vonzza ...

De néha jövendőmondók tényleg segít! - mondhatnánk. Van egy logikus magyarázat. Diagnózis a karma, mint általában, nem nagyon különbözik a pszichológiai tanácsadás, és gyakran segít nem rosszabb, mint a vétel egy közönséges diplomás pszichológus.

Ennek eredményeként, a munkamenet az látnok kliens is megnyugtatja és így eléggé értelmes „mágikus” tippek a tanfolyam „Pszichológiai családi élet”, amelyek valóban hozzájárulnak a problémák megoldását a személyi fronton. Különösen, hogy az eredmény holnap nem garantálja egy. Mint, minden időt vesz igénybe - mondjuk, egy-két hónap, vagy akár egy fél év „fokozatos eltolódása a magasabb szférák”, ami ahhoz vezet, hogy megrendelt változás. Sikeres Mage - a természete a karizmatikus, jó színész, és egy nagy pszichológus.

Ezért, legyen óvatos, és azt mondta egy idegen sorsod, mert így akkor neki joga van beavatkozni az életedben. És köztudott, hogy egyedül. Itt és jövendőmondó nem megy ...




Kapcsolódó cikkek