10 Secrets of Love (első rész) - a portál a pozitív gondolkodásról, teljesítését a vágyak és a gondolat ereje

Jó napot! Ma, a napsütötte portál Sila-Misli.ru nyitunk egy új cikksorozat, „Tíz Secrets of Love.” Ez szentelt még érintetlen, amíg kapcsolati szempontból az élet. Mindannyian hevesen vágynak szerelem és a kapcsolatok, tele szeretettel. Akkor miért van olyan sok ember él egyedül, keresve, és így ritkán kívánatos? Ha így őszintén kívánnak felépíteni egy kapcsolatot. Ezért egyre több a válás, és csonka családban? Miért van a világon olyan sok apa és az egyedülálló anyák, akik maguk neveljék gyermekeiket? Miért a városok, amelyek szó szerint tele emberekkel, sokan úgy érzik, olyan magányos, hogy bár a farkas üvöltés? Talán keresünk szerelem rossz helyen?







Titkok a művészet a szeretet. előszó

Van egy ország, living a föld a halott,
hidat őket - a szeretet.
Az egyetlen módja, hogy túlélje az egyetlen értelme ...

Egy hatalmas válások száma (nem csak hazánkban, hanem a virágzó, például Németország), társkereső oldalak, egyedülállók klubok mondják, hogy megtalálja, és felépíteni egy kapcsolatot nehezebbé válik évről évre. Ez annak köszönhető, hogy időhiány és és szabad életet kultusz, és a verseny elsősorban a vagyon. Magánélete költenek a második, és még az ötödik síkon. De semmi, semmi sem helyettesítheti az öröm a mi szerelmünk, a szív remeg láttán egy szeretett ... autók, házak, ruhák - csak egy alkalmazás attribútumát. Az igazi boldogság - szeretni és szeretve lenni.

A közhiedelemmel ellentétben, a szerelem - nem az eredmény a sors vagy a szerencse, hogy „nem jön - ki.” Mi hozza létre a munkaerő. És mindannyiunknak megvan a lehetősége, hogy építsenek egy tökéletes kapcsolat. szeretni és szeretve lenni. Vannak, akik inkább nem szeretni, nem érezni a fájdalmat, ami lehetséges elválasztási vagy veszteség. Azonban mindig van egy választás: hogy szeressék, vagy jobb, hogy bocsásson meg, vagy hogy bosszút, hogy egyedül, vagy a társadalomban.

Kapunk az életet, amit mi adunk magunknak. Ne adja meg a szerelmi kapcsolat, és mi a szeretkezés a kapcsolatot. Ha megtanuljuk szeretni, akkor mi is egy erős kapcsolatot. hogy hozza a szeretet és a számunkra. És hogy megfeleljen a szeretet ne ülni és várni, hogy megteszi, és esik ránk, mint manna az égből, vagy egy alma Newton. Számára esett alma kellett ülni az almafa alatt. Mert meg kell keresni, ahol van, amire szükségünk van. És ne hagyja ki a lehetőséget kínálnak nekünk életet. Valamint hozzon létre saját lehetőségeit.







Az emberek általában úgy vélik, hogy a szerelem és a kapcsolatok - ez a kérdés a szerencse és a sors. Vagy megfeleljen az ember, vagy nem felel meg neki. Tény, hogy ez valami világ-áldozatot: szerencséd van, vagy nem szerencsés, hogy jön, vagy nem jön. El kell menni egyedül.

Nem számít, milyen helyzetben vagyunk - akár egyedül vagyunk, vagy csapdába balesetek, áporodott kapcsolatok, meg tudjuk változtatni az életüket. Először is a fejemben. Felajánlom a titkos igaz szerelem. amely segít megtalálni egy szeretett, és hozzon létre vele boldog unió. Ön talán úgy gondolja, azonnal, mi más törvények. A szeretet nem függ semmilyen törvények és jogszabályok. De a szeretet él a Földön, és ez azt jelenti, hogy csakúgy, mint itt minden feltétele, hogy a jogszabályok pontos összetéveszthetetlen. Vannak egyetemes természeti törvények szabályozzák, hogy mindent - napkeltétől fújja a szél. Ucheny nyitott sok ilyen törvények - Mozgás, Gravity, látványosság. De nem csak a fizika törvényei, hanem a kanonokok kapcsolatos a társadalom életében - a törvényi boldogság, gazdagság és ... szerelem.

Én 27 éves vagyok, elég magas, barna haj. Van egy jól fizető állást, és én gyakran repülnek külföldön. Mindez azt is szerzett és fizetett is. Volt egy szerető. Ő egy igazi barátom. Szerettük egymást. Volt egy barátom, akivel közös tapasztalatok arról, hogy a férfiak. De miután elválasztva szeretteim.

Elmentem a munka, az élet kezdett javulni. Amíg rájöttem, hogy a barátnőm talált én muzhchinoy.On akarta feleségül venni. Meg vagyok döbbenve!

Lányok! Volt olyan helyzet csak egy katasztrófa! A legjobb barátom ellopta a kedvencem. Miért nem tettem! Stepanova vásárolt könyvek Ivanov Bombushkara, nincs varázslat, vagy otsushka nem működik, az oka a függetlenségét. Elkezdtem keresni nagymamák, bűvészek, varázslók, varázslók. Razvodnyak. Ahhoz, hogy egy Odamentem 1000km a Kárpátok nifiga. Egészen véletlenül egy barátom, aki dolgozik, mint egy menedzser, bemutatott egy fekete mágus. Férfi 49 éves, de csodákat. Én fehér volt, ő vseravno, fekete vagy lila. Hány abban az időben, pénzt és idegeket elvitt, nem közvetíti. Kész voltam olyan ellenféllel, hogy dobja sav, verte, és így tovább. Kedvencem gyűlöltek, nem közölte, nem hívja. Adtam neki egy fényképet, és kedvenc etomu bűvész, csak néhány ajánlást tett, és két hét múlva hívtak az én napsütés majd sms, Lala, mur mur. Szó kevesebb, mint egy fél éve tett nekem egy ajánlatot. Lányok, ne aggódj, vettem hét kört a pokol előtt találtam ezt tényleg egy bűvész, nézd, ne veszítse el a kezét, harc a saját boldogságát, és nem adja tovább másoknak.

Szerelem mágikus hatás eredménye, amelynek célja, hogy megerősítse a kapcsolat két ember között, ami vagy etetés élmények, érzelmek, érzések, így az öröm kölcsönös kommunikáció. A harmonikus kapcsolatok fejlődését, a megjelenése az utódokban, megszünteti riválisok és potenciálisan veszélyes negatív.

Bájitalt, szerelmi bájitalt (elixír), a szerelem varázsa. Megbabonázó varázsa.

Szerintem tévedsz. Beszéljük meg. Írj nekem PM fogunk beszélni.

Sajnos, valamilyen oknál fogva nem nyitott 2, 3, 4, 4, 6 rész = (

Azt írja: 404 - Az oldal nem található

Szeretnék olvasni ezt a cikket!

Ahol láthatják?

Próbáld meg kinyitni, mint ez! :)




Kapcsolódó cikkek