300 Védő amulettek család Natalia Stepanova olvasható online

300 Védő amulettek család Natalia Stepanova olvasható online

A legfontosabb dolog az életünkben - ez a család, az egészség, a jólét, a megértés és a nyugalmat szeretteink.

És akkor szabadon, hogy segítsen magukat a nehézségek leküzdésére a munka, hogy kommunikálni szeretteivel, egyengető a sorsa a gyerekek, távolítsa el a szemmel verés és állagromlás, a gyógyulás a különböző betegségek.

Kedves! Őszintén remélem, hogy a tippeket, segít a nehéz időkben.

Minden könyv, tettem anyám vágy, hogy megvédje az Ön és a gyerekek a bajtól, amely, sajnos, óránkénti várnak ránk.

Boldog vagyok, hogy én ilyen tudás segít Önnek és családjának.

Ez a könyv annyira befolyásolja pontosan azokat a témákat, amelyek a legtöbb aggodalomra Önnek. Mindig próbálja a kívánságait és kéréseit. Büszke vagyok azon hallgatók, akik írnak nekem a sikereket az emberek gyógyításában.

Azt akarom, hogy legyen szíves a diákok. Végül pedig a lehetőségtől, hogy egy új újság „Magic és Élet” [1]. Ebben a figyelemre méltó és szép újság biztosít én teljes kézműves iskola. Belőle meg fogja tanulni a kötelek minden emberi lehetőségeit a földön élő. Az újság lesz az Ön számára nagyon hasznos, én személyesen válaszolunk minden levélre, és hozzájárul annak biztosításához, hogy az összes probléma mielőbbi megoldásában.

És mégis! Előfizetők és tisztelői az újság „Magic and Life”, ha szükséges, akkor küldünk egy kupont, hogy nekem, és azoknak, akik az akkor elküldi az összes kupon minden újság az egész évre, az amulett küldjük, hogy neked lesz pontosan úgy, ahogy tanítottam nagymamám.

Ez az amulett fogja szolgálni híven, menteni a legtapasztaltabb megbízható testőr. Azt soha senki nem fogja tudni, hogy tönkreteszi a varázslatot, és nincs fegyver nem nyúl a szervezet. Tűz nem éget, nem szívja magába a vizet, úgy, hogy a bajok tőled veszi a kabala Evdokia - nagymamám.

Szívből, szívből kívánom, hogy minden egészséget, boldogságot és örömöt.

Ígérem a támogatást és segítséget, ha szüksége van rá.

Isten áldja meg, és sok a nyár!

A Natalia

Kedves! Őszintén remélem, hogy a tippeket, segít a nehéz időkben.

Minden könyv, tettem anyám vágy, hogy megvédje az Ön és a gyerekek a bajtól, amely, sajnos, óránkénti várnak ránk.

Boldog vagyok, hogy én ilyen tudás segít Önnek és családjának.

Ez a könyv annyira befolyásolja pontosan azokat a témákat, amelyek a legtöbb aggodalomra Önnek. Mindig próbálja a kívánságait és kéréseit. Büszke vagyok azon hallgatók, akik írnak nekem a sikereket az emberek gyógyításában.

Azt akarom, hogy legyen szíves a diákok. Végül pedig a lehetőségtől, hogy egy új újság „Magic és Élet” [1]. Ebben a figyelemre méltó és szép újság biztosít én teljes kézműves iskola. Belőle meg fogja tanulni a kötelek minden emberi lehetőségeit a földön élő. Az újság lesz az Ön számára nagyon hasznos, én személyesen válaszolunk minden levélre, és hozzájárul annak biztosításához, hogy az összes probléma mielőbbi megoldásában.

És mégis! Előfizetők és tisztelői az újság „Magic and Life”, ha szükséges, akkor küldünk egy kupont, hogy nekem, és azoknak, akik az akkor elküldi az összes kupon minden újság az egész évre, az amulett küldjük, hogy neked lesz pontosan úgy, ahogy tanítottam nagymamám.

Ez az amulett fogja szolgálni híven, menteni a legtapasztaltabb megbízható testőr. Azt soha senki nem fogja tudni, hogy tönkreteszi a varázslatot, és nincs fegyver nem nyúl a szervezet. Tűz nem éget, nem szívja magába a vizet, úgy, hogy a bajok tőled veszi a kabala Evdokia - nagymamám.

Szívből, szívből kívánom, hogy minden egészséget, boldogságot és örömöt.

Ígérem a támogatást és segítséget, ha szüksége van rá.

Isten áldja meg, és sok a nyár!

A Natalia

Bride Ima a sikeres házasság

Lady az Istenanya, a Queen of Heaven,

Szabadíts meg a házasságom,

Mentés és irgalmazz nekem

A férje verte, harag svekrovki,

By káromkodás in-law, a betegségek és a szegénység,

Féltékenység maety.

Az Atyának és a Fiúnak és a Szentléleknek.

Most és örökkön örökkön örökké. Ámen.

Lady az Istenanya, a Queen of Heaven,

Szabadíts meg a házasságom,

Mentés és irgalmazz nekem

A férje verte, harag svekrovki,

By káromkodás in-law, a betegségek és a szegénység,

Féltékenység maety.

Az Atyának és a Fiúnak és a Szentléleknek.

Most és örökkön örökkön örökké. Ámen.

Kimegyek, Isten szolgája (név), a fény.

Szebb, jobb, mint én, sehol sem található.

Megyek be a nyílt terepen, egy nagy kiterjedésű,

Ott találja a 77 kő sütők.

Azok tüzes kemencék orzhi,

Nyögi, sóhajt, szeretik a feltűnést:

Ohoven 77, 77 légvétel mérgezés anyagok, szenvedés,

Nappali és éjszakai élmények,

Szerelem bágyadtság és a türelmetlenség.

Isten szolgája (név) igénybe

Hozzátok vezess,

Isten szolgája (név).

Megvan a teljes, én csábította őt,

Gondolom ez lesz az szűkülése.

Óra, óra, perc,

A szíve és a máj rohanás.

ő gondolta volna rólam, én nem elfelejteni,

Az étel és ital nem mosott le,

Nem fogadott, azt nem értem, sírt és bánkódott

Számomra Isten szolgája (név),

Keservesen sírva panaszolta,

Hogyan látja úgy, hogy önmagában nem engedte el.

Az Atyának és a Fiúnak és a Szentléleknek.

Most és örökkön örökkön örökké. Ámen.

Kimegyek, Isten szolgája (név), a fény.

Szebb, jobb, mint én, sehol sem található.

Megyek be a nyílt terepen, egy nagy kiterjedésű,

Ott találja a 77 kő sütők.

Azok tüzes kemencék orzhi,

Nyögi, sóhajt, szeretik a feltűnést:

Ohoven 77, 77 légvétel mérgezés anyagok, szenvedés,

Nappali és éjszakai élmények,

Szerelem bágyadtság és a türelmetlenség.

Isten szolgája (név) igénybe

Hozzátok vezess,

Isten szolgája (név).

Megvan a teljes, én csábította őt,

Gondolom ez lesz az szűkülése.

Óra, óra, perc,

A szíve és a máj rohanás.

ő gondolta volna rólam, én nem elfelejteni,

Az étel és ital nem mosott le,

Nem fogadott, azt nem értem, sírt és bánkódott

Számomra Isten szolgája (név),

Keservesen sírva panaszolta,

Hogyan látja úgy, hogy önmagában nem engedte el.

Az Atyának és a Fiúnak és a Szentléleknek.

Most és örökkön örökkön örökké. Ámen.

A lány magányát

Egy levél: „Minden barátnőim házas, két gyermeke van néhány, és én már senki nem használ.

Jól néz ki, felöltözve is, van egy felsőoktatásban. Saját lakás a Moszkva központjában. Minden, kivéve a boldogság.

Amikor valaki megkérdezi: „Ön házas nem megy, az idő fogy”, én mindig úgy tett, mintha vidáman válaszolt: „még mindig van ideje, menjen fel itt, aztán megy, és férjhez!”

Én már szégyellem szimpatikus nézeteit. Anya megy keresztül, azt mondta:

- Lehet, hogy te túl válogatós?

Nem tudom megmondani neki, hogy ha valaki meghív engem, a többi napon a gentleman, és a kutyák nem találják. "

Hagyja, hogy fedezze az erkélyen vagy az utcán, úgy, hogy állt a szabadban. Fel mindkét kezét az ég felé, és azt mondják:

Nevestnaya Bride, Queen of Heaven,

Hozd ki engem a menyasszony,

Vegyünk egy nagy kereszt velem,

Áldd meg, hogy a koronát.

Most és örökkön örökkön örökké. Ámen.

Általában a lány ugyanabban az évben összeházasodtak.

Végezzük el ezt a rituális titokban, egyedül.

Egy levél: „Minden barátnőim házas, két gyermeke van néhány, és én már senki nem használ.

Jól néz ki, felöltözve is, van egy felsőoktatásban. Saját lakás a Moszkva központjában. Minden, kivéve a boldogság.

Amikor valaki megkérdezi: „Ön házas nem megy, az idő fogy”, én mindig úgy tett, mintha vidáman válaszolt: „még mindig van ideje, menjen fel itt, aztán megy, és férjhez!”

Én már szégyellem szimpatikus nézeteit. Anya megy keresztül, azt mondta:

- Lehet, hogy te túl válogatós?

Nem tudom megmondani neki, hogy ha valaki meghív engem, a többi napon a gentleman, és a kutyák nem találják. "

Hagyja, hogy fedezze az erkélyen vagy az utcán, úgy, hogy állt a szabadban. Fel mindkét kezét az ég felé, és azt mondják:

Nevestnaya Bride, Queen of Heaven,

Hozd ki engem a menyasszony,

Vegyünk egy nagy kereszt velem,

Áldd meg, hogy a koronát.

Most és örökkön örökkön örökké. Ámen.

Általában a lány ugyanabban az évben összeházasodtak.

Végezzük el ezt a rituális titokban, egyedül.

Kapcsolódó cikkek