10 tény a film - John Carter - a szülők számára

„Nemrég voltam szerencsés, hogy látogassa meg a előnézete” John Carter „a Disney közelmúltban számos különböző megjegyzéseket a film remélem, hogy a választ az alábbi kérdésekre segít, hogy tájékozott döntést - .. A moziba, vagy nem megy.

Igen. Ha ezt olvasod, valószínűleg igen. Ha tetszik „Star Wars”, vagy valami hamisan Ugyanebben a szellemben is, igen. A lövés „John Carter” van ágyazva fan szenvedély, egész életemben szeretem ezt a sorozatot. Andrew Stanton, író és rendező, eltávolítva a „WALL-E” már dolgozik a forgatókönyvet a „Carter” - még mielőtt a stúdió jóváhagyta a projektet.

3. És a gyerekek, mint ez?

Ha ők, mint te, és tetszik, mi van írva a fenti, akkor igen. Megyek ezen a hétvégén, hogy egy filmet a hét fia, és biztos vagyok benne, hogy tetszeni fog a filmben. Ez lesz valami érdekes mindenkinek. Hatástalanítva „Carter” lányaikat. Ez egy szép hercegnő Dejah Thoris, egy nagyon érdekes karakter. Tény, hogy ő nincs ideje a harcot svragami saját kezét. Ezen kívül minden, mint a Voula, majd meglátod.

4. Ami a film közel van a könyv?

Fontos: Nem olvastam Burroughs húsz éve. Bár sok helyen azt állítják chtofilm alapuló „Princess of Mars”, sőt ő keveri elemei az első három könyv a sorozatban. Így a közönség megkapja a lehetőséget, hogy a legjobb része az egész a harmadik ciklus, amely magában foglalja a több idegen élet és epikus csaták. Az egyetlen fontos különbség a film a könyv - egy módja annak, hogy mozog Carter Mars; de a rajongók a könyvet, valószínűleg nem fog csalódni ez a változás.

5. Mi az a pont, hogy a legjobb, ha egy kis szünetet?

Az első 65 perc fontos és érdekes, szinte teljesen. Amikor karakterek megállnak pihenni, miután egy fontos csata közepén - lehet menekülni.

6. Hogy van ez a speciális effektek?

Csodálatos. Mi más lehetne számítani egy filmet készítette Andrew Stanton? Egy ember, aki dolgozott "WALL-E", "Toy Story" (mindhárom rész), "Finding Nemo", "Egy bogár élete", "Monsters, Inc."? Arról nem is beszélve, hogy a film költségvetése - valahol milliárd dollár (ha úgy gondolja, a pletykák újság). Képek közül prostozahvatyvaet szellem.

8. Ami a film felel meg a PG-13 értékelés?

Ez érdekelt engem a legjobban. Van egy kis gyerek, és nagyon érdekes volt, ha a „John Carter” film, ami mutatni a gyerekeknek. Úgy tűnhet, hogy a filmben sok kegyetlenség. De a legtöbb kiontott vére a csatatéren - zöldes idegen vér, így ez a kérdés megközelítés - egyes szülők találnak ízletes gyermekeik számára, míg mások - nem. A legtöbb harc zajlik karddal, figyeljen, hogy túl. Zsargonban a film nem tartják be, valamint a jelen erotikus pillanatok, ahonnan meg kell, hogy fedezze a gyerekek szeme. [FIGYELEM, SPOILER, de fontos FOR származó szülők velük kis gyermekek számára.] Az egyetlen dolog rólam kotorogou nagyon kétséges - ez a jelenet emlékek, ahol láthatjuk a maradványait egy második halott felesége és a gyermek főhős. Ez a jelenet, szomorú bármilyen közönség - gyermek vagy felnőtt. Ezek az emlékek jönnek fel egy év alatt a csatajeleneteket, amikor Tarkov hadsereg siet John Carter, és beleesik egyfajta harci düh. Ebben a szakaszban látni fogja a flashback emlékét, ahol otthonában Virginia, porig égett, aztán visszatér a harcot, a következő visszaemlékezés - a kívánt képet, és akkor vége. [END SPOILER]
Akkor különbözőképpen viszonyulnak a probléma. Megyek, hogy egy hétéves gyerek, de a gyerek már látszott az egész trilógia „Lord of the Rings” (Ne etomenya rossz apa?). Ha elvesztette a csatát a Helm-szurdokban, a „John Carter” határozottan megbirkózni.

9. Ez egy Disney film. Miért nem játék a „John Carter” az üzletekben?

Disney úgy döntött, nem jogosítja fel a termelés a játékok tömeges eladásra ezt a filmet. Igen, ez furcsa döntést; a végén, ők is megjelent játékok a „Karib-tenger kalózai”! Nos, megvan a maga oka. Más játék vonal nem a képregényeket nem válnak slágerek - kivéve a gyűjtők körében. Felismerve ezt, a Disney úgy döntött, hogy a termelés a játékok csak drága márkák gyűjtők számára. Ha a film fizeti ki, és ez fog várni a folytatást, talán megnyílik, és a tömeges piaci játékok.

10. szeretné megvizsgálni, hogy az én?

Ó, igen! És azt reméljük, hogy a film üzleti megy elég jól, hogy tudtuk, hogy két folytatást, amely már írta Andrew Stanton és készen áll a termelés. Lehet, hogy még megy tovább, és egy előrendelést a Blu-ray. "

Kapcsolódó cikkek