10 tény az iTunes-on, amit tudnod kell - az almából világ hírek

10 tény az iTunes-on, amit tudnod kell - az almából világ hírek

1. iTunes nélkül is használható kábel

2. iTunes nem szükséges az iPhone és az iPad mentést

Ahhoz, hogy hozzon létre egy biztonsági iTunes nem kell iOS-eszközökön. Tehát, ha valaki valahol csak arra, iTunes - ez azt jelenti, valaki nem érti, mi történik körülötted. Biztonsági másolatot az összes szerkentyű maguk tárolják iCloud. Ugyanakkor tarifa 200 GB költség 149 rubelt havonta, 1 TB - 599 rubel egy hónap.

3. Pontosan át fájlokat iPhone és iPad

4. A legjobb megoldás az katalógusinformáció

Az a tény, hogy eddig, és a Mac nem találták fel annyi okos szoftver tárolására, katalogizálása, játszani zeneszámok. Az én arzenál két ilyen, akkor az iTunes, Vox - és minden.

5. Legjobb Audio Player

Vannak Apple zene, nagyszerű zenei szolgáltatás, amely működik az iTunes, - kiváló választás, rádió, csatlakoztassa a különböző információ a művészről, a zenebolt egy hatalmas könyvtár, mi a baj? iTunes = Zene, így volt az Advent a program, ez most. A rossz játékos? Nos, a jó show, és olyan funkciókkal - egyénileg egy csomó dolgot, de ez mind egy, mind a zenekedvelő, csak itt.

6. Problémák szinkronizálás filmek

Még mindig nem értem, hogyan lehet, hogy a vásárolt az Apple TV-film nincs betöltve a laptop gép, memória, és így nem szükséges rendszeresen kézzel tisztítsa ki a megfelelő szakaszában iTunes. Rendben, tíz vagy húsz szalagok, és ha száz? Talán némi tuning, azt mondják, kedves emberek, tudom letölteni a laptop vásárolt máshol filmet, vagy nem? Vagy csak játszik, ahol vásárolta? Itt van egy hiba, nem vitatkozom.

7. A iTunes csak

8. Nem lehet élni listákat

Számomra a legkényelmesebb módja az utóbbi időben -, vagy kapcsolja be a rádiót az Apple zene, vagy menjen SoundCloud a böngészőben, mindkét esetben lehetőség van arra, hogy továbbítja a hangot a hangszóró Bluetooth segítségével, vagy a AirPlay Google Cast. Nem válogatás! De a rajongók a többi iTunes megközelítés lehet egy kiváló könyvtár mindenkor legalább azért, mert az Apple nagyon komoly aggályokat megőrzése, az adatok átviteléhez.

9. A praktikus eszköz podcast

Itt van még mit kell szeretni iTunes - nagy podcast könyvtárak minden ízlés, minden itt tárolt, és szoktam hallgatni minden kiadás, ezzel a napi munkát.

10. A sok rejtett funkciók

Az iTunes, van egy csomó, nem nyilvánvaló jellemzői. Például a fejlett képességeit cenzúrázza kérem szülők lejátszási listák filmek - egy praktikus dolog, a AirPlay támogatás, van egy equalizer audio szerelmesei.

Csatlakozz hozzánk a Twitteren. VKontakte. Facebook. Google+ vagy RSS-en keresztül. hogy lépést tarthasson a legfrissebb híreket a világ az Apple, a Microsoft és a Google.

Kapcsolódó cikkek