66 éves Caitlyn Jenner először megpróbálta egy esküvői ruha

66 éves Caitlyn Jenner, talán még nem kész arra, hogy megfeleljen a férfiak, de ez nem akadályozza meg, hogy az álom, hogy egy napon ő feleségül. Mint minden nő, a csillag találkozni akar a szeretetét, és köti a csomót. Transznemű úgy döntött, hogy megtudja, mi lesz a menyasszony és a napot egy esküvői szalon.

  • 66 éves Caitlyn Jenner először megpróbálta egy esküvői ruha

Caitlyn Jenner először megpróbálta egy esküvői ruha

Ez Bruce Jenner, a híres sportoló és mostohaapjával Kim Kardashian volt háromszor nősült. De Caitlyn Jenner, vált a sportoló, soha nem volt házas, nem viselnek egy esküvői ruha, és nem azt a dédelgetett „Igen, egyetértek!”. De, mint minden képviselője a női csillag álmodik, hogy egyszer az életében eljön ez a boldog nap.

Caitlyn Jenner, együtt barátnőjével Candice Kane és a korábbi felesége Kris Jenner elment a menyasszonyi szalon. Celebrity nem tudott ellenállni, és próbáltam egy pár fehér ruhák. szerelés jelenet lett az egyik utolsó kiadás a valóság show életéről Caitlin vagyok Cait.

Amikor Kathleen kijött az öltözőből istálló és látta magát a tükörben, hogy majdnem sírva fakadt.

„Ó, Istenem! Nem tudom elhinni! Persze, én háromszor nősült, de én mindig túl unalmas ruhát. És most meg hihetetlen! Van, hogy a nap valaha az életemben? „- kiáltott fel Kathleen és megfordult, hogy a barátai, hogy adjon véleményt.

Kris Jenner és Candace azonnal megerősítette, hogy Caitlin néz „lenyűgöző és gyönyörű.”

Caitlyn Jenner csábító mini golf mesterek

A további kísérletek Jenner folytatódik, a kevésbé hit egyáltalán az ő „transzformáció” és tiszteletben tartása a sor. Az egyik az a benyomása támad, hogy ő volt elég mindenből-minden-minden, ami a nők számára elérhető, majd azt mondják: „Hoppá megcsináltam újra !!” -, és mondd el a világnak, hogy végre úgy döntött, hogy ő egy ember, szereti a nőket, és ismét elkezd menni zakó és nadrág, és az ellenkezőjét mellnagyobbítás műtét.

előre jelentéstétel „Caitlin először megpróbálta a Tampa”, és majdnem sírt :)

Nem szeretnék, hogy próbálja meg ezt a ruhát.

Cutie. Ruha szép, így akartam is.

Hogy mindezt csúnya, miért ír újra és újra. A világ vége nem messze.

blyayayaya. ha ez az ember fekszik egy pszichiátriai kórházban? ***** nem vágja, varrt mellek és úgy döntött, hogy - ő%) ***** ilyen híreket? még molodayamat 67letnyaya Pugacheva nem annyira undorító

Nos, ez a módja annak, hogy egy férfi, aki vált nő, jól néz ki. Egyértelműen sok munka.

a 11. képen látszik, nőies és nagyon fiatal, több mint 45 nem adna. Általában persze szomorú tendentsiya.S fejlesztése plasztikai sebészet emberek átrajzolja maga fel és le, valamint hogy szükséges-e minden esetben? Ez az egyik dolog, ha valaki úgy érzi, kényelmetlen a testében, amikor volt egy kínos kapcsolata a korai gyermekkorban az ellenkező nemű, hiszen ő tartja magát a másik nem. Ez egészen más - ez a burjánzó „divat” trend. Másrészt, mindenkinek joga van eldönteni, hogy mit kell tenni a testeddel.

képzelni a gyötrelem ez az ember, amikor olyan ember volt, aki álmodott ezeket a ruhákat, de nem tudta viselni őket? Talán telt menyasszonyi szalonok Stastny meg akarta próbálni legalább egy esküvői ruha, de nem tudott. Füge vele, hadd most jött le teljesen, de nagyon elege a PR.

Hálózati kiadás «WOMAN.RU (Zhenschina.RU)”

Elérhetőségek kormányhivatalok (beleértve Roskomnadzor): [email protected]

Kapcsolódó cikkek