7 ajakbalzsam - egyszerű túl

7 ajakbalzsam - egyszerű túl

Mert mindannyiunknak van egy must-volna az adott napra. Valaki alig fér az egészet egy zsák törzse. aki valahogy sikerül menni egy kis keresztmetszetű test. Néhány változtatni cikkek minden nap, míg mások megy az egész szezon egyik kedvenc. I, például az őszi három zsák, amit váltják egymást. És az egyre változó az összes tartalmát a vadul kényelmetlen. Ezért minden olyan, amire szüksége van. Beleértve ajakbalzsam. Ők az én sokféle, ezek mindegyike egy tükör otthon, minden pénztárca megtalálja őket a zsebébe kabátot.







Hidratálja - táplál -, hogy megvédje! Ez az, amit mindig emlékezni. Vékony és törékeny bőrt a száját, sajnos, hajlamos azonnal reagál az időjárási körülmények. Ezért az őszi és a téli különösen fontos, hogy ne engedjük ajka „meztelen”. Használjon balzsam reggel, mielőtt alkalmazná a szokásos make-up, győződjön meg arról, nedvesség a nap folyamán, és ne feledkezzünk meg az éjszakai ellátást.

Szóval, mielőtt hét kedvencem. Ezek mind nagyon különböző, és a méret a csomag, és a textúra, és a vonatkozó komponens. Megmondom érdekében.

7 ajakbalzsam - egyszerű túl

• LUCAS papája fa kenőcs • Australian Lucas papája fa balzsam első beleszeretett egy profi sminkes, majd jött a mai napig magával kozmetikusok. Tayayuschaya ajkak struktúra, kellemes, finom illata papaya és egy jó csapat, felesleges szennyeződések - valamit, ami ezt az aranyos piros cső szereti nők millióinak szerte a világon. A fő hatóanyag - papáin, származó friss gyümölcs papaya. Azt mondják, hogy ez az eszköz az egyes ausztrál gyógyszeres szekrény - mint egy csoda a gyógyító balzsam, amely segít, hogy meggyógyítsa karcolások, repedések és az irritációt. Természetesen a száraz ajkak ő megbirkózik tökéletesen! Személyes tanács: ha tudja, hogy lesz egy esti vörös rúzs - megelőzve Lucas alkalmazni, mint egy maszk az ajkak, a vastag egy pár órát. Ezután töröld a száját egy szalvétával és használatára rúzs.

• Belweder • Ez az én legújabb megszerzése, egy hét nem elszakítani magamat el ezt a babát. Általában szeretem a nagy gyógyszertár, ahol nincs rohanás, hogy fontolja meg a beállított bőrápoló márkák, amelyek értékesítése csak ott. Belweder gyakran mellett található a jegypénztár saját körben gyógyászati ​​körömlakk és ajakbalzsamok. Nem is olyan régen jöttek egy csomó új termékek, balzsamok különböző formátumokban különböző kivonatok és aromák. Úgy döntöttem, hogy ismét válassza ki a papaya kivonat - érdekes volt összehasonlítani Lucas papája fa. Ezek hasonlóak, de a gyógyszertár textúra sűrűbb, mint a Lucas és markáns ízt (talán mert használ pontosan papaya mag olaj). Egy szép bónusz része méhviasz és aloe kivonat, különösen, mint a körülvevő és lágyító hatása ezen összetevők. Nem tudom, hogy ez segít begyógyítani a sebet balzsamot és repedések, de az a tény, hogy a gyakori használata megakadályozza őket - ez biztos.







• KIKO • Ez a szuper-költségvetés olasz márka tetszett nekem a fényes balzsam. Hidratáló és fényes, ez teszi az ajkak nedves vonzó. Jól néz ki, mint egy önálló eszköz, valamint tökéletesen előkészíti az ajkak, ajakrúzs, vagy ceruzával (csak töröld a felesleget betét). Az is felvihetjük a make-up, ez ad további pigmentek ajkát. Nem irritálja a friss illat emlékeztet menta íny. És a hideg fém golyó ágyazott cső, kellemesen lehűti a száját, amikor alkalmazzák. By the way, ez tartalmazza SPF15, így biztonságosan használható a nyáron. Azoknak, akik szeretik a balzsam ragyogóan tökéletesen illeszkedik!

7 ajakbalzsam - egyszerű túl

• Carmex • Tovább külföldi listánkon, a bennszülött amerikai. Ez a kisállat szépség bloggerek világszerte. Jelenleg sos-helyreállítás cserepes ajkak és a kiváló megelőzésére a hideg évszakban. A Carmex számos formátumban csomagolás (csövek, rudak, kerek doboz), valamint rengeteg ízek: cseresznye, eper, lime, vanília. Felismerhető sárga csomagolás piros logo fogások a szem minden gyógyszertárak Európában és Amerikában, nehéz nem észrevenni. Vettem, amikor én voltam itt Spanyolországban, és nagyon boldog: én balzsam stick vanília és eukaliptusz illatú erősen táplálja az ajkak és gyógyítja a mikro-repedések. Úgy érzi a hatását is hosszú ideig, még akkor is, ha nem frissíti a balzsam a nap folyamán. Sok visszaélés Carmex mert egy részét benzolok, de hogy őszinte legyek veled: ezeket az anyagokat már megtalálhatók minden más kozmetikai tégely és semmi azokból nem esik le - így nem olyan ördög, mint amilyennek festik.

• EOS • Ezek roundels néhány ember meglepődik, akkor telepedett Kozmetikus orosz lányok 2 évvel ezelőtt. Érdekes méret azonnal felkeltette - soha senki nem készített valami hasonlót, ez kényelmes használni, és nem nyit ki magát egy kézitáska. A készlet a különböző ízek könnyű, hogy a választás a maguk számára. Én például, borsmenta, szeretem hideg hatása az ajkak és a színe a csomagolás egy ilyen szép kék. Alkotók EOS hangsúlyozzák a természetesség készítmény balzsam 95% -ban természetes anyagokból, és nem tartalmaznak káros szennyeződések olaj (akik szurkolni ide ellen Carmex). Részeként shea vaj, jojoba-olaj, olívaolaj, E-vitamin és a kivonatok gyümölcs. Általában ez a balzsam-terület rajongók minden szerves, tiszta és gyönyörű.

• HM • Nagy, világos rózsaszín bottal fogtam a HM box office. Őszintén szólva, még a gyűjtemény számára. A fő hatóanyaga - a méhviasz és a shea vaj. Elég szúrós szaga maracuja tud megijeszteni, de az ajkán alig érezni. Jó balzsam, hogy tompítsa az ajkak, de természetesen nem gyógyítja chapping - ilyen jeleket nem lehet elvárni tőle. Dobtam a kesztyűtartóban a gép, és az összkerékhajtás ritka. Legyen ez hazugság, az biztos jól jön egyszer.

7 ajakbalzsam - egyszerű túl

• Kiehl • Minden ismert bőrápoló tetszett nekem vele „balzsam számú.” Ez az egyetlen balzsam a felállás 5 eltérések: menta, körte, áfonya, mangó és klasszikus. Mint tudod, én vagyok a menta. Nagyon szép készítmény a hidratálás, a táplálkozás és védelem: egy speciális fajta olívaolaj - squalane, búzacsíra olaj, E-vitamin és a gyapotmag olaj. Az egyetlen dolog - nem egy nagyon kényelmes cső, nem lehet szépen tenni balzsam az ajkak azonnal szükség van, hogy segítsen az ujját. De ezt találtam egy plusz: a maradék balzsam dörzsölje kutikula és ez is úgy néz ki, hidratált.




Kapcsolódó cikkek