181 Vélemény Ravis meg Roshchino Village, Lenin utca, 11-a

Vette szárnyak a pác! Finom, elme otesh! És így is kényelmes, ami elválasztotta a részek! Ne legyen piszkos! Köszönöm. Várjuk az új termékek.

Úgy döntött, a barátnőjével vásárolni a csirke és süssük a sütőben, majd jött lakásvásárlási kinyitotta a csomagot, és kihúzott szinte csak vissza a boltba. Az eladó további felháborodottan azt mondta, hogy ez normális, csak öblítse le, nos, pontosan azt jelenti, penészes cucc rendelkezések. Egy másik alkalommal, mint amit fog működni, és úgy döntött, hogy vásárolni gombóc, nos, azt hiszem, legalábbis akkor nem lehet pontosan rohadt! Vettem két különböző csomag néhány elit, mint az úgynevezett más táplálék. És gombócok és azokat, és azok nem lehetnek ott, mint a csirke. további ›







Dolgoztam a vállalat. Van árut származik sovány, és ne írd le. Bármi, ami nem értékesítik hibáztatni eladók. Kolbász megszárad, ohlazhdenka következik, és fizet az eladónak. Vannak hiány fizetni. Nem a saját ügynökök próbálják lezárja a lyukat. A múlt héten dolgozott és fizetett.

Be. Kunashak megnyílt üzlet „Ravis”, és kellemesen meglepett, és az ár és a minőség, a termék mindig friss és nagyon finom! Az üzlet mindig rend és tisztaság! Nagyon barátságos, őszinte és felelős eladó Ramil! Szeretek vásárolni snackek a boltban!

Szeretném kifejezni hálámat vezetésével Kamensk-Ural! Én egy törzsvendég, élek a téren. Bitter, gyakran megyek a boltba Gagarin - A lányok nagyon érzékeny, mindig azt, még akkor is, ha a pénz nem elég - a bizalom, hogy a felsorolt! A termékek mindig friss, és ami a legfontosabb - a zsebében! Még ma is ment - nem volt könnyű a boltban, a lányok el nekem, bár más-más áruházakban, jövő, csak nem volt szabad! Azt még a lányok a könyvben javaslatokat fűzött köszönet! Köszönöm szépen az alkalmazottak és a termék!

Tisztelt vezetés miért Olga eltávolítjuk eladónak Karl Marx? Olga, nagyon jó eladó, nem tudtam, hogy a vásárlás, még 08:00, ebben az időben fogok dolgozni. Olya soha kiutasítani, ő köszönti mosolyogva. Mostanában fog működni, elmentem a boltba, én durván felajánlotta, hogy hagyja el az üzletet. Számos ügyfél észre eltűnését Olga. Tüzelt? Vagy ő került át egy másik boltban? Most találkozunk a boltban, „nem tetszik, nem megy, aztán már nem működik!”

Szeretem termékek „Ravis” minden nagyon finom és friss, különösen a kolbász és a sajt. Nélküled, mi éhen. Friss csirke. Csirkemáj - csodálatos. Köszönöm szépen a minőségi, ízletes termékeket.

Én egy rendszeres vevő Ltd. Ravis. Szerzett termékek e társaság már évek óta. Szeretném megköszönni az eladók boltban metszéspontjában Victory és a 40 éves Victory, a derék asszony felajánlotta, vicc, szép nekik járni. Azt tanácsolom mindenkinek!

A kezdetektől fogva, megnyitva a márka bolt Kamensk-Uralsky, én kellemesen meglepett az árak. Az első üzlet-án nyitották meg Kunavina 24 voltam gyakori vendég a boltban. Ott dolgoztam, nagyon szép nő Olga nevű Ahmatova. Ő mindig nagyon udvarias ügyfelekkel, tiszta, rendezett, és soha nem téveszt. Az üzlet mindig nagyon tiszta, tiszta ablakok, minden termék mindig friss. De abban a pillanatban, Olga került át egy másik boltba, és minden. további ›

Szeretném kifejezni hálámat az egyik Ravis eladók. Sok köszönet Irene, dolgozik egy üzletben az utcán, Cserkaszi, d. 5. Ő korábban dolgozott egy másik boltban Ravis a Stalevarov utcán. Mentünk vele először a Food Stalevarov, és most megy a Cserkaszi, d. 5. Irina mindig barátságos, ismeri az összes termék is kellemes, hogy jöjjön, ő vásárolni szép. Irina szeretnék kívánni minden jót a munka és a magánélet között. Köszönöm szépen!

Év take termékek Ravis). És nagyon boldog! Wings, comb, alsócomb mindig friss, kolbász csak szép, az egész család eszik mindkét arcát! Köszönöm a finomságok, Ravis!;)

Soha elfogyott a hús csont nélkül a grill! Gyorsan megérteni az eladók azt mondják, miért nem rendelhet többet, kevés vagy hozott. Nap jött oda, és ez nem csak egy bolt, hanem minden, ez nagyon bosszantó, és nem okoz kényelem! A bejegyzések minősége nem mindig friss termékek, és hogy valaki megvette állott, hanem egy félrelépés kereskedők!

Úgy döntött, a barátnőjével vásárolni a csirke és süssük a sütőben, majd jött lakásvásárlási kinyitotta a csomagot, és kihúzott szinte csak vissza a boltba. Az eladó további felháborodottan azt mondta, hogy ez normális, csak öblítse le, nos, pontosan azt jelenti, penészes cucc rendelkezések. Egy másik alkalommal, mint amit fog működni, és úgy döntött, hogy vásárolni gombóc, nos, azt hiszem, legalábbis akkor nem lehet pontosan rohadt! Vettem két különböző csomag néhány elit, mint az úgynevezett más táplálék. És gombócok és azokat, és azok nem lehetnek ott, mint a csirke. további ›







Vettem egy sült csirke az utcán. Novorossiysk keletre. Selmash, és nem volt friss, még nem túl friss, hűtött csirke egyáltalán szőrös chur. Következő, vesz egy kolbász, nehéz, hogy ez egy kolbász, mint rágják a szájban, és a keverékből készült kolbász. Csak szörnyű gyártók.

Nagyon kellemetlen, biztosítanunk kell, hogy eladja

06.06.17 vásárolt egy hűtött csirke halal a Gagarin, 6 (termelés 06.06.17), vágja le a bőr a nyak és a törzs ömlött. Ez azt is, hogy egyáltalán? Csirke feltört alatt az étkezést? Vagy ez, ha rohangál fej nélkül, véletlenül beleesett a feed. Nagyon bosszantó!

Próbáltam többször vásárolni csirkék Ravis madarak, csirkék nem büdös világos, hogy mi, még ha varish, a szag nem csirke, bár a Füstölt jó.

Ez mára nem szabad, hogy tanúja faragatlan hozzáállás, hogy az eladók alumínium, 37. Jött egy fiatal férfi, valószínűleg a fő, és durván kiabált vásárlók az eladónak. Nem voltam egyedül a boltban idején. Eladott több mint neki, és a nevén szólította, és apai Jurij Antonovich, csak kiabált az egész boltban. Ha a főnök, így lehetséges, hogy kezelje a gyártók? Szégyen az ilyen hatóságok.

Dolgoztam a vállalat. Van árut származik sovány, és ne írd le. Bármi, ami nem értékesítik hibáztatni eladók. Kolbász megszárad, ohlazhdenka következik, és fizet az eladónak. Vannak hiány fizetni. Nem a saját ügynökök próbálják lezárja a lyukat. A múlt héten dolgozott és fizetett.

Be. Kunashak megnyílt üzlet „Ravis”, és kellemesen meglepett, és az ár és a minőség, a termék mindig friss és nagyon finom! Az üzlet mindig rend és tisztaság! Nagyon barátságos, őszinte és felelős eladó Ramil! Szeretek vásárolni snackek a boltban!

Szeretném kifejezni hálámat vezetésével Kamensk-Ural! Én egy törzsvendég, élek a téren. Bitter, gyakran megyek a boltba Gagarin - A lányok nagyon érzékeny, mindig azt, még akkor is, ha a pénz nem elég - a bizalom, hogy a felsorolt! A termékek mindig friss, és ami a legfontosabb - a zsebében! Még ma is ment - nem volt könnyű a boltban, a lányok el nekem, bár más-más áruházakban, jövő, csak nem volt szabad! Azt még a lányok a könyvben javaslatokat fűzött köszönet! Köszönöm szépen az alkalmazottak és a termék!

Tisztelt vezetés miért Olga eltávolítjuk eladónak Karl Marx? Olga, nagyon jó eladó, nem tudtam, hogy a vásárlás, még 08:00, ebben az időben fogok dolgozni. Olya soha kiutasítani, ő köszönti mosolyogva. Mostanában fog működni, elmentem a boltba, én durván felajánlotta, hogy hagyja el az üzletet. Számos ügyfél észre eltűnését Olga. Tüzelt? Vagy ő került át egy másik boltban? Most találkozunk a boltban, „nem tetszik, nem megy, aztán már nem működik!”

Szeretem termékek „Ravis” minden nagyon finom és friss, különösen a kolbász és a sajt. Nélküled, mi éhen. Friss csirke. Csirkemáj - csodálatos. Köszönöm szépen a minőségi, ízletes termékeket.

Én egy rendszeres vevő Ltd. Ravis. Szerzett termékek e társaság már évek óta. Szeretném megköszönni az eladók boltban metszéspontjában Victory és a 40 éves Victory, a derék asszony felajánlotta, vicc, szép nekik járni. Azt tanácsolom mindenkinek!

A kezdetektől fogva, megnyitva a márka bolt Kamensk-Uralsky, én kellemesen meglepett az árak. Az első üzlet-án nyitották meg Kunavina 24 voltam gyakori vendég a boltban. Ott dolgoztam, nagyon szép nő Olga nevű Ahmatova. Ő mindig nagyon udvarias ügyfelekkel, tiszta, rendezett, és soha nem téveszt. Az üzlet mindig nagyon tiszta, tiszta ablakok, minden termék mindig friss. De abban a pillanatban, Olga került át egy másik boltba, és minden. további ›

Szeretném kifejezni hálámat az egyik Ravis eladók. Sok köszönet Irene, dolgozik egy üzletben az utcán, Cserkaszi, d. 5. Ő korábban dolgozott egy másik boltban Ravis a Stalevarov utcán. Mentünk vele először a Food Stalevarov, és most megy a Cserkaszi, d. 5. Irina mindig barátságos, ismeri az összes termék is kellemes, hogy jöjjön, ő vásárolni szép. Irina szeretnék kívánni minden jót a munka és a magánélet között. Köszönöm szépen!

Év take termékek Ravis). És nagyon boldog! Wings, comb, alsócomb mindig friss, kolbász csak szép, az egész család eszik mindkét arcát! Köszönöm a finomságok, Ravis!;)

Helló Minden rendben van, minden termék, mint a. Csak! Kérjük, térjen vissza a sós termékek értékesítése súly, így a vevő láthatjuk, hogy ez kerül a mérleg. Savanyúságok zárt csomagolásban, jó, de akkor lett holdfény, minden szemetet, díszítések és a porc billenő ezt a súlyt, hogy vásárolni csirkeszárny a pác, a végén nincs semmi golimy hryaschik és vénák!

A mini piac a város Chebarkul az eladó Anja, mindig megtéveszti vásárlók. Megyek minden alkalommal, minden korábban jelenik meg a mérleg, de most ők kerülnek a mérleg és az összeg mondjuk, miközben soha nem adott ki egy csekket. Vettem sertéshús, írta súly, csalt a vásárlás 7 rubel, egy kicsit. Jött a második alkalommal, vettem egy sonkát Halal, a skála csak súly nélkül összeg, a csalás mértéke 12 rubel. Csirke ugyanaz a történet után tegye új felszerelések megtévesztés történik minden alkalommal. Ugyanakkor. további ›

Helló Ma vettem hamburgerek „Cozy otthonok” része elég jó, de hol van a só? Azt, hogy mi folyik a termelés? Elszegényedett, hogy egy ilyen áruforgalom? Szükséges mindegy minden mértékkel, és akkor nem sózzuk. Az íze volt, minden bizonnyal tönkre. És a kolbászt jön a bőr, a csontok. Remélem menedzsment szól az értékelés.

Mindig úgy a termékek „Ravis” nagyon jó, de most kiábrándult. Vettem a boltban a csirke-broiler lehűtjük a csomagot, hazahozott, és megállapította, hogy szinte az összes csirkét rossz pengetős - ragadt fekete „kender”, és egy csomó fekete pihe. Magyarázza, kérem, mi az? Én továbbra is óvatos a termékeket.

Az üzlet található, a város Troitsk, pos. Gres az utcán. Kultúra, 8 véglegesen bezárt, figyelembe véve, hogy az ellenőrzés, az áruk befogadásának és teherautók nem a fenti okok miatt, és gyakorlatilag minden este, amikor az emberek munka után, miután 18-00 menjen vásárolni, az eladók is fáradt dolgozó ott, és tartott sokáig, hogy vigyázzon, kérem.




Kapcsolódó cikkek