Match Bastia - Lyon után törölték az 1. félidőben miatt támadás rajongói labdarúgók, labdarúgás, sport kerület

Moszkva, április 16. - R-Sport. A mérkőzés között, a „Bast” és a „Lion” a 33. fordulóban a bajnoki France Football megszakadt az első félidő után, majd törölték miatt megtámadják a korzikai klub rajongók a vendég játékosok, a hivatalos honlapján a Professional Football francia liga (LFP ).

Találkozó Bastia tervek szerint kezdődik 18:00 Moszkvai idő, de a mérkőzés előtti bemelegítés a stadionban ugrott néhány tucat rajongó a házigazdák, és megtámadta a játékosok, „Lyon”, dulakodás következett. Ennek eredményeként, a játékosok a vendégek kénytelenek voltak elhagyni a pályát, és menedéket az öltözőbe. A játékosok, „Lyon” folytatni tudták az edzés csak 40 perc elteltével, de a játék maga kezdett egy órás késéssel.

Végén az első felében, a rajongók, „Bastia” újra megtámadta a játékosok, „Lyon”, ami után a mérkőzés félbeszakadt újra. Folytatott konzultációt követően, a helyi hatóságok képviselőinek és a Hivatásos Labdarúgó Liga (LFP) úgy döntött, hogy nem folytatja a játékot. Szerint a médiában, miután a rajongók, „Bastia” dobta különböző tárgyakat a busz a játékosok, „Lyon”, és még a rendőrség kellett használni könnygáz.

„Amikor egy új esemény végén az első felében LFP úgy döntött, hogy végül megáll a játék között, a” Bast „és a” Lion. A végső döntés született összhangban elfogadott iránymutatások szerint az igazgató a Közbiztonsági Osztály (DDSP), képviselője prefektusa Corse, az ülés alatt tartott az ülés előtt. Majd miután egy nagyon komoly incidensek a meleg DDSP úgy döntött, hogy a mérkőzést, de megállítani, ha nem lesz más események, „- nyilatkozta LFP.

A kiadás megjegyzi, hogy az LFP „határozottan elítéli a eseményekre került sor, mielőtt a játék, és közben egy kis szünetet a találkozó az” Bast „és” Oroszlán „” Miután egy viharos viselkedését a szurkolók LFP előírja »Bastia«, hogy tegyenek meg minden szükséges intézkedést, hogy tilalmat a látogassa meg a stadion a felelős személyek, valamint biztonsági gyufa, amely kerül sor az arénában „- nyilatkozta.