4. Szabályok férfi vásárlás, férfiak egészsége Oroszország

4. Szabályok férfi vásárlás, férfiak egészsége Oroszország

1. True Life: Férfi tölteni 54% -kal több, mint a tervezett, ha a boltban a barátokkal. Ezek az eredmények egy tanulmány szerint a kiadvány a Journal of Marketing Research. Ugyanakkor, ha megy vásárolni a gyerekeknek, vagy egy barátnője, készülj, hogy a túlköltekezés átlagosan növelése 29% -kal, illetve 7%.







A lépés: Még mielőtt az utat a boltba növelése vércukorszint, mint például a csokoládé. Szerint Baumeister, glükóz visszaállítja önkontroll. És ez viszont takarít meg a felesleges kiadásokat.

4. True Life: Az egyik aranyszabálya merchandising - a legjobb, ha eladni termékeket, amelyek szemmagasságban. Hidd el, az áruház minden erőfeszítést megtesz, hogy az első dolog, amit észrevettem, drága és márkás terméket. By the way, az azonos csalit eladók megpróbálják elkapni és a utódot. Szintjén a gyerekek szeme forgalmazók tegye édességet és játékokat. Tehát, ha még mindig végzetes hibát követ el, és belépett a boltba a gyermek, készüljön fel a szeszélyeit.

A lépés: Ha a márkanév nem számít neked, ne légy lusta lehajolni, és megvizsgálja az alsó polcokon. Lehet, hogy mit keres, de ez fog kerülni többször olcsóbb.







Megyek vásárolni barátnőjével, ritkán egyedül. Azt választani, amit szeretek, hanem hallgatni, amely vonzza a második felét. A luxusbutikok kandikál ritka, kevés gyakorlati rám ott és ízlés is. Sokkal jobb, hogy egyszerűen és ízlésesen. És a kotta, de gyakran szar, vagy a vevők vagy kiutasítják az ízük ez? És rovására csokoládék, menj a szupermarketbe, szintén nem tanácsos éhgyomorra)

A játékos a boltban még soha nem járt. És mellesleg jó tanácsot a megjelenés az alsó polcokon, néha eladók maguk feküdt ki úgy, hogy az igazság is jobb, hogy ne legyen lusta.

Amikor meg kell vásárolni, már alaposan tanulmányozták mind az interneten. Vélemények, áttekintésre, reytingi. És ha veszel, és utána, jól érzem magam, mert tudom, hogy én nem kidanuli. De a feleségem és én gyalog a tesztet. Azt, hogy csak ami szükséges. ez is úgy az összes többi)
Mindig kép éljenzés, amikor felesége vásárol kakuyunibud szemetet ezt az elvet, de van egy másik formája, vagy más színű. És amikor a ház kitolja ezeket a dolgokat szekrények káromkodik, mint minden zadolbalo hogy még szeres sehol. )))

Ez volt az Ural gombóc. Megvettem ezt vásárolni, hogy ne viseljen.

Ugyanez igaz rám, már szokássá vált) Most, mielőtt vásárolni egy hét, hogy válasszon az áru az interneten, hasonlítsa össze az árakat és a vélemények.

figyelembe véve a jövőben köszönöm a jó tanácsokat.

Ivan, akkor nem ez a helyzet Sportmaster működött?
És talán még kereszt utakat valahol üléseken?

Nem, Eugene, dolgoztam más kiskereskedelmi szegmensben. Non-food, de nem ugyanaz.

Vannak olyan esetek, széllökések), és feküdjön le az összes felszerelésem.

Szerencsére ez nem történik meg))

Nos, ahogy meg van írva rólam.)

„A férfiak töltik 54% -kal több, mint a tervezett, ha a boltban együtt barátok” - ez biztos)

Érdekes, hogy valaki úgy „delta járulékos” költségek viselésére, ha shopingovatsya imádott felesége? Azt hiszem, az eredmény sokkoló!)))