8 véleménye a csónakot a Kopeysk g Victory Avenue, 3

Alkalmazott beültetésre, és ez mit jelent a kifejezés „Minden, amit szeretne a pénzt.” Vizsgált kijelölt vagy kijelölt művelet telepítés implantátumok anélkül, hogy bármilyen felvétel mondanak szemmel. Vártam a kijelölt napon vált még egy klinikára Goltz, lövése nem látta, hogy volt egy ciszta a szomszédos fogak és az implantátum semmilyen esetben nem lehet mellé tenni, mint a hangsúly a fertőzés. Javasoljuk, hogy megy a hegyekbe. klinika eltávolítani a ciszta, csak utána a beültetés után. Következtetés: I Skif több mint egy láb.

Alig maradt ma este, terhesség alatt morzsolt fogai közben elviselni, ez szörnyű, mert lesz egy fogorvos 8 hónappal szült idő előtt) 2 napon belül a fog rettenetesen beteg, éjjel fájt annyira, hogy nem csak az alvás, nem akar élni . Már izomgörcs. Reggel az úgynevezett „SKIF” arra a kérdésre, hogy jöjjön a eltávolítása lehetséges. Válaszolt: „Kérem a sorba.” A vad fájdalom maradt egy fél órát, vettünk egy lövés IRS. Azt nem volt hajlandó eltávolítani állítólag lehordja főnökeik. további ›

A rémület! Tanultam minden este egy vad fájdalom, a lényeg, hogy a izomgörcs. Reggel felhívtam a csónakot, a kérdés, hogy jön a eltávolítása a doboz, amit mondtam kérem, egy sorban. Kín maradt ott egy órát, bementem az irodába, röntgensugárzással és nem volt hajlandó eltávolítani. Természetesen ez jobban megéri kezelésére 4500, mint a 1200. törli azt mondta, hogy most nem az, hogy kezelje a szőnyeg lehetővé teszi az állam Grove 4 hónapos baba, azt mondta, hogy ez nem érv, hogy kezelni, de ma már helyekre. további ›

Jó napot! Csak mi breezing akart menni egy látogatás a fogorvos, mert a fogai kezdett zavarni, de a rendszergazda, aki most dolgozik, továbbá, hogy beszél „a perem” a SKIF (Kopeysk, Peremogy av., 3), és nem lehet válaszolni, ha tudjuk, hogy az orvoshoz! Administrator rossz jelvényt a név nem létezik, de senki sem panaszkodik a szolgáltatást! Fellebbezést nyújtott be a klinikára 11/3 Sutyagin, szembetűnő különbség, mindezt gyorsan egy mosollyal, és jó orvos, nem érdekli a „pumpáló” pénz és az emberi egészséget!

A gyermek 4 éves, annyira félt lesz az orvos, így még a kezelés alatt az orvos Barbashova csak üvöltött rá: „Hozom a nagy fasz, vezetési anyám” vagy „Now'll elvinni menni egy lyuk, és hagyjuk, hogy fáj a foga.” És ez még csak nem is zavarta, hogy ültem a gyerekkel.

Kapcsolódó cikkek