107 értékelés alapján a City Onkológiai Kórház № 62. Moszkva, Voykovskiy, Staropetrovsky

Apám Anton Mitryushkin Gennagyij figyelhető meg a rák klinikán a voykovskoy urológus Kolesnikov Gennagyij Petrovics. Köszönetünket fejezzük ki, hogy neki az ő hozzáállása, az érzékiség, a megértés és az emberi kapcsolatban a rákban szenvedők számára. Gondosan figyel panaszok tapintatosan beszélt a betegekkel, sajnos most már lehetséges, hogy ritka az orvosok körében, figyelmes és megértő hozzáállás. KÖSZÖNJÜK!







Én évekig kijelölt Beraya VV hálás neki a kezelés, megfigyelés és tanácsadás. A hozzáértő, udvarias és intelligens profi. Köszönöm neki. Kár, hogy került át egy másik orvost.

A férje egy rosszindulatú agydaganat. Afanasyeva nagyon jó orvos, hogy az ilyen orvosoknak meg kell dolgozni Onkológiai Központ. Ő tényleg szereti a munkáját őszintén próbál segíteni az embereknek, akik éppen a nehéz helyzetekben - az emberek, akik szembesülnek a rákkal. Radlevich is segített bizonyult jó, tisztességes ember. Köszönöm.

Szeretnék köszönetet mondani, a nagy-nagy orvos Bulanovoj Inna Mikhailovna (tanulmányi 305)! Az illetékes, érzékeny, érzékeny orvos! Soha nem ülök a sorban, nem hallotta a rossz dolgokat róla a betegek, és sok van belőlük. Minden csak dicsérni! Örülök, hogy megvan a maga képes kezében! Bauman a hozzáállásom az onkológusok erősen rontja a. De Inna Mihajlov lábadt hitemet ezek az orvosok szakmai és érzékeny! Köszönjük!







Szeretném megköszönni chemotherapists Dasaev Svetlana Vladimirovna! Ez ritka, hogy megtalálják egy orvos, mint ő. Vezet két hely a folyosón teljes betegek, és tart minden utolsó beteg, és ez már feldolgozás a munkaidő. Néha eltűnődöm, hogyan csinálta az egészet áll. Lelkileg nagyon nehéz magam tudom, hogyan kell dolgozni az emberek, különösen a betegeket. Ültem néha 6-8 órán át a sorban, és még soha nem látta orvos, ahol vagy hagyja. további ›

Kedves Vadim Valerianovich! Mi, a betegek kemoterápiás osztály, köszönöm, amit tettél kemoterápia egység modell - festmények az osztályon, luxus ülések, nyugtató zenét. Köszönjük!

Nem tudom értékelni a munkáját az orvosok és a klinika egészének, az orvosom Semkov A. nézte körülbelül egy év. Nincs panasz. Véleményem egy nagyon profi személyzet. Get teljes választ az összes kérdésre, szükséges volt diagnosztizálni GKB-62, megkapta a szükséges irányba (én nem gengszter). Ez hatással van a teljes hálózat GKB-62 minden irányban, a kutatási eredmények, s végül mézet. térkép, mind egy közös hálózatban. De vannak hiányosságok a felvétel szervezet. további ›




Kapcsolódó cikkek