16 vagyok, és én beleszerettem egy lány 12 éves _

Igor Fomin Expert (385) zárt 4 évvel ezelőtt

Denis Titov Felvilágosult (23856) 4 évvel ezelőtt

1. Rólunk Btk - ez egy mese. Amíg Ön 18 - semmit senkinek.






2. A legjobb módja a szerelem -, hogy közelebb legyen a tárgya imádat. Mi beleszeret nem személyesen, de a kép, amelyek maguk is felér. Ha azt látja, hogy messziről - minden alkalommal, amikor felébred érzés. Közelebb hozzá, nézd meg közelről, az hallgassa meg, nézd meg a cselekvések - valószínűleg meg fogja érteni, hogy ez - a legtöbb hétköznapi lány, semmi „ez a” nem létezik.
3. Ha a második módszer nem közelíti gondosan úgy ítélte meg, és még mindig szeretem - jönnek az első bármilyen kérdés, mint a „Nem a bátyád focizik Nem Tudja valaki az osztályban van egy testvére-futballista ???” És így tovább - mintha neki nem testvére, nem, hogy ez a fajta hiba, a legfontosabb dolog -, hogy beszélni, akkor azt mondja: „Figyelj, ki kell választania egy ajándék 12 éves lány - lánya barátok - és nem tudom, hogy mi tanácsot”?






Lehetséges ezzel az ürüggyel, hogy menjen vele a boltba. Majd indítsa el a beszélgetést.

Anton Andrejev Guru (3792) 4 évvel ezelőtt

Persze nem megy - ez a bűncselekmény

Anna Boldog Oracle (83 079) 4 évvel ezelőtt

És, hogy milyen válaszok illik? Segíts neki a tanulásban, ha szükséges. Megtalálja a közös érdekek - a zene is ugyanolyan. Vagy meghívja őt, hogy menjen néhány osztály (tanfolyamok) együtt - rajz, modellezés. És a kommunikációs folyamat meghatározott érzéseit.

Crow Guru (2678) 4 évvel ezelőtt

türelem négy éves legalább, és előnyösen hat. ha az érzések nem fakulnak működhet

Svetlana Sage (13291) 4 évvel ezelőtt

Nos, a barátság nem törölték, semmi rossz úton.

Mitya Buhankin Oracle (61000) 4 évvel ezelőtt

Ön predlagaesh bennünket, hogy fokozzák és mondani?

Loran kan Sage (10157) 4 évvel ezelőtt

Hívd meg az étteremben.

Esja Oracle (57560) 4 évvel ezelőtt

Keressen egy másik lány, idősebb.

Kattarchik. Diák (212) 1 évvel ezelőtt

Hé, ismeri a gyereket. Nos. Az idősebb, és találja meg igazán jól, ha igaza neki tooo.
Um Nem 16 Nem tudom, így izvenyayus))




Kapcsolódó cikkek