41 - Vicces történetek macskák, vicces macskák az élet, történeteket macskák

Része a negyvenegyedik

Black Cat és egy kicsit ijesztő
Lényegében mesélnek szokatlan, de Nevydumannye - Én, mint a pályára. Ebben a titokzatos ügyben, mint ez, meg kell mondani, különösen - minden igaz.
Barátnője vissza, ha Moszkva Vlagyivosztokig ugyanabban téli napon, az óra, amikor a barátja volt, hogy repülni az ellenkező irányba, Vlagyivosztok Moszkva - minden esetben, nem válaszolt a mobilját. Amikor elérték a lakás, látta horror az ajtót, hogy kedvenc fekete macska muszka elvékonyodnak ijesztő - az lenne csak csont és bőr. Szeretett hiányzó bőrönd. A lány futott a szomszéd másrészt a muszka a kezében, és kibökte: „Ő, hogy nem táplálják? Azt, hogy a héten nem aludt otthon, mi? "
A szomszédja, Marguerite Albertovna, az egyik legfontosabb alakja a művészet, ez mindig valamilyen saját csodálatos világot. De nem volt senki, jobb megkérdezni. Ha ránézünk a szerencsétlen macskát Margarita Albertovna színpadiasan a szemét forgatta, és azt suttogta a legszörnyűbb az összes suttogása - „Tudod, Ira, és ez - nem muszka! "
A lány elájult, és minden ment hideg belsejében - imádott macska három év együttélés, nem tudta kideríteni, minden macska a világon. Kétségkívül ez volt szülőhazájában muszka. Elcsodálkozott gazdag belső világ Albertovna Marguerite, a lány visszatért a lakásába, és kiment a konyhába, hogy táplálja a lesoványodott macska. A konyhában ablakpárkányon, a tőle megszokott helyszínen, közel a virágcserép, látta az alvó muszka, csak az istálló. Hajolt meg enyhén az ablakpárkányon a tél elején alkonyatkor, egy nagy fej, örvénylő után álmatlan tíz óra repülés, és keresni kezdte alszik békésen lastyaschuyusya muszka muszka a lába. Ahogy később elmondta, a fejemben, hogy nem az egyetlen gondolat, egyetlen sodort mondatot: „És akkor gyógyítható! És én is gyógyítható! "
A válasz jött néhány órával később, amikor Moszkva végül megadta barátja repülni ott. Mint kiderült, nem sokkal az indulás előtt látott egy szemét macska, mint két borsó hasonlít muszka, a jellegzetes orra, de nagyon lesoványodott. Guy kíváncsi természeti jelenségek és kívánta, hogy a macska - vitt haza, etetni, mosott, bezárva, és kiment. A feljegyzés hagyott ki szórakoztató. Joke már kiderült. Most a két macska él bennük, a második otela teljes azonosság. Az új látogatók most is néha jön a szédülés ...

Amikor én voltam kíváncsi diák, én egyszer mértéket öltött az agy térfogatának macskája. Aprólékos mérési eljárás gyorsan kihúzta, és volt egy hosszú távon, miután a macska egy vonalzót, halászat alól a különféle bútorok. Minden paraméter irritált forgó macska pofáját, írtam egy papírra milliméteres pontossággal. A kötet a fej nagyon lenyűgöző - ez volt a agyas, hatalmas és felháborítóan bolyhos perzsa macska. De amikor vettem az összeg a fejét térfogatú szőrme, hatalmas, kifejező (amikor felkérték, hogy enni) szem, orr és a torok mély, hatalmas fülek, a száj és a hatalmas családfa koponya, a fennmaradó kapott értéket kétségbeejtően közel abszolút nulla. Ezt már tudományosan mérhető az agy térfogata szeretett macska. Eleinte úgy éreztem, neki támadásban. De gondolkodás a viselkedés és az általános szintű szellemi fejlődésének ez ritka ostoba, a méréseket kellett megegyezni. Azonban a saját agy térfogata csak abban az esetben mérjük az időt nem ...

És még egy történet az állatkertben.
Úgy döntött, hogy a macskák és kiscicák külön etetünk, majd a kölykök nőttek fel és elkezdte használni a mennyiségi fölénye, macska lopni ételt a tálak. Macskák csendben eszik a része, cica várja az ajtók mögött a konyha - estesstveno nem túl könnyű. Egy macska volt a második helyen végzett dogryzaet utolsó darab. Azt hiszem, itt az ideje elindítani finom koshkobandu. A tál kész.
Kinyitom az ajtót. Kiscicák robbant egyszerre csak négy priotkryvashuyusya ajtót. Mongol-tatár lovas szünetet egy ilyen támadás. Mégis, valami nincs rendben. Cat, aki rendelkezik az utolsó darab, érdemes némi zavart. Kiderült, hogy ő volt az úton „banda”, és az utolsó darab húst kikapta ki a fogát az egyik cica.

Macska húzta a kabátom ki a szekrényből (.) A padlóra, és aludni rajta. Néha úgy tűnik, hogy a kedvtelésből tartott velük

Apa gyakran elhagyta a gyermek a nyári otthonában a falu közelében az Ural folyó Kamyshlovka. A furcsa név a folyó magyarázható egyszerűen - megállapításra került közvetlenül a szibériai elítélt traktusban. A szökevények voltak a szokás, hogy szakadjon a karom van - ezek merültem hanyatt-homlok a nád mocsarak, és ott ült, amíg opupeniya náddal pipával a szájában, nem különbözik a környező növényzet. Száz év után, mikor jött oda, szép folyó lett sekély, nád mocsár borított. De volt egy jó módja annak, hogy a halászat, amely nem láttam azelőtt, sem azóta. Mi, gyerekek jönnek a célra kijelölt helyre, ahol nem voltak ázott régi ajtó, acél ajtó a hűtőszekrények, szerelvények és egyéb szemetet. Azután minden volt a perc, mint egy bankrablás - együtt vagyunk gyorsan megosztjuk csatorna, majd építeni néhány széleken gát, hogy rendezze a vizet, míg mások vágtatott végig a szárítási ágy, rángatás hal csapkodott ott. Nem sokkal később a gát tört, és mi megszökött zsákmány - pár száz különböző rybisch és halak.
Nagyon sekély megjelent. Lehet, hogy mind a barbár módszer, de mi akkor is fogott a halat, a hat-rudakat. Csak ül a bank lett volna egész nap, és mi volt érdekes dolgok.
Ekkor kezdett zharoha. A kályha mellett állt magas sima széklet.
A macska Vaska látványosan ugrott rá a padlón egyetlen ugrással, laza farok. Miután a széken, hogy vesz egy panaszos sikoly, amíg a következőre ugrik a fogak a halak. Neki, hogy húzza el a legtávolabbi sarkába, és vadul fyrchal a mi megközelítésünk, mintha megyünk elvenni. Egy perc múlva újra megjelent egy széken, és kiabált, mint valaha, óvatosan felvette a legkellemetlenebb, nazális, megragadja a lelket, mint a golyó sikolyok, hogy végre csend támadt a száját egy új ryboshkoy. Előbb vagy utóbb eljön az az idő, amikor a gyomor zsúfolt és földi gravitáció foglalta macska - ugrott fel, s lecsúszott a székről, és a levegőben lógott, erősen fogott a szélén a mellső lábak, és kétségbeesetten lengő vissza a levegőben. Azoknak pillanatokban fenntartva ő leginkább szívfacsaró nyögi - Arra gondoltam, hogy csak tud, és most így ...

Élek Portugáliában. Ma fárasztó egy ivartalanított kutyája - fekete, anélkül, hogy egyetlen fehér szőrszál, macskát az állatorvoshoz. Ez így van.
Az orvos rögzíti az adatokat, és a macskám. A macska neve Obama. Amikor jött, hogy vegye fel, az orvos azt mondta: - Nem mondja el senkinek, aztán lesz baj, ha megtudja, hogy én levágták Obama tojást.

Ez történt ebben a történetben. A barátok mennek nyaralni két hétre, és hagyta macska Basil van, a macska volt, okos, neki, mint egy kisgyerek szükséges szem, így a szem. A kedvenc időtöltése volt, hogy játszani a függöny. Ez nem tehetett, ahogy a mondás tartja, „nem táplálkoznak kenyér”, folyamatosan. Valahogy el kellett kijutni a ház 15 percig, gyere haza, és én, mint a villám belecsap Következő kép. Basile belegabalyodik a fátyol (ez az, ami a kettő között függöny), és zavaros így ez a fátyol a nyaka köré, és fulladás a szegény macska már hányás az egész hely, és a szeme egyértelműen megijedt. Általánosságban elmondható, hogy egy szót - szomorú képet. Mostanáig hálás, hogy eljött az idő, haza, és megjelent a macska, amely már 10 perccel az eset után romped, mintha semmi sem történt volna. Két hét telt el, és visszatértünk a macska tulajdonosok. Egy nappal azután, hogy a barátaink, akiknek a macska néztük, ahogy én megkérdezte: „Ön a macska fojtott Basil?” Én fújva, nem tudtam rájönni, hogyan találtak ki az esetről a függöny! A feleségem azonnal rájött: „Mi egy erős szag?” Csak a feleségem tudta, hogy én reggel munka előtt mindig szereti játszani Basil, hogy őt a térdén, és kezét dörzsölve áztatott cologne borotválkozás után.

Van egy macska Vaska. Mileyshee és békés létrehozását. Soha semmit, hogy nem vette észre. Egy ilyen la arisztokrata. De a nyáron egy kis felesége elment nyaralni, és meg kellett dolgozni sokáig távol lenni otthonról. És nem hiányzik Mike Farley, bekapcsolta a nagyméretű LCD Monica egy szuper realisztikus akvárium halakkal és a hang. Hát ott bul-bul, csöpög-csöpög mindenkinek. Hazajövök éjjel - olajfestmény! Monique - díszlet a film Mad Max, és a macska sehol! Bajt és hid. 2 óra alatt, keres, és hívtam. Aztán kiszállt bűntudatosan miatt komód és oldalirányban-oldalra. Nos, én nem szidja őt. Sho örült még csak nem is a jelenlegi shandarahnulo. Tanulság: ne hagyja egyedül sokáig zhivotinku! PySy. A feleség nem tudom, hogy a mai napig. Nem mertem elmondani. Kota sajnálom. Kimentem, és vettem pontosan ugyanazt Monica. Ez a mi kis titkunk a Vaska.

Diákként Volt egy macska Makar. Nem csak éhen együtt :))) Akkor vettem észre, hogy a macska kéri a bejáratnál, és eltűnik valahol egész nap. És jön soooo oldalán! Minden gondolok éhség ébredt vadászat ösztönök. Nedvesít, Naven, verebek és egerek. Véletlenül átadom a lakás a földszinten. Van egy nő, egy kis gyermek 2-3 éves élettartamú. Megmosta a padlót az ajtóban, és kinyitotta az ajtót. És látom - én macska ül a lányt, és ápolta a gyermeket. Aztán azt mondta, hogy gyermeke házsártos és a „kézi” (anyukája fogja érteni). És nem volt ideje, hogy a házimunkában. Mielőtt. És most van egy profi whiskered „dada”, amely megkapta egy műszakban, vagy inkább van egy tisztességes darab húst. Makar a lakásban még saját tál!

Meg kell fúrni egy kőfal, hogy húzza meg a csavart. Látnivalók, vette a hangsúly - és nem azt követően egy nagyon hosszú harc, keményfém fúró betonnal, a lyukat a megfelelő helyen kész. Én egy szalmaszálat a gombról, fúrást lassan leépült. És a lecsendesedik UUUUUUuuuuuu hallani növekvő myayayaaaAAAAAAA. Nézd - lábam áll a macska farkát. Ült és kiabált :)

Kapcsolódó cikkek