3 Romantikus történetek Oleg Tinkoff és felesége

„A tanulság egyszerű: nincs pénz a nők - bármilyen módon,” - mondja nevetve Tinkoff

Az ablakon túl, tavasz - az egyik legromantikusabb évszakokban. Természetesen sok lány akar romantika. Igen, oly módon, hogy az oligarchák! Például Oleg Tinkoff, egy jól ismert bankár az országban és újabban ismét milliárdos tetszik felesége románc már több mint 28 éve. Ez egy ilyen édes szerelmi történet csak olvasni!

Ahogy Tinkoff elfoglalta felesége

Későbbi feleségével Tinkoff találkozott a szálló a leningrádi Bányászati ​​Intézet, amely található a készpénz kívül.

A következő napon, Oleg telt el a Department of Mathematics, és látta, hogy ugyanaz a lány egy diszkó. Köszöntötte Ira, azt találták ki, hogy az ő neve egy kicsit más - Rina.

Fiatal ember bánt vele nyírfa nedv 11 cent, akkor Rina volt meggondolatlanság megnevezni a szobaszám. És viszonya. Oleg Tinkoff emlékeztet a legromantikusabb időpont, amely egy időben adta a későbbi felesége:

A pénz kellett szerint Oleg, mert a nem szegények észt család, és okokból Rina - köszönhetően a gazdaságos a támogatás felhasználásával.

„Bármi is volt, de a helyzet az, amikor egy lány fizet nekem, ez elfogadhatatlan. Lettem szégyellem, és rájöttem, hogy ideje, hogy valódi pénzt! És elkezdtem újult erővel kezdjen ügyeiket nyerészkedés. Az indíték egyszerű volt: szerettem volna, hogy vezessen egy gyönyörű lány éttermekben. Kezdtem, hogy több, mint korábban, szállítmány, „- mondja Tinkoff.

Mellesleg, a nagyon Rina Vosman leírja ezeket alkalommal egy kicsit másképp. Emlékszik, hogyan Tinkoff tolongtak nő, aki nagylelkűen adott inni pezsgőt.

„Azért jöttem, hogy St. Petersburg, én 20 éves - egy lány fiatal, csinos - és volt egy csomó barátot. De ha egyszer megjelent Tinkoff, az élet fejjel lefelé. Oleg mondja, azt mondják, én egy gazdag család, úgyhogy pénzt. De valójában én egy kicsit megtakarítás. Odament mindent. Ha Tinkoff ösztöndíj, mind mulatnak. Minden lány, ami a kollégiumi ült a szobában. Lányok szerelem (nevet). Minden volt Masha, Sveta, Lenka. Az egész ösztöndíj vásárolt pezsgőt, majd egy hónap éhező, evett sült burgonyával. Miután a hálóteremben kezdtek megjelenni, én, a lányok eltűntek. Ennek elérése érdekében, nem volt baj. Lassan mentem rá”- mondja Rina.

A szálló Oleg és Rina szegények voltak. Még nem volt semmi - menekülnie kellett az intézet a harmadik pár, tartanak egy sorban három órát, várva a „kék madár” a boltban. Tehát a szovjet időkben nevezték tyúkok egyedi színárnyalat. Sült burgonyával, három literes üvegben paradicsomlé - azokban a napokban volt egy szuper vacsora.

Ugyanakkor Oleg Tinkoff volt képes megtalálni a módját, hogy gazdag - a viszonteladási farmer, képes volt felmászni az egyik neves üzletemberek, bankárok.

Esküvő Bajkál-tó

Csak miután együtt élő 20 éves és miután szült 3 gyermek Oleg Tinkoff és Rina Vosman úgy döntött, hogy legalizálja a kapcsolatukat. Úgy döntöttek, hogy megünnepeljük egy esküvő a tó, egy kempingben „Enkhaluk”, hogy 430 km-re Irkutszk.

A vendégek érkeztek Burjátiában két külön megbízott repülőgép. A vendégek között volt sok híres ember. Közülük az énekes Valerij Sjutkin, aki beszélt ebben az időben vezető az este, az angol zenész, Bryan Ferry. Igaz, az emberek száma Triumph fordult szerény - csak 50 fő. Annak érdekében, hogy senki más nem lépett be a lakoma, kemping körül számos rendőri jelenlét és a védelem. A nagyon alap egy hatalmas sátor felállított két 20 m-re a tótól. Úgy történt összes műveletet.

„Otthagytam az élet öt nap. Ő ünnepli saját esküvői Bajkál, Burjátia. Igen, valóban, én esett ki az élet, t. Hogy. És nekem, és ez volt Rina meséje. néha igaz, hála a szervezőknek, a St. Petersburg barátok. És Valera Syutkina szórakoztatóipar (ingyen!) És a kedvenc angol Mr. Style, Bryan Ferry és az én igazi barátok, akik közös ezekben a napokban velem. Ez hihetetlenül szórakoztató, vicces és néha szomorú. Esküvői 20 évvel később - ez jó véleményem van jelen! „- írta később blogjában Oleg Tinkoff.

Ahogy később elismerte, hogy a nap volt igazán boldog hangulatot melegség és őszinteség, amely által létrehozott valamennyi jelenlévő. A második legromantikusabb esemény az életében a pár Tinkoff.

Ring gonosz Sobchak

- Nemrégiben a feleségem agyát komposztálják, mondja vesz nekem Graff.

- A fenébe, még mindig kikötõ Graffa, mit csinálsz, akkor költeni a pénzt.

- Tény, hogy van, és még két, ő csak azt kérdezi minden ott.

- Nos, mi van vele Graff-s? 3 karatika? És hol elegáns díszítéssel a feleségét? Azt mondják, hogy a felesége nem olyan jó, mint te a sportkocsik.

- Nem egy sportautó. Ő, én nem, ha arra kerül a sor. Tudom, hogy ki mondja - ez az összejövetel, ezek nischebrodki. Azt hiszem, hogy a 3% -a biztonságos és nem is álmodott minden barátnő, akivel a fotkat instagrame.

- Nézd, azt hiszem, hogy a jelenlegi protestáns üzletember ne vásároljon luxuscikkek - ez egy jó dolog. Valószínűleg.

- Ez nem egy átutalás, ahol el kell mondanom, hogy mennyire és kivel töltöm. Hidd el, töltök, akikre szükség van.

- Kit? Ön nem tud válaszolni, akkor magánügy.

- Az összejövetel egész, Tatler, Shmatler - ez az irigység. Nem Senka sapka.

- Nem tudnak elérni.

- A feleségem. A velük szemben, akkor okosabb és szebb, mint az öt alkalommal. Ami a pénzt is gazdagabb nekik százszor. Csak hol van, és hol vannak, és ezek valami korcs ugat.

Egy kicsit később, előestéjén az új év, a instagrame bankár fénykép jelent meg egy csodálatos gyűrűvel Graff 28 millió. azonban Tinkoff, és nem határozza meg a valuta, amelyre megvette a gyűrűt. Ez Oleg Tinkoff ismét bebizonyította, hogy szereti a feleségét és a TV-csatorna és instagrame.

Kapcsolódó cikkek