10 európai építészeti iskolák, ahol a tandíj olcsóbb MARCHI

A lista alapján 50 fő építészeti iskolák Európában, úgy döntöttünk, amelyek folytathatják tanulmányaikat nem drágább, mint a Moszkvai Építészeti Intézet. A kiválasztás lépett az építészeti kar Milánó, Firenze, Ausztriában, Németországban és Finnországban.

Tandíj Moszkvában

10 európai építészeti iskolák, ahol a tandíj olcsóbb MARCHI

A képzés költségeit külföldön

A fő központja az ingyenes oktatás Európában még mindig Németország, ahol szinte az összes egyetem ingyenes programokat, beleértve az EU nem-rezidensek. Hagyományosan, orosz diákok hajlandóak Finnországba, ahol az oktatás külföldieknek, és nem kerül semmibe (kivéve a hallgatói hozzájárulások). Franciaországban, Olaszországban és Spanyolországban, ha nem ingyenes, az 1000-2500 euró is kap egy minőségi oktatás.

nyelvtanulás

Mester vagy Bachelor


Ennek hiányában brit iskolákban bebizonyosodott, hogy az építészetet tanuljon az első évben csak angolul Olaszországban, ahol csak két karon a teljes ötéves időszakra, és Belgrádban. Minden más egyetemek szerepelnek listánkon, képzést csak angol nyelven a Magisztrátus.

10 európai építészeti iskolák, ahol a tandíj olcsóbb MARCHI

Tehnicheskiyuniversitet Milánó, Olaszország

Év iskola területén - 1863
A képzés időtartama - 3 + 2 év
Tandíj - 3300 euró
Az oktatás nyelve - bachelor és master

Milan iskola az építészet között a diplomások, amelyek Renzo Piano és Aldo Rossi, úgy a legnagyobb Olaszországban. Angol nyelvi képzés folyik ötévente. Egyetemi három tanfolyamok. Minden évben tanított 7-8 példány. az alapjait az építészet - történet, grafika, design, várostervezés és a kulturális örökség megőrzését. És már az első évben, akkor választhat az általános építészeti, mérnöki és teniko várostervezés területeken.

Mester, felvételi ami csak akkor lehetséges, miután a folyosón a graduális és a féléves gyakorlat, számos különböző irányban: örökségvédelmi, belsőépítészet, technológia és design, a várostervezés és a környezetvédelem.

Műszaki Egyetem Torino, Olaszország

Év iskola területén - 1925
A képzés időtartama - 3 + 2 év
Tandíj - 2600 EUR
Magyarul - alapképzési és mesterképzési részben

Mester egy útvonalat (pl örökségvédelem, tereprendezés, energiatakarékos kialakítás), de a legtöbb tanfolyam tanítják csak olaszul. Angol tanítják általános irányát (Architecture: Építési és város) és kísérleti stúdió szisztémás Design, amely végzett a tanulmány az új megközelítések kialakítása a fenntartható környezet.

10 európai építészeti iskolák, ahol a tandíj olcsóbb MARCHI

Bécsi Iparművészeti Egyetem, Ausztria

Év iskola területén - 1867
A képzés időtartama - 3 év (csak Master)
Tandíj - ingyenes (745 euró a nem honos uniós)
Angol Oktatás - Masters

Építészmérnöki Intézet a bécsi Iparművészeti Egyetemen kiemelkedik a többi európai iskolákban. Először is, itt tanfolyamot csak a magisztrátust, amely három évig tart, másrészt élén mindhárom stúdióknak az igazi csillagok a kortárs építészet: Kazuo Sejima. Greg Lynn és Hani Rashid. Tekintettel a fenti nevek és természetesen a többségi iskolába - a keresés az új kísérleti építészet.

A hároméves mesterképzésre úgy alkották meg, hogy a képzés során a diákok a lehetőséget, hogy következetesen mindhárom stúdió, de gyakran előfordul, hogy valaki ugyanazon a teljes időszakra vonatkozóan. Különösen azért, mert minden stúdió szervezi saját sorozata diákok alapján a portfolió és az azt követő interjúban. Miután a parametrikus elfogultság, az intézet órával ellátott modell workshop ipari lézerek-és 3D-nyomtatók. Világhír lehetővé teszi a tanárok évente meghívott előadások a legjobb kortárs építészek.

UniversitetBauhausa, Németország

Iskola alapítás évében - 1860
A képzés időtartama - 3 + 2 év
Tandíj - ingyen
Angol Oktatás - több ága Magisztrátusok

Folytatva a hagyományt a Bauhaus Egyetem Weimar egyik legnagyobb Németországban, átlagosan 22 különböző osztály. Miután a történelmi műhely koncepció építészeti kar szorosan kapcsolódik más területeken az építési, a művészet és a design. Diákok vannak ellátva laboratóriumok prototípus, kísérletezik fényképezés és a munka a fény.

Angol tanítják csak a mester több nem szabványos árak. MediaArchitecture iskola jött létre, mint egy reakció a növekvő fontosságát a kölcsönös befolyás a média és az építészet. Témái között kell tanulmányozni megállapítják, például a „Dráma a tervezés egy interaktív tér” és „Építészet a többkomponensű környezet: a megítélése az autó, a test technika fiziológiája helyet.” Továbbá a rendelkezésre álló két mesterképzés területén a várostervezés - European Urban Studies and Advanced Urbanisztikai. Az első kurzus épül hagyomány tanulmányozása kialakulását az európai városok, és a vonatok szakemberek terén a várostervezés. A második közösen szervezett Singapore Tongji Egyetem (második évben tartják ott), és elkötelezett a több általános és nagyarányú várostervezés.

10 európai építészeti iskolák, ahol a tandíj olcsóbb MARCHI

Müncheni Műszaki Egyetem, Németország

Év iskola területén - 1868
A képzés időtartama - 4 + 2 év
Tandíj - ingyen
Angol Oktatás - több ága Magisztrátusok

München Építészmérnöki Kar (mint a német iskola egészének) híres, mindenek fölött elfogultság tanul építési technológia. Nagy figyelmet fordítanak a struktúrák kidolgozása részletek és az új építési technikák. Diákok dolgoznak laboratóriumokban ipari robotok, és közös projektek más műszaki részlegen. Ebben az esetben az egyetem egyike azon kevés iskolák, amely elősegítette oldali grafikon. A Masters kurzusokat angol, „Az energiahatékonyság és a fenntartható építészet”, „Tájépítészeti” és a „megőrzése és helyreállítása az épületek.”

Lovenskiykatolichesky Egyetem, Belgium

10 európai építészeti iskolák, ahol a tandíj olcsóbb MARCHI

Aalto Egyetem, Finnország

Év iskola területén - 1872
A képzés időtartama - 3 + 2 év
Tandíj - ingyen
Angol Oktatás - Masters

Építészeti Kar a University of Aalto hagyományosan ismert mélyreható tanulmányt fa építészet. Ha hívja az egyetemi campus, a Department of architektúra fogja találni egy nagyon egyszerű - az épület körül számos kisebb építészeti formákat fából készült. Amellett, hogy a Mester angol Tanszék kínál külön iskola Wood Program, amelyet kizárólag fával végzett.

Amellett, hogy a mester munkáját közvetlenül a fa és olvasni néhány előadás tanfolyamok - például fából Town, amely megvitatja a fa a tervezés a modern városok. Csak nyolc cikkeket szentelt urbanisztika. Emellett egy külön modul van hozzárendelve az épületek helyreállítása. A minta darab tanfolyamok, mint a „Architect - Project Manager”, „Munka rajzok és dokumentumok” vagy „felhasználó-központú területi tervezés”.

Florentiyskiyuniversitet, Olaszország

Év iskola területén - 1936
A képzés időtartama - 3 + 2 év / 5 év
Tandíj - 2425 euro (attól függően, hogy a családi jövedelem)
Angol Oktatás - Masters

A University of Florence angolul csak Masters, amely kiemeli a stúdióknak (Design Labs). Eltérően más iskolák, amelyek általában végzős diákok azonnal válasszon egy adott irányba Firenze minden félévben fordítják a téma: „Építészet és tervezés”, „Restoration”, „Zöld Technológia” és „Urban”.

10 európai építészeti iskolák, ahol a tandíj olcsóbb MARCHI

University of Zagreb, Horvátország

Bár Zágráb építészeti iskola, és nem jelent semmilyen tanfolyamok angol, úgy éreztük, hogy szükséges belevenni a listában. Nyelv hasonlóságot orosz teszi rendezze a néhány hónap, amely hozzájárul a sajátos építészeti túlnyomórészt dokumentum alapján. Ezért, még ha csak egy angol nyelv ismerete nagyon is lehetséges anélkül, hogy hosszas előkészületek, hogy továbbra is az oktatás a Balkánon.

Mint az ország egészére, a Zágrábi Egyetem történelmileg tapasztalt nagy hatása Ausztriában. Építészmérnöki Kar program alapja a Bécsi Egyetem és Graz, amely létrehozta partnerség. Az egyediség a zágrábi Kar, hogy a legtöbb országban nincs teljes körű építészeti iskola. Ezért a Zágrábi Egyetem, és még mindig van egy központja építészeti életét Horvátországban. Minden osztály által tanított vezető szakemberek, az ország, akik azt állították kapcsolat Európa és szervezi a nemzetközi workshop építészet.

Az iskola részvények egy épületben az épület kar, amely lehetővé teszi, hogy hozzon létre közös projektek. Oktatás a mester fokozatot is lehetséges mind a négy irányban: „Építészet” (a hangsúly a téma modern ház), „Városi urbanizmus”, „Urban Development” (uo tanul területrendezés fejlesztési stratégiák) és a „gépek”, ahol a diákok részt vesznek a részletes tervezés és kérdések a modern technológiák építése.

10 európai építészeti iskolák, ahol a tandíj olcsóbb MARCHI

Belgrádi Egyetem, Szerbia

Év iskola területén - 1846
A képzés időtartama - 3 + 2 év
Tandíj - 3000 euró
Az oktatás nyelve - angol vagy szerb

Ahogy Firenze, itt, valamint az új rendszer 3 + 2 túlélt egy ötéves teljes képzést, amely nagymértékben hasonlít az orosz oktatási hagyomány. Mester kétféle irányban - az építészet és várostervezés, de van még egy jól kiépített egyetemre, ahol mennek képzéseken „Energy Efficiency in Buildings”, „Saving Örökség” és a „Városok az új évezredben.”

10 európai építészeti iskolák, ahol a tandíj olcsóbb MARCHI

Kapcsolódó cikkek