4. lépés

Tehát most a „modell”. Vegyük le a lábát a gyerekeink mérések. És feltesszük a hurok, modell alkalmazásával kapcsolatos „3. lépés: Minta”

1. módszer: Távolítsuk el a méréseket a gyerekeknek a kerülete a sarok







4. lépés

2. módszer Babe idősebb vehet méréseket, mint egy felnőtt, de, ha szükséges, adjunk hozzá 1-2 cm szabadság bekerítést

4. lépés

1. módszer „sarok kerülete” (lásd. Az első kép)

Egyetlen mérések „sarok heveder.” A gyerekek nem kötött zokni szűkíteni. Azt kötött baba gyapjú zokni ezt az intézkedést. Ők csak folytatni, mint harisnya és harisnya a + frottír zokni.

Például: „A kerülete a sarok” 17 cm.

2. módszer „boka kerületét” és „felvonó” (cm. Második ábra)

Ily módon méréseket bérelt magának és a legidősebb fiú, de anélkül, hogy növekszik a szabadság illik. Baba (us 1,5 év) lehet tenni, hogy növelje a szabadság szabott illeszkedést 1-2 cm. Megnéztem az ő legkisebb fia az ő normák 2 cm viselni gyapjú zokni harisnya + frottír zokni. Tehát döntsd el magad.

Ez a két mérés összeadódnak és osztódnak a felére, hozzáadjuk a 1-2 cm szabadság szabott illeszkedést, ha szükséges.

Például a „heveder boka” 14 cm „Lift” 15,5 cm ..

(+ 14 cm 15,5 cm). 2 = 14,75 cm

14,75 cm + 2 cm szabad bekerítés = 16,75 cm (a majdnem 17 cm)

2 mérés. A hossza a láb a saroktól a végén a kis ujját.

3 mérés. A hossza a láb a saroktól a végén a hüvelykujját.

Egyszerűen távolítsa el a három mérés baba lába, és jegyezze fel a levél. Azt még írni: Kié a mérés, az életkor, cérna, tűk számát.

1. kerület (1. módszer vagy a 2. módszer)

2. A hossza a láb, hogy a végén a kis ujját

Nos, most a szórakoztató rész.

Azt, hogy egy számítási ciklus

4. megszámolja a hurkok 1 cm

Mintára kell alkalmazni vonal felosztása „0” volt pontosan a hurok. És akkor keresünk a következő csoport, amely pontosan a hurok. Most tekintsük a hurkok száma között. Hurkok száma osztva centiméter, megkapjuk „A hurkok száma 1 cm.”

4. lépés

Az üzletág a „10 cm” pontosan a határ között a hurok.
„0” és „10” Van 21 hurok.
21 hurok. 10 = 2,1 cm 1 cm hurok.

5. „A hurkok száma 1 cm” szorozva a „heveder”







Például: 2,1 és 1 cm-es hurok szorozva a „kerülete” 17 cm-es (1-es módszer). 2.1 * 17 = 35,7 Hurok

2,1-1 cm hurok szorozva a „kerület” a 16,75 cm-es (2-es módszer). 2.1 * 16,75 = 35,2 Hurok

6. kerekítése négy többszöröse

Ez a szám kerekítve, úgy, hogy 4-gyel osztható.

Például: Ebben a példában, 35,7 (1-es módszer) kerekítve 36.

35,2 (2-es módszer) is kerekítve 36.

36 hurkok ossza 4 küllők. 36: 4 = 9 hurkok. 9 hurok mindkét beszélt.

Csak helyettesíti a számokat. Tekintsük. És mi fog nyerni a hurok.

4. száma hurkok 1 cm

5. kiszámítása hurok a heveder

6. kerekítése (négy többszöröse). A hurkok száma a tű

Első lépések kötés zokni!

Gyűjtjük két küllők a szükséges számú hurkok. Veszünk ki az egyik beszélt.

4. lépés

Kerestem 36 hurkok.

További kötött az első sor gumi 2 * 2 (* 2 arc, 2 szegélyez, ismételje meg a *). Én kötött, és a jó és rossz a homlokfal, azaz egy szál, előtt található tű. A farok hosszú szabadságra.

Hurok azonnal terjeszteni a négy küllő. Minden küllős legyen a hurkok száma, hogy már számolni.

Az ábra azt mutatja, merre tovább fogjuk kötni.

4. lépés

Én kötött elasztikus 2 * 2.
9 hurok mindkét beszélt.

Farok csomót árukapcsolás egyetlen az első körben. Hurkok között az 1. és 4. küllők kontraszt árukapcsolás menet.

Kötött nem lesz az ellenkező irányba, és továbbra is. Kiderült, hogy a rossz oldalon van gumi elülső oldalán a zokni. De az egyenruha a zokni ívelt egy gumiszalag, így az első oldalon gumi, és lesz az első oldalon a zokni.

Általánosságban elmondható, hogy továbbra is a kötés, az ábra mutatja, milyen irányban.

4. lépés

Tail csomót szilárdítani az első kör.
Között hurkok 1 és 4, a küllők rögzítve kontraszt menet.

Lányok, ha kötött egy rövid rugalmas, azaz nélkül szegély, akkor kezdjük kötni egy kicsit másképp. Egyre a megfelelő mennyiségű hurok a két küllők, húzza ki a tűt egy tárcsázott hurkok. Óvatosan és egyenletesen oszlatja el a hurkot négy küllő (nem provyazyvaya). És most kezdjük kötni az első sorban a gumi. Farok vehet részt az a termék, azaz a összetartani a dolgozó szál körök 7. összegyűjteni a farkát, ha véget ér a terméket. Mivel az első oldalán a gumi lesz az első a lábujjak.

Most nézzük meg, hogyan kell kinéznie a rossz oldalon, az íny és az első oldalon a fogínyt.

4. lépés

Jobb oldalon a gumi. Él Bole-kevésbé azonos.

4. lépés

Rossz oldalon a fogínyt. Bordás szélét.

Csak döntetlen az első sorban az íny.

Az első sorozat gumi

4. lépés

Kerestem 36 hurkok.
9 hurkot tűt.

4. lépés

Kerestem 48 hurkok.
12 hurkok tűt.

4. lépés

Kerestem 44 hurkok.
11 hurkok tűt.